Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Majhne prsi potegnejo kratko

Majhne prsi potegnejo kratko

Od nekdaj sem srečna da sem lastnica prsi velikosti 75 E.Dajte priznat tiste z manjšimi da ste od nekdaj potegnile kratko. Nas so v najstniških letih fantje bolj obletavali in tudi danes je tako. V srednji šoli smo na račun oblin pri moških profesorjih dobile kakšno oceno več, v diskotekah pa smo v družbi manj obdarjenih kolegic vedno dobile največ pozornosti. Vedno vas zanesčimo v vsaki družni, kjer prevladujejo moški. Pa četudi imamo kakšno lepotno napako npr. ne najlepši obraz, se pri nas vse bolj tolerira. Lažje uspemo kot pevke, igralke in na račun pridemo v firmah ki jih vodi šef. Pa dajte priznat da je vam z manjšimi težje, res se mi smilite.

Edini problem je ker prodajalci imajo modrčke v večini največ do D. Pa to je bv, ker jih sploh ne rabite. Tu bi se morale lastnice večjih pritožit.

Imam 75F. Trpi mi hrbtenica. To je reala.
Idealne so mi 75D za visoke ženske, za nižje pa 70C.

Hvala bodu, da imaš vsaj en atribut iz katerega črpaš zamozavest.

nova
Uredništvo priporoča

Pravopisne napake!

Hvala bogu, da imaš vsaj en atribut iz katerega črpaš samozavest.

Gledat ženske,ki imajo prsi pri popku 🙂
Na velike prsi pa itak najbolj padajo moški,ki jih takšne prsi spominjajo na mamice.
Tako,da jih kar občuduj v ogledalu,pa si domišljaj,da soi atraktivna.

Jaz kot lastnica prsi za modrc št. 75D pa moram priznat, da so tiste z manjšimi precej na boljšem glede oblačil in z leti pač gravitacija naredi svoje in po tridesetem žal to ni več višek lepote. Tako, da če bi jaz imela izbiro, bi vzela eno cifro manjše ali celo dve. 75B bi bile idealne.
Drugače pa, draga avtorica, moraš bit pa kar precej zafrustrirana, da greš odpirat tako temo, čeprav te imam na sumu, da si zgolj neka bedna provokatorka, ki na ta deževen dan nimaš za počet nič drugega kot zafrkavat MONovce.

Jaz priznam, da mi je lepo videt žensko z velikimi, pa sem ženska (z malimi). Dokler so v modrcu, pol ko gravitacija naredi svoje je pa ….raje ne rečem.

jaooo, bemti vikende, k vse ven spustijo :-(((

Ne bi se branila malo večjih, če bi lahko zbirala 🙂 ampak:
-sem čisto zadovoljna z njimi, spravle so gor 2 nedonošena otroka, tako da sta polno funkcionalni
-ta moj me ziher ni zbral zaradi mojih “balkonov”, tako da ne bo iskal drugih, ko moji padejo dol (sicer pa gravitacija na moje dela bistveno počasneje in težje)
-lažje športam
-izbira modrcev na pretek
-hrbtenica ne trpi

Skratka, vse ima svoje pluse in minuse, dobro je, da vsak vidi svoje!

pa ne sodim v tvojo skupino…sem neprostovoljno in nenamerno shujšala in me je pobralo predvsem v zgornjem delu…zdaj pa ne gre nazaj…pa kaj naj zdaj zaradi tega…
tisti, ki me ima rad se vesela,če me ima in me bo imel zaradi mene in ne zaradi mojih prsi… na kraj pameti mi pa ne pride,d a bi karkoli umetno popravljala…
če komur ni všeč naj se pa stran obrne…nihče ni poplen vizuelno, tudi jaz ne…samo to še ne pomeni,da nisem vredna ljubezni, družbe, druženja, prijaznih in iskrenih ljudi okoli sebe…če kdo misli, da zaradi premalih prsi tega nisem vredna…pač ni nič narobe, če se ne druži z menoj…jaz ne bom nič zamerila…

Jaz imam 75C, pa bi rajši imela B… So mi manjše lepše, žensko naredijo bolj vitko.

vsake so tolk velke, da descu goflo zamašijo!

Imam občutek, da je tvoj IQ, avtorica, zelo zaostaja za velikostjo tvoje košarice? Se motim? Zelo verjetno, da ne.

Jah, tako je to. Nekaterim res ni važno tud, sam da majo lukno, vtaknejo v vse, kar leze in gre. Pri ostalem namreč mižijo in ne slišijo.

Kaj naj potem sama rečem, da se mi smilijo nekatere, ki imajo vse v joškah, potem na daleč nikjer nič?

Za sex so boljše tiste z majhnimi.

