Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Priznajmo si, da je človeško telo resnično nagnusno

Priznajmo si, da je človeško telo resnično nagnusno

Če pogledamo eno povprečno nago človeško telo, moramo priznati, da to ni nič lepega.
Pri ženskah povešene joške, strije na trebuhu, razpočka je še prav posebej grda, sploh če je pobrita.
Pri moških uvela rit, povešen bingelj pa jajca.
Stopala so pa sploh ultra grda pri obeh spolih. Nožni prsti bljaaak.

To je, kar se tiče izgleda.

Če pa dodamo še vse izločke: znoj, mast, vaginalni izcedki, sperma, urin, drek….in vonjave pa lahko samo bruhamo.

Ma res no kako lahko kdo občuduje človeška telesa in se vzburja na ta gravž.

Zato pa skrbimo, da nismo povprečni. Da nič ne visi in da se umivamo.

A ti si pa čist fertik, ko se pogledaš v ogledalo, ali kaj? Telovadba, (če ne gre drugače, lepotna operacija) pa reden tuš in po potrebi pediker, pa bo.

Gledam, kar mi je všeč in nimam težav kot jih imaš s tem, kar navajaš.
Kar se tiče pa samega organizma, pa bolje sam skrbi zase kot pa človek zanj.

Kar navajaš nadalje, me pa razna odstopanja s fetiši ne vzburjajo, kot so npr. urin in drek in tudi nimam potrebe, da bi nekoga na sekretu gledala, ko ščije in serje in se ob tem še vzburila.

Čim manj bruhanja ti želim, ker to ni zdravo za tvoj organizem.

nova
Uredništvo priporoča


Pravzaprav sočustvujem s tabo, ker so ti leta tako nenaklonjena.

Joj tvoje telo, mora pa zelo trpeti, zelo, ker ga tako zaničuješ. Mu ne privoščim.

Ženska razpočka je lepaaa!!! Vaginalni izločki, mmmm

Ampak, kako so babe grde, ko slečejo tiste jebozovne oprave in dajo make up dol. Kakšna prevara, ko slečejo vso tisto umetno sranje in se pokažejo v naravni žalosti. Preden se ti oči na to navadijo, te že vse mine …

Bodimo odkriti. Ima avtorica kar prav. Na povprečnem človeku ni česa posebnega za občudovat.

Uvod je tak, kot bi ga napisal Emile Zola.
Je pa v tem tudi veliko resnice, še posebej, ko človek pride v leta. Jaz samo sočustvujem z negovalci, ki delajo v domu starejših občanov in dan za dnem umivajo te uboge stare ljudi, ki ležijo v lastnih izločkih.

Ti imaš pa zelo slabe izkušnje z ženskami. Al pa ne veš izbrat prave.

Ti imaš pa zelo slabe izkušnje z ženskami. Al pa ne veš izbrat prave.[/quote]

Vse ste iste.

meni je pa lepo,tako moško kot žensko telo. Pa nisem top model,mam kakih 10 kil preveč. Mož ma kil lih prav,sama sebi se ne zdim grda,zakaj bi bila? Moško telo mi je všeč,še posebej,če je moški negovan in urejen,ne mislim postave adonisa,marveč povprečnega moškega-lahko tudi s 10 kil viška,jaz ne palim na športne tipe,ki prekipevajo od mišic…Smo pač različni.Meni je všeč tako kot je. 🙂


Lahko se skoncenriraš na povprečno človeško pamet. Samo ne pretiravat, te lahko vrže;-))

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Najprej mi je padlo na pamet, da je tale “k” je to napisal bil na nudistični plaži in se razgledoval.

Jaz vidim samo atome, molekule in celice, vse je vesolje v malem, kar je vzrok za zanimivost.


Preblizu gledaš…;-)

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Se pridružujem k temu pogledu. Smo kot vsak živ organizem tega planeta in tudi vesolja, ja.

In katera žival se tebi dopade?? Koza, ovca, ali kaj čisto drugega?

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Človeško telo ni in niti ne more biti tako nagnusno, kakor je lahko nagnusen človek (s svojimi dejanji, vedenjem, odnosi,…).

Avtor, spremeni zorni kot pa umij se 🙂

kako nekateri, bolj nekatere, zanikajo resnico, ki jih je navedel avtor….
Jaz sem se nasmejala do solz! Me ni sram priznati, da je človek najbolj nagravžmo bitje, tudi smrdi najbolj…


Lahko se skoncenriraš na povprečno človeško pamet. Samo ne pretiravat, te lahko vrže;-))[/quote]

:))))))))))))))

New Report

Close