Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Normalno zavarovanje ali big bang se zgodi za pc

Normalno zavarovanje ali big bang se zgodi za pc

Kaj mi je bolj pmetno vzeti, tisti ki imate izkušnje in se vam je že zgodila nesreča (počil ekran, polila voda)
naj vzamem big bengovo se zgodi, al napravo letno zavarujem prek zavarovalnice? (ceneje vem da pride se zgodi, bolj me zanima da ni kak nateg pol pa ne izplačajo)

izkušnje dobrodošle

ahahha, sem ravno na istem danes :)))
pri ZM so mi naredili predračun 200 evrov, brez franšize (se pravi da povrnejo v celoti minus amortizacija); pri Triglavu pa 100 evrov, edino sem pozabila vprašat za odbitek….
za se zgodi sem pa brala, da je kr mal nateg, vsaj tako pišejo eni, recimo se polije voda in ne vrnejo denarja, ker je kao iz malomarnosti, ipd.; skratka, trgovina v primeru strojeloma poskusi preložiti odgovornost na zavarovalnico, posledično imaš pa frko, da se bodeš z enimi in drugimi.

torej triglav 100 eur letna?

nova
Uredništvo priporoča

Ste malo trapasti s temi zavarovanji ali res take nerode? Še v življenju mi ni ratalo, da bi uničila računalnik. Voda se polije po tipkovnici. 100 evrov letnega zavarovanja za tipkovnico, ki stane 20 evrov? Najcenejši ekran 100 evrov? Res obstajate taki norci?

50€ za 5 let zavarovanja Se zgodi pri BB, v primeru totalnega uničenja doplačam 100€ za novega .

So they say.

Meni je naračunal 100 evrov. Odvisno je pa seveda od cene računalnika. Če si ti dal zanj 3000 evrov, bo premija seveda višja. (npr. za 2.600 mi je naračunal 145 evrov premije). Pri totalki odštejejo amortizacijo, pri delnih okvarah pa krijejo celotno ceno računa popravila.

In kako ti rata naredit totalko računalnika?

se zgodi je en shit..sem imela za fotoaparat, kjer bi mogla potem plačat popravilo 80 eur…se je pa zaslonka pokvarila, in je bilo rečeno, da je to malomarno ravnanje…novega pa lahko dobim dobrega že za 120 eur..za en dre.k so ti v bigbangu..s tem da sem čakala tri mesece, da so sploh poslali naprej.potem je bilo pa rečeno, da zavarovalnica komplicira..ob sklenitvi v big bangu je bilo pa čisto drugače rečeno, da kako se to isplača..samo enkrat so me nategni.li..v bistvu sploh ne kupujem več pri njih ..dobro si preberi droben tisk in pogoje, razlika je za premične in nepremične naprave.

To pa res ni težko, v marini s čolna pade v morje 🙁

Ja, če si tak idiot, da vlačiš laptop na čoln, potem pa le.

in s čim sem tebe dete užalil ?
drugače pa, ja na čolnu je LT in Punat ima wifi , zvečer se usedem na palubo ali krmo in malo pobrskam po internetu .


obstajajo zadeve, ki se jim reče laptop. poglej si kdaj malo, kako izgledajo…

Sinu je padel i-pad in se poškodoval. Cena je bila takrat ne vem… ene 500 v neki akciji. Dobili smo novega, doplačali 100. Zavarovanje se zgodi, nič niso komplicirali, mislim, da je trajalo kak teden. Prišlo kot, če ga ne bi kupili v akciji…. Zavarovanje pa velja tudi za tega novega. Zdaj je že en 2 leti.

New Report

Close