Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek uslišane molitve

uslišane molitve

Tisti ki vztrajno molite ali so uslišane vaše molitve z za kar prosite

Jaz sem v zadnjem času slišala toliko čudovitih pričevanj ozdravitve po Jezusu Kristusu … Težkih bolezni – raka na trebušni slinavki, možganskih poškodb, drugih bolezni … Če želiš izvedeti kaj več moraš najti ljudi, ki so na “novo rojeni”.

Ena izmed …

http://vladavinakraljestva.si/pricevanje-tim-tebow-sportnik-ameriski-nogomet/

nova
Uredništvo priporoča

Jaz nisem, pa že več kot desetletje prosim za neko zadevo. Vsak dan znova in znova.
Pač potem lahko razmišljaš, da boš uslišan v drugačni obliki. Da je tako z razlogom. Da se iz tega kot je lahko veliko naučiš. Da preprosto moraš sprejeti stvar kot je.

Ampak jaz še vedno upam in prosim zaman iz dneva v dan. Iščem se na takšne in drugačne načine. Ampak nekako še vedno mislim, da bi šele potem lahko zadihala, zaživela svobodno.
Po eni strani gre življenje mimo mene, po drugi strani pa ravno zaradi tega, ker nisem uslišana, lahko mnogokrat rečem le – ne morem – in se stvari SPET odpovem.

utrujena sem že od tega.
Če ima kdo pozitivnejše izkušnje, naj pove recept. Jaz sem že skoraj obupana.

Molitev pomirja, ne rešuje pa ničesar, česar sami nismo pripravljeni rešiti. V tem je tudi skrivnost izreka pomagaj si in bog ti bo pomagal. Samo molit in čakat da bo dol padlo, ne prinese ničesar. Je treba zraven tudi velikokrat vložiti veliko lastnega truda.

Če je nekdo preživel raka na trebušni slinavki, je pa res čudež. 😉

Škoda, ker so le pričevanja. Najbrž gre za gospo, ki je sestrična od kolegice od prijateljice, ki jo pozna znanka, ki jo pozna kolegica od mamine bivše sodelavke, anede?

Sama sem pa včasih “kako banalno” vsak večer napisala eno stvar za kaj sem hvaležna….in vedno se je kaj našlo
od klepeta z nečakinjo (hvaležna, ker jo imam)
do kavice s sosedo (nebi mogla imet boljših sosedov)
do tega, da imam elektriko, vodo, internet, avto (pa takrat nisem imela službe)
pa hvaležna, da sem kljub brezposelnosti lahko registrirala avto
pa da sem v miru prebrala knjigo
pa da sem zdrava itd.

Veseli se tistega kar imaš in ne bodi žalostna zaradi tistega česar nimaš.

Če je nekdo preživel raka na trebušni slinavki, je pa res čudež. 😉

Škoda, ker so le pričevanja. Najbrž gre za gospo, ki je sestrična od kolegice od prijateljice, ki jo pozna znanka, ki jo pozna kolegica od mamine bivše sodelavke, anede?[/quote]

Ne, z njo, ki je po veri prejela ozdravitev raka na “gušterači” – je hrvatica po narodnosti in živi v Nemčiji, sem govorila prejšnji teden.

Še vse se mi je uresničilo, kar pomnim. Tudi sicer v življenju skušam biti dober. Ustavim + pomagam, če komu crkne avto, poberem ranjeno ptico s ceste, rešim oso, ki se utaplja.

Če je nekdo preživel raka na trebušni slinavki, je pa res čudež. 😉

Škoda, ker so le pričevanja. Najbrž gre za gospo, ki je sestrična od kolegice od prijateljice, ki jo pozna znanka, ki jo pozna kolegica od mamine bivše sodelavke, anede?[/quote]

Ne, z njo, ki je po veri prejela ozdravitev raka na “gušterači” – je hrvatica po narodnosti in živi v Nemčiji, sem govorila prejšnji teden.[/quote]

Očitno so ji operirali to “gušteračo” in bolezen za kakšno leto zazdravili. Pokliči jo čez kakšno leto, kasneje bo že težko, da ti bo dvignila slušalko.
Ne poznam primera, da bi nekdo z rakom trebušne slinavke preživel 5 let. Že dve leti je prava redkost, pa še to le, če je odkrit čisto na začetku. Žal.

Ne, z njo, ki je po veri prejela ozdravitev raka na “gušterači” – je hrvatica po narodnosti in živi v Nemčiji, sem govorila prejšnji teden.[/quote]

Očitno so ji operirali to “gušteračo” in bolezen za kakšno leto zazdravili. Pokliči jo čez kakšno leto, kasneje bo že težko, da ti bo dvignila slušalko.
Ne poznam primera, da bi nekdo z rakom trebušne slinavke preživel 5 let. Že dve leti je prava redkost, pa še to le, če je odkrit čisto na začetku. Žal.[/quote]

Ne, niso ji operirali. Po veri je čutila, da je ozdravljena, ko je odšla pod tuš. To je rekla zdravniku in ji je posmehljivo rekel, da naj gre domov, če je to res, vendar da bodo preverili s testi. Zdravnik ni mogel verjeti, ko je dobil izvide v roke.

Drugače je bilo res potrjenih nekaj rakovih obolenj, ko so želeli zdravniki operirati pa so pred operacijo ugotovili, da raka ni več. Saj je nekaj literature potrjene vendar zdravniki ne vedo odgovora. Kaj se je spremenilo v telesu, da je rak, slikan, pred operacijo izginil. Delajo pa študije vendar redko pride med javnost. Bilo je tudi že po Tv.


Jat sem pa slišal, da si ljudje zboleli po jezusi kristusu,……Težkih bolezni – raka na trebušni slinavki, možganskih poškodb, drugih bolezni ..

New Report

Close