Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek slovenske novice

slovenske novice

in vse vam bo jasno,zakaj se je temu moškemu utrgalo in jih je postrelil. nista bili nič kaj “nedolžni “.mogoče še v poduk kakšni!

Nekje sem že pisal,da tako mora biti.Je recesija,recesijo so v preteklosti odpravile le vojne,trenutno recesijo bi odpravila WW3,ampak sami veste,da bi se WW3 končala v nekj dneh,v nekaj letih pa bi celotna populacija zaradi uničenja izumrlo.

Okoli 7 milijard nas je,po nekih podatkih 3 milijarde preveč,hrane,vode primanjkuje.

Zato je bolje da se ljudje sami pobijejo,umorijo,saj tako se sproščajo delovna mesta,otroški dodatki,denarja je več za elito.

Mal glejte dokumentarce,pa vam bo vse jasno.

ravno ustreliti ju ni bilo treba mu je pa kot kaže res počil film, piše, da je ženi kupil gostinski lokal in kozmetični salon, obnovil njeno domačo hišo po sliki sodeč kar draga obnova in ko je lokale prepisal nanjo se je začelo, žena in pastorka sta ga metali iz hiše, kot piše je bila pokojna že v zvezi z drugim.

Ja in kaj če sta imeli malo masla na glavi, zato se človeka ubije?

Tip je pač naivno očitno mislil, da se z denarjem kupi naklonjenost ženske. Ne delati zdaj žrtve iz blaznega morilca.

Sama sem takoj pomislila na nekaj podobnega. Predvsem po tem, ko sem videla pogovore ta male po raznoraznih omrežjih. Vsi ste takoj pomislili na pedofilijo. Jaz pa na jezikanje najstnic, ki so rade pametne- sama sem mislila, da mu je tamala rekla nekaj kar ga je sprovociralo. Sem imela samo 1x v življenju priliko videti, kaj naredi jezikanje nepremišljene ženske (tukaj pa je bila najstnica-ki se pa sploh ne zaveda, kaj lahko sproži v človeku). V par minutah sem videla, kako se miren, popolnoma nenasilen moški lahko prelevi v bes na dveh nogah. In vse zaradi jezikanja.
Dajmo ženske biti malo bolj pametne (pa konec koncev moški tudi). Človeški značaj lahko prenese samo toliko… In se mi zdi, da ravno pri bolj mirnih moških, ženske prepogosto presegajo meje. Kot je eden včeraj napisal-lastika 1x poči. in očitno bo tega vedno več.

…bilo, vedo samo oni. Vedno je ozadje in nikoli se nič ne zgodi brez razloga. Verjamem tudi v to, da se ti lahko spelje do te mere, da narediš, kar je naredil ta možakar.
Se mi pa ne zdi ok, da se razpreda in črni in blati…nismo bili zraven in ne vemo.Vemo samo to, kar pišejo novinarji v času kislih kumaric. Ne znam si zamisliti, da sta to moja sestra in nečakinja, ali brat, pa da bi brala take komentarje ob vsem hudem, kar bi doživljala.
Je pa res, da je tu veliko mon, ki imajo same ogromne probleme s seboj in prav luštno je za dan ali dva pozabit nanje in se ukvarjat z drugimi. Potem pa, kao dobre duše na koncu pripišejo še…”saj nočem nič reči, ampak….Naj počivajo v miru” Skrajno neokusno!

Tu sta oba kriva. Moški in ženska. Ženska je pač vedela, kaj želi od moškega denar in podporo, drugega ne. In ko je to dobila pač stran in na novega moškega. Za takega moškega, kot je bil ta, bi bila primerna umirjena ženska, ki spoštuje delavnost in partnerstvo. Ampak ta moški si je zaželel žensko, ki je izstopajoča, “afnasta”, ki ljubi udobje za vsako ceno in to je dobil. Ne vem no, saj se že po nekaj mesecih vidi značaj človeka ampak on naiven, neveden je mislil, da več ji bo dal, bolj ga bo “ljubila” in spoštovala pa tega ni dočakal….Ne, ker taka ženska ne more ljubiti, ker točno ve kaj hoče. Saj po bitki smo vsi generali ampak za tega moškega bi bilo veliko bolje, da bi se odstranil iz takega razmerja ampak saj vemo kako je upanje umre zadnje……..

Ti dam prav. Po drugi starni pa se mi zdi, da je problem današnja družba in vedno manj moralnosti (pa da ne boste mislili, da sem kakšna puritanka). Samo, če bereš MON, se vprašaš, ali si še normalen ko spoštuješ družinske vrednote. Zadnjega pol leta (vsaj) se dobesedno na piedestal postavlja ljubice in uživanje življenja. Če rečeš karkoli proti temu, si spljuvan do konca. In opažam tudi v družbi okoli sebe, da je vedno več ljudi, ki veselo varajo svoje partnerje (obeh spolov). Pa potem tudi na glas grdo govorijo o svojih parnerjih. Pa toliko ljudi je nesrečnih samih.
Vse to vpliva na našo mladino- ki jo nikoli, prav nikoli ne omenjate v teh temah o veselem varanju. zato bo vedno več takih zgodb, kot je ta tule.
Meni se res smilijo edino vsi trije otroci, ki so ostali za njim.

Kako zalostno je to vase razglabljanje…kako in kaj…. Vceraj ti ubogi ljudje, jutri vi. Pustite jih pri miru….

