Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek miley cyrus

miley cyrus

V ozadju je vklopljena tv in slišim nek komad in sem pogledala ………. miley cyrus in všeč mi je! Ma prav ne morem verjet, samo tisto njeno pozo z iztegnjenim jezikon in napol nage fotke sem poznala od nje, zdaj pa sem jo slišala in sem presenečena …… Dobra mi je!

Pa vam?

pač rada ruši tabuje in kaj sedaj? punca ima pogum in talent ker res dobro poje!

Tako kot Janšo sovražijo pa ne vedo zakaj, tako tudi Miley. Oba sta super človeka. Poglej recimo intervjuje Miley, čist preprosta punca.

nova
Uredništvo priporoča

Meni je antipatična. Tako zelo, da me niti ne zanima kaj poje. Žalostno se mi zdi, da so taki potem vzgled. Da če se slačiš in zganjaš nege vulgarizme, to pomeni RUŠENJE TABUJEV, namesto, da bi bilo jasno, da je punca osebnostno nezrela, vulgarna, da se grozno išče, da nenormalno potrebuje potrditev, da …
Skratka nič pozitivnega ne vidim pri teh zvezdnicah, ki se jih pozna zgolj zato, ker se nonstop slačijo, slikajo in objavljajo na internetu.

To niso dame, to niso osebnostno zrele osebe, to so frklje, ki imajo vsega preveč in ki ne vejo kaj bi še in slikajo svoje riti, da jih kažejo neznancem, ki se potem ob njih slinijo.
Ogabno.
Komadi teh pevcev, ki jih poznamo zgolj zaradi njihovega nenehnega slačenja, ali kako drugače bizarnega izstopanja, so pa tako večinoma vsebujejo autotune. Kako pojejo pa v živo? Pa saj me niti ne zanima, ker ta muzika, ki se danes dela in je kao popularna (rihane, biberji, kary perry, gaga ipd.), je tako zoprna in muha enodnevnica.

Meni je bila tudi zoprna, ko sem gledala samo tiste spakujoče fotke. Potem pa je prišel prvi komad in drugi in ko sem jo samo poslušala, mi je bilo všeč, kar slišim. Ko pa sem nekoč slučajno ujela še intervju na TV, mi je punca v bistvu zelo simpatična, veliko bolj od ostalih…

Joj kako si stroga. Njeno obnašanje je pač tako kot je, to pa ne pomeni, da ni dobra oseba. Kakor je meni znano zelo pomaga živalim in otrokom v stiski. Tako, da raje preberi kaj naredi dobrega, ne kako se obnaša. Zaradi njenega obnašanje ne bo nobenega konec razen tistega, ki se zapenja v nepomembnosti…..zaradi njenih dejanj, ki jih dela pa marsikateremu polepša življenje.

Je lepo povedala, da ji je zelo neudobno ob fotografiranju, zato je začela s tem jezikom, danes pa je to v bistvu kot njen zaščitni znak.

Men njena glasba ni nič posebnega, mi je pa ona kot osebna zelo zanimiva, pozitivna, iskrena … Skratka zelo ok.

Se popolnoma strinjam. Poleg tega zame nekdo, ki poje o kokainu in javno zagovarja, ce ze ne promovira uporabo drog, ne bi smel biti za vzor drugim. Ampak njena cela familija je v tem, zato me ne preseneca, da punca le nadaljuje ocetovo pot. Posusajte npr. njeno “We can’t stop”, pa vam bo jasno. Sama je o tej pesmi rekla, da je to stopnja, kjer je sedaj v zivljenju.

za “se strinjam” … kaj je pa narobe s tem komadom?
ene tuki ste pa res mal čudne …..

http://www.directlyrics.com/miley-cyrus-we-cant-stop-lyrics.html

It’s our party we can do what we want
It’s our party we can say what we want
It’s our party we can love who we want
We can kiss who we want
We can see who we want (2x)

Red cups and sweaty bodies everywhere
Hands in the air like we don’t care
Cause we came to have so much fun now
Bet somebody here might get some now

If you’re not ready to go home
Can I get a hell no
Cause we gonna go all night
Till we see the sunlight alright

So la da di da di, we like to party
Dancing with Miley
Doing whatever we want
This is our house
This is our rules
And we can’t stop
And we won’t stop
Can’t you see it’s we who own the night
Can’t you see it we who bout’ that life
And we can’t stop
And we won’t stop
We run things, Things don’t run we
We don’t take nothing from nobody

