Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sindikat registriranih uporabnik MedOverNeta

Sindikat registriranih uporabnik MedOverNeta

Spoštovani regstrirani uporabnik MedOverNeta,

Vsakdan se borimo proti neregistriancem, ki nam smetijo po forum ter po krivičnem brisanju. Danes mi je prišlo na misel, da bi uvedli Sindikat Registrianih uporabnikov, ki bi skrbel za pravičnost in enotnost nas. Sindikalni vodja bi nas ščitil ter varoval pred neregstriranimi smetarji obenem pa bil zvest moderatorjem ter uredništvo ter jim pošilja predloge zvestih registriranih uporabnikov članov. Če ste za me podprite če niste pa napišite vaš razlog proti. Skupaj bomo postali močnejšil

S spoštovanjem Luxorus

Če potrebujete mene ali moj nasvet ali mnenje mi pišite na zasebno sporočilo.

anketa ne dela

če bo ta sindikat organiziral, cenejšo ozimnico, cenejše letovanje , razne brezplačne sindikalne izlete sem ZA !!

nova
Uredništvo priporoča

A so že paprike za ozimnico?

Jaz ne rabim nikogar, da me ščiti. Kaj pa mi kdo lahko naredi preko foruma ?


Lahko te znervira;-))

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain


Lahko te znervira;-))[/quote]

Če se mu/ji pustiš in se zapletaš v prepire z njim/njo, te verjetno res lahko … lahko pa si rečeš, da se pač na tak nivo ne boš spustil in ga/jo popolnoma ignoriraš.


Lahko te znervira;-))[/quote]

Če se mu/ji pustiš in se zapletaš v prepire z njim/njo, te verjetno res lahko … lahko pa si rečeš, da se pač na tak nivo ne boš spustil in ga/jo popolnoma ignoriraš.[/quote]
Res je.
Klikneš “X”, pa ga ni več. 🙂

New Report

Close