Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Narava vas opozarja pred nevarnostjo vam pa še kar nič jasno

Narava vas opozarja pred nevarnostjo vam pa še kar nič jasno

Žled, deževno poletje, mar ste vsi slepi? Narava vas opozarja, da nehajte zganjat egoizem, vi pa še kar lepo po starem naprej. Se lahko zgodi, da bo v kratkem rušilni potres v Lj, kot pred stotimi leti, toliko pohlepa in egoizma na kupu ni dobro.

jp, narava bo zrihtala, če sami ne mormo …ta svet pokvarjen

In kaj bi po tvojem mnenju morali narediti? Zaklonišča?

Pa naj zrihta – jaz že nekaj časa pravim, da bi bil zadnji čas, da se zgodi svetovna katastrofa, da nas, ljudi, zradira popolnoma, potem pa gre jovo na novo – vendar pa, v čem je smisel, da te je strah tega?

Pocasi mi gre za na zivce tole psihiranje s kao nenormalnim vremenom. Je pac poletje z malo vec dezja, pa kaj. Hud zled pozimi se tudi vsake toliko pac zgodi.

Sicer pa (pa nima to nobene zveze z vremenom) mislim, da so ljudje napaka narave. In narava bo to napako prej ali slej popravila. The sooner the better.

začetek velike vojne je zate rušilni potres?
sploh je pa lublana skoraj čutila ni…

Ste ljudje res tako bolni in psihopatski?

Pač imeli smo eno milo zimo (ko bi jih le bilo več takih!) in imamo eno gnilo poletje (da bi jih bilo čim manj takih!). Ni ne prvo, ne zadnje v mojem življenju, pa jih imam komaj 40 in recimo, da se spomnim vremena (da sem dojemala vreme) nekje od 15. leta naprej…

Pa kaj vam je, saj ni povsod tako. V Makedoniji npr. imajo krasno, običajno poletje.

Jaz pa moram povedat, da ne razumem smisla tvoje napol “grožnje”. Kaj NAM ni jasno? Kakšna si pa ti izjema? Ti ne dihaš zraka? Ne ustvarjaš smeti, iztrebkov, ne pereš perila, ne pomivaš posode, ne voziš avtomobila, ne kupuješ oblačil? Ti živiš v gozdu, obiraš maline, oblačiš se v figove liste? Kakšna je točno razlika med mano in tabo, da MENI še kar ni jasno, kaj mi narava pripoveduje, tebi pa ne? Pojasni!

Jeee, pa najboljše lubenice, paradajze, paprike, kumare…..

New Report

Close