Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bodite pridni!

Bodite pridni!

nekaj časa me ne bo,bom mal mrknla. Ta čas bodite pridni,in ne nebom šla v anonimo,vedno sem registrirana ampak bom počela druge stvari. Rada bi šla prižgat svečko moji umrli prijatljici na Žale,šla bom peš čez Tomačevo,imam svečke pripravljene,rada bi se ji pokloinila. Začela bom brat novo knjigo,od Heane Vulpesu Človek Človeku,menda je prijetno filozofska,zloadala si bom nove filme,teh 14 dni nisem nič gledala Tvja,zelo malo,tako bom malo filme pogledala,čaka me tudi aktivna aerobika,pa sestra pride na obisk,pa s koelgico mahneve na rašico,tudi to je v planu in na Šmarno… skratka Imejte se lepo,bodite pridni,ne me preveč obrekvat heh,malo si boste odpočili od mene,malo preveč je ratalo pom poma name,tudi meni to ne paše priznam.

Se vidimo ko se vidimo,ko me prime da pridem nazaj!

lepe sanje,lupčka,cmoka in sladko spanje mwa :****

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

Eni smo skoz pridni.

Enim pa ne pomaga nič!

ti ne moreš iz svoje kože, obvestiti vesoljno javnost kaj boš delala

nova
Uredništvo priporoča

Ne paše, ko začnejo letet negativni komentarji oz. komentarji, ki ti ne dajo prav. RAZGALJAŠ KONSTANTNO pa svoje življenje sama.
Saj bolje da greš. Pa ne, ker bi bila negativen člen. Ampak menim, da že na sploh ni zdravo, da ljudje nonstop, ti tu, drugi na fb, razgaljajo sebe svoje življenje in čakajo na lajke, všečne komentarje, ki so jim potem hrana.

Malo si odpočij. Pojdi v realno. Tam je svet.

Hvala Bogu

Me prav zanima koliko časa te ne bo sem gor, 2, 3 dni mogoče 4….?

že jutri bo, kako se je usra…, kako obrisala rit, koliko breskev je pojedla, pa atija pogreša itd nič bat vse bo tekoče poročala, dečva potrebuje hrano za svoje frustacije dobi jo pa z zmerljivkami tistim, ki se z njo ne strinjajo.

In ti ne moreš, da ne bi zbadala….

že jutri bo, kako se je usra…, kako obrisala rit, koliko breskev je pojedla, pa atija pogreša itd nič bat vse bo tekoče poročala, dečva potrebuje hrano za svoje frustacije dobi jo pa z zmerljivkami tistim, ki se z njo ne strinjajo.[/quote]

In ti se neutrudno hraniš z njenimi posti.
Le glej, da te ne raznese! Očitno so tvoje frustracije hujše, saj ne moreš in ne moreš njenih tem enostavno preskočit, pa čeprav so ti trn v peti. Hudo!

Operite si frače in MARŠ spat!

Ha, ha, če boš ti prišla na Rašico in Šmarno goro, sem jaz papež! Za to bi pa rabila kar precej kondicije, ne pa poležavanje v stanovanju. Pa tudi iz Črnuč do podnožja Šmarne gore je malo daleč peš, avtobusi in avto pa ne pride v poštev, ker te daje panika. Zmisli se kaj boljšega, da bo vsaj verjetno. Kar naprej nam sadiš rožice… Pa srečno!

A ne znate samo prečitat in gobca držat? A da ne?

Redna odpoči si od teh gobcačev, potem pa zopet pridi nazaj, ker eni te radi beremo in si nam simpatična.

A ne znate samo prečitat in gobca držat? A da ne?

Redna odpoči si od teh gobcačev, potem pa zopet pridi nazaj, ker eni te radi beremo in si nam simpatična.[/quot

jaz jo prav rada berem…ničesar ne vzamem za slabo kot tukaj nekateri planejo po njenemu pisanju..
Ima tako prisrčen, resničen stil pisanja, da jo z lahkoto prebiraš,,,drži se redna in ne mari za ljudi, ki so nesramni do tebe…

Ja, to je pač tako. TIsti, ki sam slabo misli tudi druge slabo razume.
S tem svojim napadanjem samo pokažejo svoj slab jaz.

Lepo se imej, mi pa te bomo pogrešali. MON brez Redne, je kot juha brez soli, ha, ha!
prijazen pozdrav!

Ha, ha, če boš ti prišla na Rašico in Šmarno goro, sem jaz papež! Za to bi pa rabila kar precej kondicije, ne pa poležavanje v stanovanju. Pa tudi iz Črnuč do podnožja Šmarne gore je malo daleč peš, avtobusi in avto pa ne pride v poštev, ker te daje panika. Zmisli se kaj boljšega, da bo vsaj verjetno. Kar naprej nam sadiš rožice… Pa srečno![/quote]

Mene je tudi zbodlo to zgoraj, pa do Žal bo treba tudi čez kakšen most it…

Hvala Bogu!!

kot riba brez bicikla bo bolj prav

New Report

Close