Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Ženske po 39. letu niso več privlačne

Default avatar

enTip

Tako je Seba. Lepe čvrste prsi, nežna koža, oble ritke... mmmm to so 20letnice
Default avatar

janko323

verjetno si se zatipkal in zamenjal 9 z 0?
Default avatar

Lep & Pameten

39??? devetintrideset ???
so samo še za doma iza 2,5m visoke ograje, da se desc ne blamira, če gre kdo mimo
Default avatar

Iskrena

Ale dejte še kake take, mi boste še dan polepšali.
Default avatar

enTip

39 letnico pokoplješ z nogami ven... da lahko kolo parkiraš...
Default avatar

Lep & Pameten

enTip je napisal/a:

pa vaza je vedno mokra in luknja za svečo pripravljena ☺
Default avatar

enTip

Očitno so tudi 39letnice uporabne :)
Default avatar

Gazela

Jaz pa mislim, da so 39 letnice enako uporbne kot 39 letniki, če ne še bolj. Jaz ko danes gledam ženske med 35-40 zgledajo ful doro - športne, urejene, samozavestne, poleg njih pa neki tipčki z lampom. Mislim, kdo je tu na očeh ko gresta mimo? V takšno žensko se vpiknejo od 30- 50 letniki in vsem se sline cedijo. Tip z lampom pa sedi za šankom in sanja, kako bi on najstnice. Ja, ja, še svoje ne more obvladat. To je realnost. Velikokrat!
Default avatar

enTip

Gazela je napisal/a:
Mala, ko boš 39, potem sikaj. Do takrat pa....šššššš
Default avatar

Robi...

seba111 je napisal/a:
Loviš lahko, kot lovec, ki vedno skoraj ujame zajca. :)
Default avatar

Calypso

Poznam nekaj 40-letnic, ki zgledajo kakor 20-letnice in tudi 20-letnice, ki bi jim dala najmanj 35 let. Veliko je odvisno od tega kakšen življenski slog katera izbere oziroma kakšnega zmore furat (vlagati vase ni zastonj, zanemariti se je pa čist "simple").
Default avatar

1raglja

Calypso je napisal/a:
Pretiravat pa tud ni treba:-)))
da ne boste prišle že do tja, da vas pri 30tih policaj vpraša, če ste dovolj stare, da spredaj v avtu sedite:-)))
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Če znaš življenje izkoristiti, je dovolj dolgo. (Seneka)
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Default avatar

Calypso

1raglja je napisal/a:
Nič ne pretiravam, ravno pretekli vikend je znanka upihnila že svojo 40.svečko in bi jo vizualno komod postavila med maturantke (no, če sem povsem odkrita - tudi po njenem obnašanju, a to je že druga zgodba :-) ).