Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Debeluške so v vseh pogledih boljše.

Debeluške so v vseh pogledih boljše.

Bolj vesele, bolj dostopne za iskreno prijateljstvo, boljše matere, boljše kuharice in gospodinje, boljše delavke, manj zapravljive , predvsem pa veliko veliko boljše za sex , v veliki večini so suhljate tečne, zapravljive ker hočejo s modo in šminko popravit izgled okostnjaka, zadirčne, zaradi stalne lakote zafrustrirane , predvsem pa tiranke do svojih bližnjih saj bi želele, da vsi v njeni družini izgledajo kot spomenik lakoti.

frustrirane, smrdijo ker bolj švicajo, cel čas se morajo dokazovati ker imajo ranjen ego, gospodovalne. Nikoli debeluške, pfuj.

.

mah po moje pa je pri enih in drugih vseh sort.
sam odvisno kolk je človk sam s sabo zadovoljen.
za nezadovoljstva pa je kriva družba

Ojojjj, ok ena zgodbica enkrat sem prijateljevala z eno debelo res v redu ženska (sem mislila), inteligentna, komunikativna, živahna, skratka ni da ni. Imele sva super pogovore, družile sva se skratka meni je bila res super in mislila sem da je iskrena. Na koncu se je izkazalo da je noro ljubosumna name, ona se je skregala z mano zato ker je bila tako zafrustrirana zaradi svoje debelosti. Še sedaj 10 let pozneje sem jo nekje po naključju videla še vedno ima 100 + kg in še vedno je verjetno ljubosumna na ostale ženske ki so suhe.

debeluške kar tolažite se ja. sicer pa kakšni okostnjaki? obstaja tudi lepa normalna ženska postava z oblinami na pravih mestih (in ne, te obline ne vključujejo šlaufov okoli pasu in dvojnega podbradka). ne bit fouš, ker vam take ženske ukradejo vso pozornost okolice.
a če bi lahko izbirale, a bi si izbrale svoje debelo telo ali raje telo npr. Bar Rafaeli? ne lagat same sebi… 😉 kaj od tega bi izbrali moški pa sploh ni potrebno izgubljat besed. stvar je samo v tem, da veliko povprečnih moških ne more dobit take hude ženske in zato se zadovoljijo z manj…

Boljše kuharice so z razlogom – niso zastonj debele. Boljše matere vprašaj… Meni se zdi, da krmače bolj hrulijo na klince. Delajo bolj, če so v proizvodnji, ker za na tv in v politiko niso, če izključimo Vonto. Zapravljajo manj, ker je preko 40 težko dobiti oblačilo, pa pač kupijo samo nujna oblačila oz. plahte. Tečne pa niso, ker vsakič mislijo, da zadnjič tiča vidijo.

tema je o debeluškah in ne debelih, menda poznaš razliko, debeluška kakih 10-15kg nad idealno težo torej da ima pri 160cm 70kg morda kakšno kilo več ali manj ker je vseeno za suhe je preobilna.
debela pri 160cm 90 ali tudi 100kg to je debela, normalno da je pri tej višini in teži zafrustrirana .

tema je o debeluškah in ne debelih, menda poznaš razliko, debeluška kakih 10-15kg nad idealno težo torej da ima pri 160cm 70kg morda kakšno kilo več ali manj ker je vseeno za suhe je preobilna.
debela pri 160cm 90 ali tudi 100kg to je debela, normalno da je pri tej višini in teži zafrustrirana .[/quote]

Pri 160 je 70 kg orenk debela. Vse kar je več, je bajsika.
Jaz imam pri svojih 174cm, 57,5 kg pa se mi zdi, da imam nekaj preveč, ker mi obleka ne stoji. Kdo bo zdaj prekok 300€ vredno zadevo pravilno zašil, ker sem jo po šivih zaradi debelosti počila? Imam 3kg viška in tvoja teorija o 10kg na 10cm ne drži pri konfekciji.

ok, se lahko nasmejem tem nebuloznim primerjavam v čem vse ste boljše (kao lol) ampak mimo izjave, da ste boljše matere pa res ne morem… kaj za vraga imajo kg veze s tem kako dobra mati je neka ženska?? mislim bolane izjave res…a ste take res tako zagrenjene ali kaj? na kolo pa malo manj na krožnik pa boste mogoče končno tudi ve zadovoljne same s sabo, brez, da bi se morale tolažit z banalnimi primerjavami, ki s kg nimajo nobene veze.
če pa se že na ta nivo spuščaš, bi tudi jaz lahko mirno rekla, da ste slabše matere ker ponavadi pretirano hranite otroke in so že kot mali prekomerno težki in nasploh izpostavljeni slabim prehranjevalnim navadam… da o rekreaciji, in zdravem načinu življenja ne govorim… :/

tema je o debeluškah in ne debelih, menda poznaš razliko, debeluška kakih 10-15kg nad idealno težo torej da ima pri 160cm 70kg morda kakšno kilo več ali manj ker je vseeno za suhe je preobilna.
debela pri 160cm 90 ali tudi 100kg to je debela, normalno da je pri tej višini in teži zafrustrirana .[/quote]

Pri 160 je 70 kg orenk debela. Vse kar je več, je bajsika.
Jaz imam pri svojih 174cm, 57,5 kg pa se mi zdi, da imam nekaj preveč, ker mi obleka ne stoji. Kdo bo zdaj prekok 300€ vredno zadevo pravilno zašil, ker sem jo po šivih zaradi debelosti počila? Imam 3kg viška in tvoja teorija o 10kg na 10cm ne drži pri konfekciji.[/quote]

smola ker si tako visoka, lahko hujsas kolk hoces pa bos vseeno imela mocne kosti, siroka ramena, siroke boke. zato ti obleke ne pristajajo.

tema je o debeluškah in ne debelih, menda poznaš razliko, debeluška kakih 10-15kg nad idealno težo torej da ima pri 160cm 70kg morda kakšno kilo več ali manj ker je vseeno za suhe je preobilna.
debela pri 160cm 90 ali tudi 100kg to je debela, normalno da je pri tej višini in teži zafrustrirana .[/quote]

Pri 160 je 70 kg orenk debela. Vse kar je več, je bajsika.
Jaz imam pri svojih 174cm, 57,5 kg pa se mi zdi, da imam nekaj preveč, ker mi obleka ne stoji. Kdo bo zdaj prekok 300€ vredno zadevo pravilno zašil, ker sem jo po šivih zaradi debelosti počila? Imam 3kg viška in tvoja teorija o 10kg na 10cm ne drži pri konfekciji.[/quote]

Ja, pač imaš kilažo napačno razporejeno. Če boš jedla tiste kokice, pa boš imela še naprej te težave :-).

New Report

Close