It’s our party we can do what we want
It’s our party we can say what we want
It’s our party we can love who we want
We can kiss who we want
We can see who we want

To my home girls here with the big butt
Shaking it like we at a strip club
Remember only God can judge ya
Forget the haters cause somebody loves ya
And everyone in line in the bathroom
Trying to get a line in the bathroom
We all so turned up here
Getting turned up, yeah, yeah

So la da di da di, we like to party
Dancing with Miley
Doing whatever we want
This is our house
This is our rules
And we can’t stop
And we won’t stop
Can’t you see it’s we who own the night
Can’t you see it we who bout’ that life
And we can’t stop
And we won’t stop
We run things
Things don’t run we
We don’t take nothing from nobody

It’s our party we can do what we want
It’s our party we can say what we want
It’s our party we can love who we want
We can kiss who we want
We can see who we want

It’s our party we can do what we want to
It’s our house we can love who we want to
It’s our song we can sing if we want to
It’s my mouth I can say what I want to
Yea, Yea, Yeah

And we can’t stop
And we won’t stop
Can’t you see it’s we who own the night
Can’t you see it we who bout’ that life
And we can’t stop
And we won’t stop
We run things
Things don’t run we
We don’t take nothing from nobody
Yea, Yea, Yea

Ja, resno. Sama pesem se mi zdi precej zalostna. Boldano je o kokainu. Ce ves zakaj se gre in ce poznas sceno in ce obvladas anglescino na nivoju naravnega govorca, razumes tudi skriti pomen njenih besed. Ce pa meni ne verjames, ti pa povem, da je bilo o tem veliko besed, novinarju so jo obtozevali, da propagira kokain, ni nicesar zanikala, in je enostavno povedala, do je pac zdaj na tej stopnji.

Zdajle sem pogooglala to pesem in me ne preseneca, da je veliko kritike. Podobnih clankov kot je tale, kar mrgoli.

http://www.huffingtonpost.com/2013/06/04/miley-cyrus-drugs_n_3383477.html

Miley je zakon in meni je super!Vsak kdaj naredi kakšen škandal (pomoje tudi ti antip) 😉
Drugače se ne napiše rihana ,biber, kary perry ,gaga ampak Rihanna,Justin Bieber,Katy Perry,Lady Gaga.Najprej se nauči pisat angleško potem obsojaj Miley.
Lep dan! 🙂

Meni je tudi malo antipatična s tem pačenjem in izzivanjem, ampak ta pesem je dobra: http://www.youtube.com/watch?v=wOwblaKmyVw

Ja, resno. Sama pesem se mi zdi precej zalostna. Boldano je o kokainu. Ce ves zakaj se gre in ce poznas sceno in ce obvladas anglescino na nivoju naravnega govorca, razumes tudi skriti pomen njenih besed. Ce pa meni ne verjames, ti pa povem, da je bilo o tem veliko besed, novinarju so jo obtozevali, da propagira kokain, ni nicesar zanikala, in je enostavno povedala, do je pac zdaj na tej stopnji.

Zdajle sem pogooglala to pesem in me ne preseneca, da je veliko kritike. Podobnih clankov kot je tale, kar mrgoli.

http://www.huffingtonpost.com/2013/06/04/miley-cyrus-drugs_n_3383477.html%5B/quote%5D

aja?
no, jaz boldanih besed nisem povezala s kokainom 🙂

sicer je pa vedno tako da se morajo uspešni ljudje na vseh koncih zagovarjat in opravičevat svoj uspeh …

V bistveno je ne prebavljam, ker kariero načrtno gradi na vulgarizmih. Ni to nobeno rušenje tabujev, pač pa premišljena marketinška akcija. In se mi gabi tak način prodaje glasbe.

aja?
no, jaz boldanih besed nisem povezala s kokainom 🙂

sicer je pa vedno tako da se morajo uspešni ljudje na vseh koncih zagovarjat in opravičevat svoj uspeh …

And everyone in line in the bathroom – v Los Angelesu, kjer Miley zivi, in se kje drugje se v restavracijah kokain kupuje in jemlje na straniscih (bathroom je v tem kontestu stranisce)

Trying to get a line in the bathroom – to get a line = vzeti, snifati kokain

And we can’t stop
And we won’t stop = to pa recejo, ko so ze zasvojeni

pa ko poje, ne rece dancing with Miley, ampak molly.

New Report

Close