Kakšno z velikimi pa je dobro poznat, če greš nastopat v reality show Survivor. Iz tistih neuporabnih in nagraužnih visečih mehov lahko narediš uporabne mehove za vodo. In ko greš čez puščavo imaš s seboj dovolj vode za preživetje + še dobro bejbo z majhnimi joški si naredil. Se pravi, da je od velikih jošk res lahko velika korist. Dvojna.

Tako, če pa ne greš nastopat v Survivorja pa so velike joške čisto neuporabne. Razem morda če seksaš na kamnitem terenu z eno, ki ima lepe normalne joške, potem pa si moraš malo odpočit, pa daš ta velke pod glavo, da te kamni ne tiščijo.

Jest mam majhne in nikoli tega ne bi spremenila, ker sem športen tip. Ne nosim moderca, ker mi ga ni treba… na vsak dvatisočak grem lahko brez moderca (npr. na Storžič čez Žrelo…) in nič me ne ovira…… Res pa je, da me moški ne opazijo…. zanje sem nevidna…… po moje bi še prikazen hitreje opazili kot mene hi hi hi

je velikost 75 E?,

Kako je razdeljeno to z velikostjo? Kaj kaj pomeni? Se še ne spoznam na to.

Uh, kakšna šara bi potem šele bila, če bi imela velike … že tako sem imela vedno polne roke dela, da sem jih odgnala.

Z velikimi joški je tako kot z dolgimi lasmi: redko katera ima lepe in redko kateri res pašejo.

Avtorica, čudno mi je,da se hvališ z nečim, za kar sama nisi zaslužna.
Zakaj zaničuješ druge ženske z manj sreče v življenju, ne vem, ali čutiš njihovo faušijo in jih zato ne maraš, nimaš prijateljic, morda se na splošno zato raje družiš z moškimi.

Vendar se s tabo moram strinjati in bom tvoje mnenje celo razširila.
V družbi je ženska z velikimi prsmi vedno zelo spoštovana.
Pri tem pa ne gre samo za moško pozornost, pač pa njena beseda vedno največ velja!

Vsako njeno mnenje je vedno resno obravnavano, tudi če je nasprotno mnenju moškega nasprotnika, pa bo mešana družba popustila in prikima njej! (ne glede na prav ali narobe.)

Fizično je taka ženska vedno popolnoma varna : nje si ne bi nihče nikoli upal kakorkoli ogroziti in kaj šele udariti. Nihče je ne bo nadrl, ker bi ga vsi takoj napadli.

Zato je boljše, če je narava milostna do šibkih in če bi zaradi njene vplivnosti poleg velikih prsi taka ženska podedovala tudi veliko sočutno srce in nekaj zdrave pameti.

Velike prsi ti nič ne pomagajo, če imaš debele noge in zadnjico. V celoti potem izgledaš kot obilna ženska. Obilnost pa ni enako oblinam, da se razumemo. Vitke ženske z velikimi in učvrščenimi so pa redke in to so tiste, ki so všeč moškim, ne pa obilne.

Jaz imam za svojo postavo veliko oprsje- 75C in ozek pas, ustreza mi konfekcijska št. 34/36. Kupujem majice z raztegljim blagom, o srajci lahko samo sanjam, ker je pri oprsju ne zaprem. In ko odrasteš, ti pozornost moških (buljenje v oprsje) ne ustreza in je moteča.

Samo, da tale hvalisavka od avtorice, še ni odrasla in dorasla.

Seveda vam je lažje, edino to morate paziti, da ne odpirate ust.

Imam košarico A. Sem tudi sicer bolj vitka. Včasih sem bila grozno nesrečna zaradi tega (v adolescenci), danes pri dobrih 30-ih, jih ne menjam za nič. Lepe, nič zaztegnjene, 3 otroke dojila do 1 leta, lahko sem tudi brez modrca… šport brez težav… super. MOž se tudi ne pritožuje, pove, da me ima rad tako kot sem. Mu verjamem.

Oh ja, puhloglavost pac ne pozna meja.:-) Imam velike prsi 75g, pa bi jih z veseljem zmanjsala za pak kosaric – d bi bile idealne zame. Samo je zal redukcija precej draga in predvsem veliko bolj komplicirana od povecanja.Tako pac zaenkrat ostajam pri bolecinah v vratu, buljenju v oprsje( cetudi tega ekstra ne poudarjam oz. razkazujem) in predvsem dragih modrcih, kopalkah in bluzah, ki jih lahko kupim samo prek interneta. Ja, seveda so tudi prednosti in ja, vecini moskih je to vseeno zelo vsec, ampak hej, sama si ne vi izbrala tako velikih. Verjamem, da je hudo, ce imas res majhne, ampak tudi velike so lahko v napoto.
Tista, ki jamra, da ne dobi bluz:
http://Www.biubiu.pl
http://Www.bravissimi.com
http://Www.dd-atelier.com
Modrci pa so tule:
http://Www.figleaves.com
http://Www.brastop.com
http://Www.bras-galore.com
http://Www.lace-lingerie.com

New Report

Close