Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek spet 1 norec vozi v nasprotno smer

spet 1 norec vozi v nasprotno smer

Pravkar po radiju:

En norec spet vozi v nasprotno smer med Kranjem in Radovljico, groooza!!!
Opozorite vse, ki se vozijo tam!

Pa so rekli da tega ne bo več, ko so zvišali kazni za ta prekršek ??????

Jaz sem že neštetokrat pisala na tem forumu, da norcev ne bodo ustavile visoke kazni, temveč nadzor. Kaj ti pomaga kazen za nekajtisoč evrov, če nikjer ni policaja, ki bi kasiral?
Preberite si tale članek, pa vam bo vse jasno:

http://www.24ur.com/novice/slovenija/sedeti-za-volanom-nisem-mogel-vec-kaj-sele-voziti-delodajalec-pa-je-zahteval-da-peljem-dalje.html

nova
Uredništvo priporoča


Ni samo eden, nasproti mi jih pelje vse več in več….

Ok, opozorilo je preklicano, uffff.

Me je kar groza, ko samo pomislim….

Naj sporočijo starost tega voznika ali voznice. 🙁

če bi ti tak norec ubil koga bližnjega bi se bolje počutila, če bi bil voznik star 32 in ne 67?

Jaz sem že neštetokrat pisala na tem forumu, da norcev ne bodo ustavile visoke kazni, temveč nadzor. Kaj ti pomaga kazen za nekajtisoč evrov, če nikjer ni policaja, ki bi kasiral?
Preberite si tale članek, pa vam bo vse jasno:

http://www.24ur.com/novice/slovenija/sedeti-za-volanom-nisem-mogel-vec-kaj-sele-voziti-delodajalec-pa-je-zahteval-da-peljem-dalje.html%5B/quote%5D

Tudi nadzor, teh voznikov ne bo ustavil, takrat ko se kasira je že prepozno. Ampak tebi je očitno ljubše da se kasira, kot preprečuje.
Zaustavila bi jih drugačna prometna ureditev – npr včasih pri zaprtem cestniskem sistemu ni nihče peljal kontra.

Tisti link ki ga objavljaš pa nima veze z vožnjamo kontra po AC, ampak spet samo želja po kasiranju. Glej začne se s tem, kako so umrli trije policisti – In namesto da bi rekli, zajebali smo, nebi smeli ustavit na odstavnem…. se bodo spravili na tovornjakarjem kasirat. Grem stavit da tistemu policaju, ki je ustavil na odstavnem ne bodo niti položnice poslali, kaj šele kake ovadbe zaradi povzročitve smrti iz malomarnosti. In dokler se policija gre tako, ne bo nič boljše.

Takim bedakom dosmrtno odvzet vozniško, napopat jim astronomsko kazen, da bodo plačevali celo življenje in obvezno psihiatrično zdravljenje ter vsakih par let ponovne kontrole. Enako bi bilo teba kaznovat take, ki s prepočasno vožnjo ovirajo ostale voznike in s tem povzročijo nervozo na cestah.


Enako kaznovat tudi tiste, ki telefonirajo, vozijo prehitro, ustavljajo na odstavnem pasu, ne spoštujejo prometnih pravil… Naj bo za vse enako, a ni tako?


Evo še ena, ki se je znašla na nasprotnem pasu.
http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/48-letnica-zapeljala-na-nasprotni-pas-in-trcila-v-tovornjak-v-bolnisnici-je-poskodbam-podlegla.html

Le kje so bili policaji z nadzorom, da jih ni bilo ravno na tistem metru poti, kjer je prevozila črto, da bi ji kasirali?


Enako kaznovat tudi tiste, ki telefonirajo, vozijo prehitro, ustavljajo na odstavnem pasu, ne spoštujejo prometnih pravil… Naj bo za vse enako, a ni tako?[/quote] Točno tako. Vse napisano podpiram. Predlagam pa tudi, da se ne ” jebe” normalnih voznikov za nepomembne majhne prekrške.(vožnja brez luči podnevi,parkiranje na določenih mestih kjer se ne ovira drugih udeležencev)


Ni samo eden, nasproti mi jih pelje vse več in več….[/quote]

Ha ha, .. tudi moj, vedno ko pelje pocitnisko prikolico cez Vrsic, vedno poslusam na radiu, dá je hud zastoj, on pa pride domov in pravi, da je imel prazno cesto. Vedno lazejo na radiu.


Enako kaznovat tudi tiste, ki telefonirajo, vozijo prehitro, ustavljajo na odstavnem pasu, ne spoštujejo prometnih pravil… Naj bo za vse enako, a ni tako?[/quote] Točno tako. Vse napisano podpiram. Predlagam pa tudi, da se ne ” jebe” normalnih voznikov za nepomembne majhne prekrške.(vožnja brez luči podnevi,parkiranje na določenih mestih kjer se ne ovira drugih udeležencev)[/quote]
Brez skrbi, ne bo se hebalo za nepomembne prekrške, ker po tvojih predlogih voznikov na cesti kmalu ne bo več. Mislim da je prav vsak voznik že kdaj že prekoračil hitrost, spregledal kak znak…… pa mu bodo vzeli dosmrtno vozniško, plačal astronomsko kazen, psihiatrično zdravljenje….. kot predlagaš.

Ti si najbrž eden tistih, ki so podprli akcijo “Vklopi razum, zahtevaj račun”, in meniš, da bodo ljudje plačevali davke, ker bodo začutili, da je to njihova dolžnost. Tega na tem svetu ni! Potrebni so inšpektorji, redarji, policisti, da vzdržujejo red. Pri tem resda kasirajo, vendar bi bile kazni lahko bistveno nižje, pa bi se ljudje držali predpisov, če bi vedeli, da se za vsakim ovinkom skriva policaj.

Ti si najbrž eden tistih, ki so podprli akcijo “Vklopi razum, zahtevaj račun”, in meniš, da bodo ljudje plačevali davke, ker bodo začutili, da je to njihova dolžnost. Tega na tem svetu ni! Potrebni so inšpektorji, redarji, policisti, da vzdržujejo red. Pri tem resda kasirajo, vendar bi bile kazni lahko bistveno nižje, pa bi se ljudje držali predpisov, če bi vedeli, da se za vsakim ovinkom skriva policaj.[/quote]
Pri prej omenjeni nesreči. kjer so umrli policaji so bili policaji čisto zraven, pa niso preprečili nesreče, niti niso kasirali tistemu, ki je nepravilno ustavil na odstavnem pasu AC. Kaj pa zdaj? Še povečat kazni?

New Report

Close