Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vrnite mi brisace

Vrnite mi brisace

Dajte se vsi skupaj malo umirit, pol tem je takih, da niso vredne niti branja, kaj sele oglasanja.

Kogar kaka tema ali avtor moti, naj preskoci in si misli pri sebi svoje, ni potrebe, da kup nickov venomer odpira enake teme.

Hudica, se brisace, tasca in svakinje so bolj zanimive!

[img]http://www.hisavrt.si/wp-content/uploads/2012/05/Brisa{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}8De-in-predpasniki.jpg[/img]

Barca veš kaj letos manjka? Seznam kaj nesti na dopust. Stiskalnik česna pa take reči. Po moje je vreme krivo :)))

No v resnici je samo malo preveč ukvarjanja z drugimi. Še posebej, ko se ukvarjamo s tistimi, ki so na daleč prepoznavni in posledično je dovolj, da ene teme na dan ne odpremo. Ampak ne, točno tisto je treba trebat, točno v tisti se oglasit in točno o tej uporabnici moramo mi, ki je ne maramo odpreti tri nove teme. Cvetke so pa tiste, ki oponašajo njen stil pisanja zato, da bi zgledalo, da je to ona in na koncu to še napišejo. Kajti ne, Redna ima veliko masla na glavi, veliko jo brišem ampak sama s sabo se ne pogovarja. Vedno iste se pa trudijo, da bi tako zgledalo. Kaj ni to žalostno?

nova
Uredništvo priporoča

Žalostno je, da je šla moja spat , jst pa vs pr luft :((

Žalostno je, da je šla moja spat , jst pa vs pr luft :(([/quote]

eh dej no….priznaj, da včasih paše tudi to :))) Pri meni štirje spijo in veš kaj še dobro, da spijo, ker če ne bi šla pa jaz :))) Pa vse to bi zamudila. Oštja da imam srečo.

Saj pravim, vsaka bi šla, če bi njen dec ves čas na forumu ždel in sanjal o zverinicah… tisti doma se posveti, bo dosti bolj luštno kot se tu okoli tem prepirati 🙂

Žalostno je, da je šla moja spat , jst pa vs pr luft :(([/quote]

eh dej no….priznaj, da včasih paše tudi to :))) Pri meni štirje spijo in veš kaj še dobro, da spijo, ker če ne bi šla pa jaz :))) Pa vse to bi zamudila. Oštja da imam srečo.[/quote]

moja spi, pr sosed tud tema, edino čvekanje tuki gor mi še ostane 😉

Ampak res, seznama za dopust in se dodatno jedilnika pa res se nobena ni prilepila 🙂 Niti vsebine kovckov 🙂

Se res bojim, da je tole kislo vreme zunaj udarilo se kam drugam, ne samo z vodo prek strug..priznam, se meni je, sem zacela pist kletvice :(( Vzamem nazaj..

OK, razumem, da nekomu nekdo ni vsec, tudi meni kdo ni, ampak tiste teme preskocim. Pa ce jih tisti/tista odpre v enem dnevu deset, jih pac preskocim deset. Saj se da preskocit, se da ignoritat, se da ne odgovarjat celo v temah, ki nosijo v naslovu tvoje ime in se pac ne pustit sprovocirat.
Ampak res ni potrebe, da se o nekom potem odpirajo se dodatne teme 🙁

In mimogrede, en kup jih je registriranih, obracunajte med sabo, ce se vam ze zdi, prek zasebnih sporocil. Ne iscite pozornosti tule!
Pa velja to za vse, tako za tiste, ki napadate kot tudi tiste, ki so/ste napadeni!

kdo se prepira ? ne smeš vsega verjet kar piše, včasih je edina resnica od napisanega, datum !

eh dej no….priznaj, da včasih paše tudi to :))) Pri meni štirje spijo in veš kaj še dobro, da spijo, ker če ne bi šla pa jaz :))) Pa vse to bi zamudila. Oštja da imam srečo.[/quote]

moja spi, pr sosed tud tema, edino čvekanje tuki gor mi še ostane ;)[/quote]

Čaki malo….a tema te ovira? 🙂

moja spi, pr sosed tud tema, edino čvekanje tuki gor mi še ostane ;)[/quote]

Čaki malo….a tema te ovira? :)[/quote]

seveda, če zgrešim bo cel sranje :)))))

Čaki malo….a tema te ovira? :)[/quote]

seveda, če zgrešim bo cel sranje :)))))[/quote]

Dobesedno LOL

seveda, če zgrešim bo cel sranje :)))))[/quote]

Dobesedno LOL[/quote]

:))))) kaj čmo, emšo, emšo je to 🙁

Točno jedilnik tudi manjka. Ni kaj moramo priznati, da letošnje poletje res ni pravo poletje 🙂 Lahko samo upamo, da bo drugo leto boljše :)))

kdo se prepira ? ne smeš vsega verjet kar piše, včasih je edina resnica od napisanega, datum ![/quote]

Včasih pa še to ne.
Stavim, da če napišem datum tvojega rojstva boš tudi to zanikal :)))

kdo se prepira ? ne smeš vsega verjet kar piše, včasih je edina resnica od napisanega, datum ![/quote]

Včasih pa še to ne.
Stavim, da če napišem datum tvojega rojstva boš tudi to zanikal :)))[/quote]

če bo pravi, ne bom !
samo ne vem če lahko pogledaš moj profil ?

Včasih pa še to ne.
Stavim, da če napišem datum tvojega rojstva boš tudi to zanikal :)))[/quote]

če bo pravi, ne bom !
samo ne vem če lahko pogledaš moj profil ?[/quote]

Kaj ma veze profil. Domišljija nima meja :)))

če bo pravi, ne bom !
samo ne vem če lahko pogledaš moj profil ?[/quote]

Kaj ma veze profil. Domišljija nima meja :)))[/quote]
pardon, sm pogledu v profilu ni datuma 🙂
no povej datum

Kaj ma veze profil. Domišljija nima meja :)))[/quote]
pardon, sm pogledu v profilu ni datuma 🙂
no povej datum[/quote]

16.07.1948
ne morem falit ha ha


pardon, sm pogledu v profilu ni datuma 🙂
no povej datum[/quote]

16.07.1948
ne morem falit ha ha[/quote]

za polna 3 leta si zgrešila, prisežem .

16.07.1948
ne morem falit ha ha[/quote]

za polna 3 leta si zgrešila, prisežem .[/quote]

Se mi je zdelo, da si starejši ma sem hotela biti prijazna :)))

za polna 3 leta si zgrešila, prisežem .[/quote]

Se mi je zdelo, da si starejši ma sem hotela biti prijazna :)))[/quote]

jon, jaz mam motorko…če nucaš .-))))

za polna 3 leta si zgrešila, prisežem .[/quote]

Se mi je zdelo, da si starejši ma sem hotela biti prijazna :)))[/quote]
čez slab mesec bom imel RD

Včasih pa še to ne.
Stavim, da če napišem datum tvojega rojstva boš tudi to zanikal :)))[/quote]

če bo pravi, ne bom !
samo ne vem če lahko pogledaš moj profil ?[/quote]

Se naslov skrivas, kaj sele kaj drugega 🙁

Se mi je zdelo, da si starejši ma sem hotela biti prijazna :)))[/quote]
čez slab mesec bom imel RD[/quote]

no sej sem vedla, da ne boš priznal, da sem uganila :)))
samo dosti pa tudi nisem zgrešila…to je bilo malo v stilu povej tri številke ha ha

New Report

Close