Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ustanovite že kljub-društvo ljubic, da bo mir!

Ustanovite že kljub-društvo ljubic, da bo mir!

Non stop ene in iste teme… ja verjamem, da ste boge, ljubice, z nikomer se ne morete pogovarjati o tem in potem vsak dan tu jamrate, kako si morate izliti dušo….

Ker vas je očitno zelo veliko, predlagam, da se nekam vpišete, kaj vem, kaka pripeta tema sem gor, ali kaka fb stran, ne vem, društvo, klub…. tako da se boste lahko med sabo pogovarjale in jamrale in hvalile, kako sladko kislo ste srečno nesrečne….

Morda pa boste imele srečo in naletele še na ženo vašega ljubimca… nikoli ne veš….

Ampak bi bilo fajn, da ne bi potem toliko tu o tem pisale, ker mi kvarite veselje do življenja, namreč ko vidim, kako je svet pokvarjen, vse povsod, kamor pogledaš, kar prebereš…

Zakaj bi nas, ki živimo lepo in mirno življenje, take, ki se lahko vsak dan pogledamo v ogledalo, brez obsojanja in slabe vesti, mučili s temi stvarmi… pustite nas v romantičnem razmišljanju, kako so ljudje dobri in kako je svet lep!

Pa lep vikend vsem!

Se kar strinjam. Utvar sicer že zdavnaj nimam več, ampak da moram vsak dan brati, kako da ljubica ni popolnoma nič kriva … To pa meni ubija vero v ljudi. Res, prosim, pejte kam drugam druga drugo prepričevat, da nimate nobene vloge pri bolečini druge ženske in otroštvu brez očeta.

Se več kot strinjam!

vi, dame odobravate ?

MON je že zdavnaj zgubil svoj namen, sej samo še smetite tuki gor….

Vse lepe, idealne, pridne, poštene…..

Bila ljubica, bila žena, bila prevarana, bila suha, zdaj predebela,večkrat že zažgala kosilo, bila brezposelna, iskala drugo službo…

Mogoče to pomeni, da nekateri še celo živimo življenje ? In se nam dogaja 100.000 stvari, dobrih in slabih

a kdo koga sili, da mora prebirati kar mu ni všeč ☺

Živite po svoje in pustite drugim umirati po njihovo.

Jaz pa berem nekaj drugega. Da poročene ženske non stop odpirajo teme in pljuvajo po ljubicah.
MOgoče bi morale prevaranke odpreti ta klub, ki ga omenjaš, da bodo lahko pljuvale.
Namreč one odpirajo te teme, ne ljubice. Ljubice se samo posmejijo prevarankam.

Meni se zdi, da je kar uravnoteženo. Ni mi pa jasno, kaj se je za posmehovat človeku, ki trpi.

Meni se zdi, da je kar uravnoteženo. Ni mi pa jasno, kaj se je za posmehovat človeku, ki trpi.[/quote]

Tipičen primer je tale tema. Spet jo je ena odprla, ki ni ljubica. Tako kot vse ostale.
Veš ko neka ženska odpre temo in začne pljuvati po ljubicah, res ne more pričakovati drugega, da bo deležna posmeha. Ob vseh svojih prostaških izpadih in agresiji pa res ne more pričakovati, da bo kdo prijazen do nje.
Non stop se odpirajo take teme pa ne od ljubic. LJubice se samo posmehujejo prostaških babnicam.

Meni se zdi, da je kar uravnoteženo. Ni mi pa jasno, kaj se je za posmehovat človeku, ki trpi.[/quote]

Tipičen primer je tale tema. Spet jo je ena odprla, ki ni ljubica. Tako kot vse ostale.
Veš ko neka ženska odpre temo in začne pljuvati po ljubicah, res ne more pričakovati drugega, da bo deležna posmeha. Ob vseh svojih prostaških izpadih in agresiji pa res ne more pričakovati, da bo kdo prijazen do nje.
Non stop se odpirajo take teme pa ne od ljubic. LJubice se samo posmehujejo prostaških babnicam.[/quote]

Tu ti dam prav. Prostaštvo vedno odbija. In če govoriš o tisti eni nepismeni in nekulturni, ki se skoz oglaša na to temo, jo je za ignorirat. Ampak o avtorici te teme pa res ne moreš reči, da je napisala kaj prostaškega. Torej ta tema ni tipičen primer.

Tipičen primer je tale tema. Spet jo je ena odprla, ki ni ljubica. Tako kot vse ostale.
Veš ko neka ženska odpre temo in začne pljuvati po ljubicah, res ne more pričakovati drugega, da bo deležna posmeha. Ob vseh svojih prostaških izpadih in agresiji pa res ne more pričakovati, da bo kdo prijazen do nje.
Non stop se odpirajo take teme pa ne od ljubic. LJubice se samo posmehujejo prostaških babnicam.[/quote]

Tu ti dam prav. Prostaštvo vedno odbija. In če govoriš o tisti eni nepismeni in nekulturni, ki se skoz oglaša na to temo, jo je za ignorirat. Ampak o avtorici te teme pa res ne moreš reči, da je napisala kaj prostaškega. Torej ta tema ni tipičen primer.[/quote]

To pa tudi drži.
Samo dvomim, da je samo ena ženska, ki tako prostaško pljuva tu gor. Bi rekla, da jih je kar veliko.
Tipično sem mislila v tem smislu, da teh tem ne odpirajo ljubice. Nisem pa mislila, da je avtorica prostšaka ali kaj takega. Če se ne motim niti poročena ni :).

