Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Podaljšajmo SLO obmorsko obalo

Podaljšajmo SLO obmorsko obalo

ko / če bo kdaj Markovec odprt lahko na tem delu med Koprom in Izolo mnogo povečamo obalo ☺

nekaj v stilu Palme, Otokov v Dubaju – pač primerno našim razmeram.

A ni bila nekoč v igri ideja z otokom?

Da, naredili bojo otok z nudistično plažo. Tisti, ki niste nudisti, ne boste imeli nič od otoka.

http://www.primorske.si/Novice/Istra/Nudisti-namesto-kolone-vozil

Da, naredili bojo otok z nudistično plažo. Tisti, ki niste nudisti, ne boste imeli nič od otoka.

http://www.primorske.si/Novice/Istra/Nudisti-namesto-kolone-vozil%5B/quote%5D

nudist lahko vedno postaneš, a ni tako? Ali pa se rodiš s tem poimenovanjem?

če bi slovenci skupaj držali v vsem bi bilo lepo , imeli skupne cilje, misli, za dobro naroda in naših potomcev, si ne bi skakali v lase in pljuvali po vsem

jaz sem za podaljšanje morja in nove plaže in še marsikaj, italijani so samo nekaj km starn od nas in delajo iz kamnoloma http://www.forumscenari.it/437/, pa rečite, če ni to super ideja

naša obala ni niti 1/6 izkoriščena za turistične namene in ostale dogodke, pa si se dalo marsikaj, imeti ideje, je pri nas premalo, moraš imeti nevemkakšne refernce in bla bla bla, pa prave barve moraš bit in bla bla bla

sem že večrat lansiral ideje pa so jih delno ukradli 🙁 ali pa pač ni šlo iz ne vem katerega razloga

Komot, če bo po “moje” — drugi imajo itak brezvezne, drage, obskurne … ideje

Ko vidiš, iz česa v tujini služijo milijone na račun turistov, se ti res kar milo stoži. Po eni strani je super, ker vsaj nismo uničili naravnih lepot, po drugi smo pa še sto let za leseno žlico. Nekega lepega naravnega morja mi nimamo, je že itak vse pozidano, tako da je plaža super ideja. Samo Slovenci spet najdejo milijon razlogov proti, ker se jim nič ne ljubi in so totalni negativisti. Potem pa jokajo, da ni služb.

Slovenci še vedno pričakujemo, da bo nekdo nekaj naredil. Pod nekdo pa mislimo državo.
V normalnem svetu pa stvari spreminjajo zasebne pobude. Če imate ideje ali želje, predlagajte, zberite denar in ustvarjajte.

Okej, zdaj pa ti malo sanjaš. Mi smo v Evropi, kjer se brez evropskih sredstev zgodi še bore malo.

[right][/right]

Idej je veliko je pa res kot pišeš, pri nas, če se pravilno ne pišeš tvojo idejo označijo, tako, da ni mogoče realizirati čez nekaj časa pa bereš oz. vidiš, da je točno tvoja ideja realizirana samo preko človeka, ki je imel pravilni priimek.

Saj natanko to nameravajo urediti. Med Koprom in Izolo bo tam kjer sedaj poteka cesta ena sama plaža in obala za kopanje,…čez ……………………………………let.

točno tudi če imam idejo je uresničit ne morem, ker nimam kapitala. Same ideje nihče ne kupi, če jo predstaviš pa sploh ne. Ker pri nas ni tisith pravih investitorjev, ki bi idej kupovali ali te celo zaposlili, da jo v npr. 5 letnem projektu izpelješ, potem pa oni samo še služijo ti si pa že v drugem projektu. Govorim pa o konkretnih projektih ne tistih za 100.000 eurov.

Pa še fajn o slo turizmo – Samo Rugelj o Bovškem. Sam ugotavljam podobno na Štajerskem, gre se samo veliki turizem, butičnega in kmečkega pa skor ni. Primer – mb-svečina vse umira, preko meje avstrijci na vsakem mikro vinogradu osmica, nedeljski narezek, družinski biciklisti,… No pa dejansko pri nas je narod na nitki in vsakmu je škoda dat evro za kavo, pa 5 evrov za narezek, če nima službe ali je na podjemni izkoriščevalski pogodbi za elektriko in futer. Pa da ne omenjamo idiotske zakonodaje, ko letos še 5 kil preveč domačega česan ali ribeza ne morš prodat, kaj šele marmelade brez mrežice za lase in razkužila na tacah.

Skrajni čas je že, da se to zgodi. Že tako imamo malo obale, pa še ta je dokaj neurejena, zato je res že čas, da se predor Markovec dokonča, hkrati pa da bi se naredila dolga peščena plaža z ustrezno infrastrukturo zraven. Slovenija potrebuje nov zagon obalnega turizma.

New Report

Close