Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Instagram – vprašanje

Instagram – vprašanje

Pozdravljeni.
Zanima me ena zadeva v zvezi z Instagramom. Znano mi je, da da se Instagram lahko uporablja samo na mobilnem telefonu in ne tudi na računalniku. Zanima me, kako zadeva deluje. Si že na mobilnem telefonu nastavljaš filtre in potem slikaš al se fotke naknadno oblikuje?
Imam en poceni telefon, sem brez naročniškega razmerja (kartica) in nisem še nikoli dostopala do spleta prek mobilca.
Mi lahko svetujete: kako je z internetom – moram obvezno imet naročniško razmerje? Splet na mobilcu bi rabila samo za Instagram.
Hvala vnaprej.

fotke obdelaš v aplikaciji pa tam dodaš filtre, povežeš se pa lahk prek wifi, da objaviš k mobilni podatki na kartico so predragi za ta špas.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

na instagramu lahko tudi slikas, uporabis filtre in shranis brez objave na spletu. predzadnj faza te mend vprasa ce objavis, pac ne objavis. fotko pa mas obdelano in shranjeno med slikami.

nova
Uredništvo priporoča


kako pa se povežeš z wifi?


kako pa se povežeš z wifi?[/quote]
Če te mučijo takšna vprašanja, še nisi tako daleč, da bi uporabljala Instagram.

New Report

Close