Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali nosite spodnjo majico?

Ali nosite spodnjo majico?

Imate navado nositi spodnjo majico?

Jaz jo moram, ker me drugače boli križ. Sicer me ne zebe, je pa očitno nekaj povezano, da se mi potem pojavijo bolečine.

never. eh kje je že to totalka iz mode.. ampak če tebi pomaga pol ok. pač ne. nosi kar ti paše 🙂

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

Seveda, ker si sploh ne predstavljam, kako bi imela kozo, kjer bi prisla v stik s kovinskim gumbom :((

Pri meni neizvedljiva kombinacija, koza + nikelj, tudi navadnega nakita, bizuterije iz istega razloga ne nosim.

Spodnje majice imajo svoj namen. Vpijajo pot, da nimaš takoj premočene srajce. Ker ni gršega, kot neka sintetika na koži, pod katero takoj zašvicaš in hodiš moker naokoli.

Sedaj poleti ne, pozimi pa obvezno, da so ledvičke lepo na toplem. Redna itak spet z enimi butastimi, “je iz mode”. To nima nič z modo.

Nikoli nisem razumela, da nečesa ne nosite oz. uporabljate, ker je iz mode. Kaj pa zdravje? In recimo tudi videz, kot je ena zgoraj omenila?

Jaz pa nikoli nisem razumela, zakaj ženske uporabljajo ali nosijo stvari, ki SO v modi, pa čeprav se v njih počutijo nelagodno in nesproščeno. Lep tak primer so tangice. Danes jih skoraj nobena več ne nosi, ker pač niso v modi. Včasih pa so jih nosile mnoge ženske, pa naj so jim odgovarjale ali ne in trpele tisti štrikec v riti, ker je bilo pač moderno.

Nikoli. Bi me neskončno nervirala. Mi pa moj križ in mehur seveda nista hvaležna.

Dokler je mrzlo jo nosim, poleti pa seveda ne.

Ne nosim spodnje majice, nosila sem jo samo kot otrok. Če jo zdaj oblečem, se počutim kot v oklepu 🙁

Glede mode pa… bi se kar strinjala, da spodnje majice niso več moderne :)))

Seveda nosim majico. Poleti, ko pa je vroče, pa je ne.

Mož nosi tudi poleti majico (zaradi švica).

ja seveda, razen čez poletje. Sicer me zebe br……

Ne nosim spodnje majice, nosila sem jo samo kot otrok. Če jo zdaj oblečem, se počutim kot v oklepu 🙁

Glede mode pa… bi se kar strinjala, da spodnje majice niso več moderne :)))[/quote]

Zakaj jih pa potem povsod prodajajo? Vseh sort. Bombažne, svilene, iz raznih umetnih materialov, bolj običajne, čipkaste…?

Jaz poleti spodnje majice v glavnem ne nosim, razen včasih kakšno lepo čipkasto, bolj dekorativno, pod kako bluzico ali suknjičem, da se malo čipke ven vidi. Ko je hladneje, je pa spodnja majica ali bodi obvezen kos garderobe, da me dodatno malo pogreje.

Nilelj v bižuteriji je že dolgo prepovedan. A se še uporablja? Ne verjamem.

Nilelj v bižuteriji je že dolgo prepovedan. A se še uporablja? Ne verjamem.[/quote]

Saj ni samo nikelj, predvidevam, da ga tudi v kovinskih gumbih na hlačah ni, pa se mi ob morebitnem stiku koža vedno vname, enako pri uhanih, ki se izdelani iz česa drugega, kot pa je zlato/srebro/medicinsko jeklo..

Ne vem kakšno vezo ima pri tem moda, ker se itak ne vidi če imaš spodnjo majco ali ne. Jaz jo obvezno nosim večino časa razen poleti (no, to poletje je izjema) Je za križ in ledvice čisto drug občutek, če imaš majco v hlačah ali pa čez in ti skoz piha tam čez, vsaj meni.

Spodnjo majico (s tankimi naramnicami) nosim vedno, razen občasno poleti ne, kadar je zelo vroče.

Ja, standard, jaz je tudi poleti ne nosim, razen včasih,…

Koristna je ja. Jaz sedaj že gledam za takimi, ki so videti kot majice s kratkimi rokavi (za pozimi seveda),… včasim so mi bile naramnice dovolj….

Jaz pa ne, že vsaj 25 let ne, morda posledica teženja mame v mladosti al kaj, sem prav alergična na spodnje majčke. Edino, priznam, lani pozimi sem ene 5x jo oblekla, ker je bilo res neznosno mrzlo, križ me pa že po defoltu boli 24/7. Otrokom seveda skoz najedam in jih nosijo. Poleti seveda ne.

Nilelj v bižuteriji je že dolgo prepovedan. A se še uporablja? Ne verjamem.[/quote]

Saj ni samo nikelj, predvidevam, da ga tudi v kovinskih gumbih na hlačah ni, pa se mi ob morebitnem stiku koža vedno vname, enako pri uhanih, ki se izdelani iz česa drugega, kot pa je zlato/srebro/medicinsko jeklo..[/quote]

Izgleda da imaš precej agresiven imunski sistem, če ga ziritirajo še plemenite kovine. Tole pa mora biti kar nadležno 🙁

Saj ni samo nikelj, predvidevam, da ga tudi v kovinskih gumbih na hlačah ni, pa se mi ob morebitnem stiku koža vedno vname, enako pri uhanih, ki se izdelani iz česa drugega, kot pa je zlato/srebro/medicinsko jeklo..[/quote]

Izgleda da imaš precej agresiven imunski sistem, če ga ziritirajo še plemenite kovine. Tole pa mora biti kar nadležno :([/quote]

Samo zlato/srebro/medicinsko jeklo pri uhanih mi ne dela težav… ni nadležno, itak načeloma nakita sploh ne nosim.

Ne nosim spodnje majice, nosila sem jo samo kot otrok. Če jo zdaj oblečem, se počutim kot v oklepu 🙁

Glede mode pa… bi se kar strinjala, da spodnje majice niso več moderne :)))[/quote]

Zakaj jih pa potem povsod prodajajo? Vseh sort. Bombažne, svilene, iz raznih umetnih materialov, bolj običajne, čipkaste…?

Jaz poleti spodnje majice v glavnem ne nosim, razen včasih kakšno lepo čipkasto, bolj dekorativno, pod kako bluzico ali suknjičem, da se malo čipke ven vidi. Ko je hladneje, je pa spodnja majica ali bodi obvezen kos garderobe, da me dodatno malo pogreje.[/quote]

Za babice :-)))

pri teh letih bi pa menda že lahko prebolela mamino teženje in zaradi ljubega zdravja začela nositi majico. nimaš pojma, kako olajšanje je življenje brez bolečin.

Jaz imam spodnje majčke od Intimissimija in kolikor vem to ni štacuna za levake in za stare mame 🙂 Tako da demode očitno nisem, imam pa občutljiv mehur in ledvička, zato mi je spodnja majica obvezna ko je hladno.

Ne razumem tega. Raje vidiš, da te boli, kot da bi se oblekla tako, kot ti je mama rekla pred 25 leti. Ne razumem tudi tega, a si še vedno stara 16 let. Nekako ne znam zračunat.

New Report

Close