Milena

ravno ustreliti ju ni bilo treba mu je pa kot kaže res počil film, piše, da je ženi kupil gostinski lokal in kozmetični salon, obnovil njeno domačo hišo po sliki sodeč kar draga obnova in ko je lokale prepisal nanjo se je začelo, žena in pastorka sta ga metali iz hiše, kot piše je bila pokojna že v zvezi z drugim.[/quote]

Če nekje piše, da je bil v hudi stiski, je morda šlo za skrajnejši scenarij, da bi ob tem ostal sam brez vsega, tudi strehe nad glavo, pa če ji je slučajno nase prepisal še svojo lastno firmo, ki jo je imel.
Da narediš že sam samomor je skrajna točka, po kateri posežejo, še toliko večja je, če zraven padejo še drugi ljudje.
Lahko se sicer razpravlja o vzrokih, kako bi ljudje ravnali, ko imajo še “trezno” glavo, nikdar pa ne vemo, kako se življenje suše in kako bo dejansko nekdo reagiral, ko bo pred dejstvom.
Naj bi pa veljalo za žive ljudi (ker si mrtvi sedaj ne morejo nič pomagati več), da se iz tovrstnih dogodkov, dogajanj morda kaj naučijo, zbudijo in poskušajo predhodno še s “trezno” glavo poskrbeti v medsebojnih odnosih, da ne bo prihajalo do tragičnih zaključkov, ki jih spremljamo v medijih ali pa tudi tistih, ki se dogajajo samo za “zaprtimi” vrati.

V enem izmed spletnih člankov, ki jih je objavil ta časopis, je pravi oče te hčerke napisal, naj časopis napiše resnico, zakaj je bila njegova hči umorjena (navedbe – denarja, prevar, varanja). Matere njenega otroka ni omenil.

Še bolj žalostno je, da za dosego cilja odraslih ljudi oz. staršev, potegnejo kratko otroci in so zgolj orodje, za dosego ciljev takšnih odraslih. Pa gre včasih še za manj tragične stvari kot je ta primer.

Načeloma to drži – svoji k svojim oziroma iste sorte ptiči skupaj letajo. 🙁

Drugače pa Slo. novicam tudi ni vsega za verjet, ker jim je prodaja pred resnico. Saj so zadnjič tudi pisali, da je bila tista ženska, ki jo je mož zaklal na Jesenicah, noseča, pa ni res.

Ne vemo, kaj se je dogajalo, ampak ve, da “normalen” človek ne naredi kaj takšnega brez razloga. Očitno je čutil veliko krivico zaradi tega kar se mu je dogajalo. Tako zelo veliko, da ni videl izhoda. Res je, ni pa to opravičilo za umor, nikakor!

Ja, ti si pa svetnica – moraliziraš pa na drugi strani, pa seveda vse komentarje tudi prebereš …

V vsej zgodbi se mi smili samo moški, ki je svojo naivnost drago plačal, s svojim življenjem.

Iz takih primerov, se žalostno sliši, lahko marsikateri moški in ženska potegne odločilno potezo v svojem življenju. Kako se ne rešuje sporov, kako izbrati partnerja, da ne pride do razočaranj, da res ni pomemben videz ampak globina človeka. Da imata več ali manj enake želje, da imata spoštovanje drug do drugega….

To še vedno ni razlog. Samo bedak prepiše vse na drugega.

Ma dajte no, mar ni očitno da sta ga molzli in izmolzli do norosti?
Lahko si uspešna podjetnica, če tipa izmolzeš do nezavesti.

ja tudi jaz sem slišala da sta ga scuzale do konca pol pa ni čudn da mu je počil film pa še druzga je mela

Jap, noro jo je ljubil, izmolza ga je…..tamala jezikala…. pa se mu je strgal film. V vsej tej tragični zgodbi je ON še največji revež.

Pa nea zdaj “tako se ne rešuje težav…”. Tako se tudi ne živi, kot ‘lepotice’ – saj ni edina…. Ni ne prva ne zadnja!

ja zdaj pa ma denar in lepoto ja oboje

Brez zamere, ampak kak folk to morate bit, da mislite, da si je dvanajstlwtnica zaslužila smrt in da se vam on smili???
Punca je bila stara 12 let. Imela je relativno slabo vzgojo, ampak zato si smrti še ni zaslužila

To še vedno ni razlog. Samo bedak prepiše vse na drugega.[/quote]

Da moški, ki je imel rad denar to naredi, je res absurdno. Očitno ga je vrtela okoli mezinčka brez problema. Torej bedak, ampak zaljubljen bedak. Me je pa vedno zanimalo na kakšen način ženske “pritisnejo” na moškega, da naredi takšne stvari – konec koncev je imel še svoja dva otroka (če sem prav razumela je tudi stike prekinil z njima, ko je začel hoditi s to žensko).

In zanimivo, da nekatere nikoli ne sreča pamet! Pa en zakon, pa drugi zakon, pa ljubimci… pa vzgajat hči v podaljšano svojo roko…. pa šow in zabave, stara 37 LET !!!

Imela je raj na zemlji …. pa ni znala cenit!

JA pa še res je jap maš prav

Šer vedno je samo nagnusen zločinec.

Če sta ga izkoriščali, je sam kriv, ker se je pustil.

New Report

Close