Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek alfa romeo 159 JTDM 2006, kakšen avto je kaj…

alfa romeo 159 JTDM 2006, kakšen avto je kaj…

Mene pa res zanima, kakšen ja avto alfa romeo 1.9 JTDM letnik 2006.
a je ta avto res dober kot dizel, ker pravijo, da imajo samo nemci dobre dizle, alfe so pa zanič, ker je italijan.
Drgače je ta avto res bomba ko pogledaš sprednjo masko, in tudi nastopaški, ipd.
Zanima me samo kako je splohs temi avti, ker pravijo, da se deli dobijo težko, pa da so slabi dizli ipd.
A je to res dober avto.
Pa če gledaš cene pa so tudi normalne, pač spodobne.
Zanima pa me a se lahko ta avto šteje pod nemške dizle, a je tako dober.

Ti imaš vedno napačne informacije.namreč alfin oziroma fiatov dizel je eden najboljših na svetu.ne gre se kvaliteta motorjev po nacionalni obarvanosti.ta motor jtd so revolucionarno razvili alfa romeo in mercedez.vse znamke so sistem comon raila kopirali od njih in alfa 156 je bil prvi avto s tem motorjem.ww so samo na sledi čemu takšnemu.še sedaj se jim komaj sanja kakšne traktorje tdi so imeli prej.

a potem se ta alfa JTDM 2007 lahko uvršča pod zelo dobre avtomobile, kot npr audi a kako.
Ker cene pa tudi niso ne vem kaj visoke.
Aja pa še nekaj, a ne govorijo, da so fiatovi dizli najslabši kar jih je.
Upam da ni to fiatov motor v tej alfi, ker govorijo, da so dizli od fiata zelo slabi, nekvalitetni…

nova
Uredništvo priporoča

Kar se tiče dizl motorjev se alva ne uvršča k avdijem ampak daleč pred njih.audi je komaj nedolgo tega preklopil na podobne motorje.prej so imeli predpotopne tdi,ki niso bili neka cvetka

predvsem je to star avto, janez

Najslabša izbira je ww ali pa audi ,ne glede na starost.Si potem veliko na servisih,posebej pri passatih tudi na vlečni službi.Vozim za amzs in alfe nisem še nikoli peljal pokvarjene,samo kakšno razbito.Največ je novejših audijev in ww.Opelni niso pogosti ampak so drugače čudni avti.

ti motorji so špica. rabi jih opel, saab, tud chevrolet, nekateri drugi proizvajacli (sicer ne 1.9, amapk recimo 1.3, 1,6)

tko da motor kapo dol. glede ostalega pa preveč vprašaš.Ampak da bi se alfe nekja hudi kvarle, nisem slišal…so se precej popravli

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Res so špica.moj fotr ima stilota 1,9.ta avto tako zelo gre,da skor ne morem verjet.tukaj so italjani prekosili vse.alfa se pa nič bolj ne kvari kot bmw in ostalo.nasplošno so super avti,posebej njihovi v6 motorji.novejših ne poznam.

JTD mašina je odlična.
Ne vem koliko konjev ima 1.9.
Moja 2.4 leti k sneta skira.
Od modelnega leta 2008 naprej so pa tudi izjemno zanesljive.
Škoda, ker jih ne delajo več.

[/quote]

JTD mašina je odlična.
Ne vem koliko konjev ima 1.9.

1.9 so meli različno moč. v alfe, pa stilote so se vgrajevali 105,pa moislim da tudi 115 km zadeve. POte ko je pa prišel JTDm, so pa postali š emočnejši, pa nekoliko varčnejši v primerjavi z navadnim JTDjem

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Imam alfo 159jtdm 2007l 1,9 150KM. Težavo imam pri tem da zdaj ko je malo zamrzjeno po šipah zjutraj vžge avto normalno in pustim laufat in mi kar ugasne sama od sebe sem pa tudi zamenjal naftni filter in včeraj zjutraj normalno delala in odpeljal se do Bleda in nazaj. Danes zjutraj spet ista pesem,vžgem in po minuti spet ugasne in vžgem grem en krog in na poti ugasne dam kluč ven in not vzgem in spet peljem. Kaj bi to bilo ali kdo ve. Prosim za nasvet.

New Report

Close