Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nova informacijska pooblaščenka, katastrofa

Nova informacijska pooblaščenka, katastrofa

Že Natašo Pirc Musar je bilo težko gledati kaj šele tole opico od Mojce Prelesnik. Pa to ravno tekmujejo v pokvarjenosti. To ženšče ima tako sebičen pogled, spet se bo konstantno kršilo človekove pravice, tako kot jih naše sodstvo, mislim da okoli 600x v 15 letih.

Kaj pa ti počneš s trditvijo, da je omenjena opica ?

Živi in pusti živeti

navaja dejstva…..

navaja dejstva…..[/quote]

To je mogoče tudi na kulturen način, se ti ne zdi ? Pa sploh ne vem kdo je ta pooblaščenka, zbodla me je tista opica.

Živi in pusti živeti

Ja, res nikakršen nivo za odraslo (predvidevam) osebo. Z opicami smo se nazadnje zmerjali v vrtcu, kolikor se spomnim…

navaja dejstva…..[/quote]

To je mogoče tudi na kulturen način, se ti ne zdi ? Pa sploh ne vem kdo je ta pooblaščenka, zbodla me je tista opica.[/quote]
Prelena je, pa je zgolj z eno besedo opisala kaj si misli o njej 😉

Ej, ženska je INFORMACIJSKA POOBLAŠČENKA, ti pa o kršenju človekovih pravic govoriš. A pričakuješ, da bo rešila svet?

..je pač zamenjal-a pojme oz kaj so naloge inormacijske in varuhinje :),sj tko al tko mon postaja portal za pluvanje drugih ,ni važno kaj ,samo da se pljuva !

sicer ne vem kaj dosti o njej, ampak na prvi vtis mi je simpatična, taka don’t f*** with me bejba.

men je bla pa Musarjeva boljša. Delovala je tako suvereno, ta nova pa se mi zdi tak bolj nesamozavestna.

New Report

Close