Forum.Over.Net

Starševski čvek

Tudi ženske na veliko varajo

Default avatar

poglejmo drugo plat

Zakaj se tule gor odpira na tisoče tem o ljubicah. Kup žena je prevaranih.
Nikoli pa nobene teme o ljubčkih, nobene teme o prevaranih možeh?
Če moški varajo, s kom varajo, če ne z ženskami?
Torej poročene žene ravno tako pogosto varajo kot poročeni moški. Samo tule gor na monu bi človek rekel, da žene so vse poštene. Njihove može ljubice prisilijo v seks, ker drugače so super možje.
Samo kdo so potem te ljubice? Poročene mone?
Če moški varajo, varajo z ženskami. Torej toliko kot je moških varajočih, je tudi žensk. TOrej poročene mone kar veselo varajo.
Default avatar

leelee_

Če hočeš približno vedet, koliko moških v resnici vara, moraš število tistih, ki trdijo, da varajo, deliti s tri. Pri ženskah moraš pa število tistih, ki varanje priznajo, pomnožiti s tri :)
Default avatar

tko je na MONu

Ja, ampak ljubček je moški. Če si poštena žena pokorna svojemu možu, boš razumela, da ljubček samo poteši svoje nujne telesne potrebe in ni nič kriv, ker ga je itak nesramna poročena kur*a zapeljala.

Torej, če vara mož, je kriva ljubica, če vara žena, je kriva sama.
Default avatar

poglejmo drugo plat

Narobe. Če vara mož, je kriva ljubica.
Če vara žena (ampak saj ženske v resnici ne varajo, samo moški varajo, samo ne ve se s kom, ker ženske ne varajo) pa ni kriva žena, ampak je kriv mož, ker jo zanemarja.
Default avatar

rewrew

Varajo nesamozavestni luzerji in luzerke. Večji luzer od varalic je samo še tisti, ki ostane potem s takšno varalico.
Default avatar

krneki87

Jaz bi pa rekel, da je situacija ce posplosimo nasledna:

porocene zenske varajo vecinoma z porocenimi moskimi, ter veliko manj z samskimi
najverjetneje ker tako dosezejo vecjo diskretnost

poroceni moski pa vara z samskimi zenskami v veliko vecji meri, kot z porocenimi

razlog pa tici v temu, da se ljubicam zdi kako so fajne in oh in sploh v postelji napram zeni
pa se zraven si kaj domisljajo, se zaljubijo in imamo kakor je

ljubceki pa je tako, da bi v vecini primerov raje vec seksali pa ne dobijo, zato si seks poiscejo drugje

Mislim pa, da moski le varajo vec. Pa ne ker bi bili manj moralni ali manj custveni, ampak zaradi vecjega libida.
Ok ena izmed moznih razlag bi bila tudi, da moskim varat je iziv. Med tem ko zenska gre okoli vogala in ze ima 3 kandidate.

Je pa posplosevanje v smislu kako so moski prasci brezvezno. Ker smo/ste moski in zenske glihni.
Default avatar

poglejmo drugo plat

Kako lahko moški več varajo kot ženske? S kom potem varajo, z moškimi?
Če poročene ženske pretežno varajo s poročenimi moškimi. Poročeni moški pa večinoma s samskimi ženskami. To tudi nekak ne gre skupaj. Če poročene varajo s poročenimi, tudi poročeni moški varajo s poročenimi ženskami.
Kaj pa samski moški, s kom pa oni seksajo?
Ker zgleda, da samske ženske zato seksajo s poročenimi, ker ni druge izbire. Samski moški pa očitno ne seksajo. Torej samske ženske itak nimajo izbire.
Default avatar

krneki87

varajo veliko vec z samskimi zenskami
ce varas, ne pomeni se da varata sedaj oba
Ob tezi da moski vec varajo, pomeni da manj moskih vara z porocenimi zenskami.
Ce vara v nekem kraju 30 moskih in 20 zensk. Lahko v najboljsem primeru 20 zensk vara z 20 moskimi, razen ce ima katera po 2.
Je zdaj bolj jasno....

