Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek vzmetnica, lateks, pena?

vzmetnica, lateks, pena?

Vem, da je ogromno že napisanega, ponudbe pa tudi toliko, da bi lahko doktoriral, pa vsak vleče na svoj konec, zato se je še težje odločiti.
Torej, kakšne so vaše izkušnje, kaj vam bolj ustreza: vzmetnica, pena, lateks? Pri vsem tem je treba upoštevat, da bom imela posteljo s predali, stanovanje pa je podstrešno, suho.

Hvala vsem za informacije in vaše izkušnje.

Lep poletni dan želim.

vsakemu svoje. Meni lateks sploh ne, tebi mogoče bo. Vsakemu svoje

Zame je najboljša vzmetnica z žepkastimi vzmetmi.

Živi in pusti živeti

DEJTE ŠE KAJ NAPISAT IZKUŠNJE. SAM 2 ODGOVORA, TO NI NIČ.

Meni je samo važno, da ni pena. Mi je ves čas vroče, se premetavam, je preveč ali premalo trdo. Ne vem, mi ne ustreza.

SAM 3 ODGOBVORE, TO NI NIČ. HOČEM ŠE ODGOVORE.DEJTE NO KAJ NAPISAT, LJUDJE BOŽJI.

Pa kaj si zoprna?! Vsak po svoje, a ne! Pojdi v trgovino, ulezi se na par razlicnih vzmetnic in preizkusi sama, kaj ti pase!

ups…očitno je nekdo povzel mojo identiteto…..bogi

Meni tudi. Sem preizkusala vse latekse, od najcenejših dormeotov do najdražjih igei, pa peno, pa ne vem kaj, na koncu sem se odločila za žepkaste vzmeti. Je pa to zelooooooooo odvisno od telesne teže, od načina spanja, od tega, ali si športnica, ali imaš sedeče delo – kup dejavnikov je. Jaz sem šla na koncu v salon Slovenske postelje in si vzela eni 2 uri časa in sprobala en kup jogijev. Ne moreš to na pamet in po nasvetu drugih kupit, vsak človek je drugačen in če paše Francki, ni rečeno, da bo tudi tebi!

po 7-ih letih mučenja hrbenice na lateksu, nikoli več lateksa. verjetno je lateks za otroke in mlade do nekje 30 leta OK, kasneje se pa posledice na hrbtenici zelo zelo poznajo. Pa nismo z nobeno prekomerno težo, da ne bo pomote.

Kupljena vzmetnica Orion antialergik proizvajalca Lagea, z žepkastim vzmetenjem ( vsaka vzmet posebej ovita v tak tulec), višji cenovni rang – je bila ravno takrat v akciji v Harvey Normanu iz 1880 eur na 799 eur za zakonsko posteljo. Spiva ko polhka – z vsake službene poti ali počitnic komaj čakam, da pridem domov na domač jogij 😀

Lateks in pena nikoli ne nudita toliko podpore različne trdote na različnih conah hrbtenice, kar je pa zzelo zelo pomembno – ponavadi imajo vsi lateks in penasti logiji eno trdoto skozi celotno dolžino. Vzmetnica pa ne, sploh tista z žepkastim vzmetenjem.

New Report

Close