Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Strah pred lepimi ženskami

Strah pred lepimi ženskami

Mene pa zanima če se ženske kaj bojite vizualno lepih žensk, žensk ki se znajo obleči, imajo karizmo, poleg tega da dobro izgledajo imajo pa še super karakter?

So vam take ženske za vzor ali se jih bojite ali ste ljubosumne na njih, jih imate za slabe itd…?

Kam pa bi prišla, če bi se jih bala, jim bila nevoščljjiva?
Glede na to, da sem grda, pomeni, da bi se potem morala skoraj z vsemi ženskami ubadati, ker je večina lepša od mene. Pa saj bi znorela.

meni so take za izziv,…
in ja priznam, včasih se počutim kot ena miš zraven take 😉

Ponavadi se s takimi še najboljše razumem.

ne bojim se jih, meni se smilijo, ker imajo nonstop gužvo okoli sebe (moške) 🙂

zakaj bi se kakorkoli počutila poleg takih žensk. jaz mogoče nisem najlepša, ne oblačim se najbolje a se mi v življenju marsikaj dogaja. Veliko žensk ki se lepo oblačijo in rihtajo poznam in nebi želela bit tako obremenjena da ne morem na ulico če se 2 ure prej ne rihtam, da ne morem športtat ker bom zašvicana, da človek niti rodit ne more it če ni namazan. Da ne more pojest enga kosa peciva ker škodi, ne more na sonce ker škodi, ne more v vodo ker škodi. Vse škodi njihovi lepoti in lepim oblekcam. Take jaz poznam ja, druge so pa normalne ženske z zanimivim življenjem prav tako lepe in nepopolne.

Jaz ocenim žensko šele ko je vidim vsaj v kopalkah,ker obleka naredi človeka.Saj če je ženska vitka še ne pomeni da je postavna.Mije pa žal da je tako zelo malo leoih prsatih žensk ki bi bile lepega obraza in lepo zaobljene.

Nimam težav s takimi ženskami ampak po mojih izkušnjah ni fizična lepota tista, ki odloča o karakterju ženske. Nekatere so lepe ampak se s to lepoto niti ne ukvarjajo kaj preveč spet druge so kako bi rekla fizično nelepe, ampak prepričane, da so naj in oh in sploh – no ta sorta je ponavadi najbolj pasja:)

Ali obratno. Sem na morju videla žensko v kopalkah, nič posebnega, v kavbojkah pa izredno lepa postava.
Ne bojim se pa lepih žensk, vedno se vprašam koliko denarja le zmečejo za urejanje.

Ali obratno. Sem na morju videla žensko v kopalkah, nič posebnega, v kavbojkah pa izredno lepa postava.
Ne bojim se pa lepih žensk, vedno se vprašam koliko denarja le zmečejo za urejanje.[/quote]
Ene so lepe, druge so urejene, tretje mislijo da so lepe….

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Ne. Pri lepih ženskah mi je to všeč, da imajo po večinoma tudi lep karakter.

Tiste, ki pa niso najbolj všečne na zunaj pa imajo ponavadi zelo oster težak značaj, opravljajo, jezikajo in tudi življenje vzamejo bolj kot ne kot sovražnika.

Ali obratno. Sem na morju videla žensko v kopalkah, nič posebnega, v kavbojkah pa izredno lepa postava.
Ne bojim se pa lepih žensk, vedno se vprašam koliko denarja le zmečejo za urejanje.[/quote]
Ene so lepe, druge so urejene, tretje mislijo da so lepe….[/quote]

Ja, najbolj problematične so tiste, ki mislijo, da so lepe.

Sicer pa resnično lepe ženske praviloma sploh niso težavne. Največkrat imajo zaradi zunanjega izgleda težave. Nekateri jih avtomatično smatrajo za manj sposobne (češ, če je tako lepa, ne more biti tudi pametna), nesamokritični moški se zaletavajo vanje in se potem čudijo, če ni uspeha, nekatere druge ženske pa so nevoščljive in škodoželjne. Skratka, z naravno lepimi ženskami nikoli nisem imela težav, praviloma so v redu punce.

New Report

Close