Kar se tice pa samskih zensk oziroma ljubic pa mislim, da njim nekako podzavestno odgovarja, da imajo seks brez obveze, ceprav pravijo hkrati, da si zelijo nekoga resnega. Po drugi strani pa razumem, saj je lazje.
Prvic: ker vedo, da ga zena za brez veze nima, torej ima tak moski kvalitete in ni nek psihopat (ni zagotovilo, sanse so pa nakajkrat manjse kot z samskim moskim).
Drugic:porocen je najverjetneje v formi kar se tice seksa in jo bo lazje zadovoljil, ni pa nujno.
Default avatar

poglejmo drugo plat

Torej je jasno, če vara 20 moških, rabi za to 20 žensk.
Če je 20 poročenih, 2 samska je tudi 20 poročenih žensk in 2samski ženski. Torej je jasno, da poročene na veliko varajo, če poročeni moški varajo.
Default avatar

krneki87

Ne da se mi prerekati, moja teza je, da moski vec varajo, ni pa ta procent zdaj veliko vecji od zensk.
Upam da razumes kaj zelim povedati.
Torej ja tudi porocene zenske na veliko varajo.
Default avatar

več moških

Baje je na svetu več moških kot žensk, torej imate moški večjo izbiro.
Default avatar

Prevaran xy X

Prevaran sem bil na zelo grd način, po nekaj mesecih mi je šele uspelo sestavit zgodbo... Sodelavec od takratne pattnerke je bil gej, za katerega se je izkazalo da je gej samo v zgodbicah zame. Drugega kot da ji še danes rečem Pra sica ne morem, nikoli nisem izvedel kaj je bilo narobe in zakaj je to naredila, na "srečo" je ob prvi nosečnosti splavila!
Default avatar

ne bo držalo

več moških je napisal/a:
Ne bo držalo. V Sloveniji je več žensk kot moških. Tam, kjer je bila vojna, recimo BIH, je dosti več žensk kot moških.
Je pa več moških na Kitajskem, ker deklice pogosto pobijejo. Ampak v Evropi nas je več žensk. Zato imamo manj izbire.
Default avatar

še mau statistike

ne bo držalo je napisal/a:
v Sloveniji je več žensk kot moških nad 54 letom starosti, prej pa je več moških. ostalo pa drži.
Default avatar

ne bo držalo

Jaz sem pisala, da je več Ž kot M v Sloveniji. Tako, da vse kar sem napisala drži. Starosti nisem omenjala.
Default avatar

sem se zmotla

sem hotla napisat, da je VEČ žensk, moških pa manj, zato pride na enega moškega več kot ena ženska.
Default avatar

še mau statistike

ne bo držalo je napisal/a:
starost je ključnega pomena, ker moraš računat, da je moška potenca z leti omejena, torej ko jim pade, se usidrajo doma in da 30 letniki niso preveč navdušeni nad seksom s sedemdeset ali osemdesetletnimi vdovami:))
Default avatar

ne bo držalo

Saj zato je pa sploh slabo za ženske. Žensk nas je tako ali tako več kot moških. Potem pa še njihove težave s potenco in se ugotovi, da imamo ženske res težave dobiti moškega.
Default avatar

razum

poglejmo drugo plat je napisal/a:

Ti teslo. S kom pa varajo moški?

Polovica varajočih je žensk!
Default avatar

poglejmo drugo plat

razum je napisal/a:
Ja, in kaj tebi ni jasno? Temo odprem ravno zato, ker je pol varajočih žensk, ti me pa zmerjaš s teslom, zakaj že? Si varalica in te je zabolelo, ker sem napisala, da varajo poročene ženske prav tak kot poročeni moški?