Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tekaški copati

Tekaški copati

Prosim, tiste, ki tečete, katere tekaške copate uporabljate. Spadam med tiste z supinacijsko obliko stopala. Hvala, za odgovor!

Prisega na tiste z gelom zdaj ko so znižanja pridejo cca 100 eur. Manj ne dajat več pa tudi ni potrebe ker jih moraš itak menjat vsako sezono. So pa v tomas sportu kar maharji glede svetovanja. Vsekakor pa je odvisno kok tečeš jaz dobrih 40 km na teten

Naši odgovori ti ne bodo prav nič koristili. Vsak mora zase najti copate, ki mu najbolje sedejo na nogo.

Poglej kaj na soactive.com Mogoce so ti kateri ok.

Jaz imam Mizuno. Sam to tebi ne pomaga nic. V trgovino, naj te da tect in potem izberes par modelov in tam izberes tistega, ki tebi odgovarja.

Tud jaz imam Mizuno in sem huda pronatorka. Imam kar pet parov tekaških copat, ker precej pogosto tečem tudi maratonske razdalje (tekaški copati morajo tudi počivati in jih zato menjavam), da ne pride do kakšnih ortopedskih težav zaradi prehitre obrabe podplatov. Po navadi imaš en par tekaških copat za ca. 800 km.

Ne vem, če sem ti kaj pomagala. Je pa dobro, da greš v športni trgovini (najbolje svetujejo pri Tomas sportu) do trgovca in ti bo vse lepo povedal, kako in kaj. Tam ti tudi merijo podplate. Če imaš en par tekaških copat in da tečeš vsak drugi dan, je dobro, da imaš vsaj dva para, da en par vmes počiva.

jaz sem kupil one iz Lidla za 15€, znižano pol na 12€.
Jim nič ne manjka.

Tudi moji prvi tekaški čevlji so bili iz Lidla za 19 eur in so bili super za prve treninge, ko pa začneš teči daljše rzdalje od 5 do 10 ali več km, ko imaš na poti tako klanec gor in dol pa kolena močno trpijo in takrat je obutev zelooo pomembna. Pri kaki majčki, hlačkah že lahko prišparaš pri obutvi žal ne. To vidim sedaj ko delam 40 km na teden oziroma tečem vsaki drugi dan.
Za nedeljske tekače pa so vsekako Lidlove superge čisto ok.

Poskusi brez copat

Hvala vam vsem za odgovore.

New Report

Close