Raje se vprašajte, kako vpliva vse to na današnje otroke. Ali bodo sploh imeli kaj morale, ko bodo odrasli? Ali ne bodo sinovi enako delali z ženskami-po zgledu svojega očeta? ali se ne bodo hčerke še manj cenile, če bodo živele z zagrenjeno mamo?
Vi kar dajajte noge narazen veselo, pa na ostale kričite, da samo živite življenje. A kdo vam daje pravico, da uničujete življenja drugih?

z hiihiii. Pravzaprav mi je vzela besede iz ust. Teme odpira ali odpirajo prevarane ženske in pljuvajo. Seveda skoraj vse preberem, pa nisem ne eno ne drugo, imam pa zelo dobro prijateljico, ki je ena izmed teh, pa niti ena beseda v vseh teh te(k)mah tukaj gor ne drži niti za njo, niti za njeno vezo. Tako, da posploševanje ne pride upoštev, ker vsakdo živi kakor ve in zna, predvsem pa svoje življenje.

Hehe, odpiraš temo o ljubicah, v kateri šinfaš tiste, ki odpirajo teme o ljubicah. Koza. A te postane strah za lasten zakon, ko vidiš, kako je svet pokvarjen in koliko je varanja? Začenja gristi dvom? Zato te ne smemo spominjati na realno situacijo? Če bi imela v življenju in zakonu vse poštimano, bi lahko brala o varanju 24 ur na dan, pa ti ne bi načenjalo notranjega miru. Nihče ti ni kriv, zato se na nikogar ne znašaj. Sploh pa, kaj pa bereš, kar ti ne paše? Skrivaj iščeš če kdo omenja znake varanja, ker te zanima na kaj biti pozorna?

Hehe, odpiraš temo o ljubicah, v kateri šinfaš tiste, ki odpirajo teme o ljubicah. Koza. A te postane strah za lasten zakon, ko vidiš, kako je svet pokvarjen in koliko je varanja? Začenja gristi dvom? Zato te ne smemo spominjati na realno situacijo? Če bi imela v življenju in zakonu vse poštimano, bi lahko brala o varanju 24 ur na dan, pa ti ne bi načenjalo notranjega miru. Nihče ti ni kriv, zato se na nikogar ne znašaj. Sploh pa, kaj pa bereš, kar ti ne paše? Skrivaj iščeš če kdo omenja znake varanja, ker te zanima na kaj biti pozorna?[/quote]

Tukaj gor je postalo pravi hit, če si ljubica. O ženah in mamah pa samo še slabo. Tako kot vse kot je modern, vpliva na življenje vseh. Če to berejo malde punce, a si ne bodo zaželele raje biti ljubice (ker po monu samo one uživajo pri seksu), kot pa žene in mame. Ki so samo še izkoriščane in tukaj gor popolnoma spljuvane od ostalih žensk. Kar je žalostno.

eh, sploh me niste razumele….
nic nisem jaz nobena zena, ki bi se bala, niti v mojem zakonu ni bilo varanja (vsaj ne da bi vedela in torej ne trpljenja zaradi tega), zdaj sem sama in ne vem ce ima sploh smisel upati in cakati na pravo iskreno ljibezen, glede na vase zgodbe…. ki pa se jih prav ne morem izognit…se pa trudim, da vas ne berem vec tolimo…
ker potemtakem, je res bolje, da ostanem samska….

Hehe, odpiraš temo o ljubicah, v kateri šinfaš tiste, ki odpirajo teme o ljubicah. Koza. A te postane strah za lasten zakon, ko vidiš, kako je svet pokvarjen in koliko je varanja? Začenja gristi dvom? Zato te ne smemo spominjati na realno situacijo? Če bi imela v življenju in zakonu vse poštimano, bi lahko brala o varanju 24 ur na dan, pa ti ne bi načenjalo notranjega miru. Nihče ti ni kriv, zato se na nikogar ne znašaj. Sploh pa, kaj pa bereš, kar ti ne paše? Skrivaj iščeš če kdo omenja znake varanja, ker te zanima na kaj biti pozorna?[/quote]

Tukaj gor je postalo pravi hit, če si ljubica. O ženah in mamah pa samo še slabo. Tako kot vse kot je modern, vpliva na življenje vseh. Če to berejo malde punce, a si ne bodo zaželele raje biti ljubice (ker po monu samo one uživajo pri seksu), kot pa žene in mame. Ki so samo še izkoriščane in tukaj gor popolnoma spljuvane od ostalih žensk. Kar je žalostno.[/quote]

Omg, a se hecaš? Zaradi starševskega čveka bodo mlade punce pozabile na vse svoje vrednote, svoje samospoštovanje, potlačile željo po ustvarjanju zdravega partnerskega odnosa in družine,………….in postale ljubice. Pa nisi resna, no. Mora bit že ena velika kura brez pameti, da jo ena tema na monu odvrne od vsega, kar se je v življenju naučila in kar čuti, da si želi. Mon je problem? Si prepovedala svojim otrokom vsa internet, tv, gledanje filmov, poslušanje glasbe,…….če še nisi, daj hitro, ker zvezdnice ne delajo drugega, kot prodajajo svoje telo (kar poglej malo kako so zrihtane in kako se obnašajo). To dela mlade punce golega seksa brez vrednot željne kokoši, ne pa starševski čvek.

ne, ena tema na monu ne odvrne od vsega, ce pa se teme ponavljajo prakticno dnevno, a ja lahko cloveka mine do vsega? jaz sem vam zivi dokaz, pa lahko sem tudi neumna kura, ampak tako je, sem pa raje srecno samska kot v vezi polni lazi in pretvarjanja…

New Report

Close