Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Moški, po 39. letu

Default avatar

niso več privlačni!

ŽIVA RESNICA!

Kopirano iz slov. novic:

Britanska raziskava, izvedena na inštitutu Crown Clinic iz Manchestra, je razkrila, da moški na pragu 40. let za mlajše ženske niso več privlačni.

Kruta resnica

Vsaka šesta od desetih izmed v poizvedbi sodelujočih dam, starih od 19 do 25 let, je namreč povedala, da po tem, ko moški dopolnijo 39 let, nanje ne gleda več z romantičnega vidika in jih ne doživlja na seksualen način. Z njimi se zato redkeje zaplete v pogovor, ne kaže interesa za spogledovanje, večina sodelujočih v raziskavi pa je povedala še, da v tej starosti zanje pripadniki močnejšega spola preprosto niso več vizualno privlačni. Kot vzroke za to so navedle pojav sivih las, plešavost, slabe zobe ter podbradek.

Realnosti se zavedajo tudi sami

»40. leta so prelomnica v življenju moških. Ti se morajo tedaj mnogo bolj kot v rosnih letih truditi, da bi zapeljali mlajšo damo. Morda je prav zato to čas življenja, ko začno bolj pridno zbirati informacije o tem, kako preprečiti plešavost in kakšne možnosti imajo za presaditev las,« so ob zaključku povedali snovalci raziskave.
Default avatar

Robi...

Še dobro, da se ženske ne starajo in so vedno stare max. 25 let. :)
In s tem namenom je bila opravljena ta bedna raziskava. :)
V upanju, da bodo lepo služili na račun plešavosti in ostalih lepotnih posegov....
Default avatar

Lep & Pameten

pa kdo pameten (in lep) bi se ukvarjal s to zelenjavo ... po 45 dobiš vse: njeno mamo, njo, teto ... ☺ v paketu po znižani ceni
Default avatar

Lep & Pameten

babji teoremi o moških:
- bejba do 20 let medli na "joj, kako je lep"
- bejba do 30 let medli na "joj, kako je možat"
- bejba do 40 let medli na "koliko pa ima premoženja"
- bejba 50+ let medli na "kje pa je"
Default avatar

Matkic

zanimivo kaj potem tisti nedolžneži in nesposobneži ki že pri 25tih nem orjo dobit ženske bodo počeli pri 39+

Da ne omenjam to, da jaz ''belim'' že pri 25tih.... to je šarmantno!!!!
..............................................................................................
''Your time is the greatest gift you can give to someone.''
- Rick Warren
Default avatar

Goldfish

Kaj šarmantno, prav rajcig ob ugasnjeni luči:)). Matkic, veš kaj me zanima, če siviš zgoraj, kako poteka proces spodaj?
Default avatar

Matkic

Goldfish je napisal/a:
ne sivim.... moji so beli kot sveže zapadli sneg, sicer dokaj redki zaenkrat ampak se množijo, itak pa so dokazano beli lasje najbolj čvrsti in močni, kar vbistvu pomeni da ne bom plešast :)

Casanova style yeah.....

Te zanima moj proces spodaj ne? Sori GF, blont si veš, pri meni blonde nimajo šans, da bi zvedle karkoli od spodaj :)
..............................................................................................
- Rick Warren
Default avatar

Enostavno Bog

Butasta tema, ki jo lahko odpre samo butasta ženska.

Moški je neprivlačen pri 40ih samo v primeru, da do 40. leta ni nič gledal na prehrano, se nikoli ukvarjal s športom, se preveč sekiral, se ubadal s takšnimi ženskami kot si ti,...

Brad Pitta si poglej kakšen je zgledal pri 40ih :

https://www.youtube.com/watch?v=L_U2nzFReoU

Vsi spodaj pišejo "2004 was his best look"
Default avatar

Enostavno Bog

Jst bi reku od 50. leta naprej. 40 je še too soon.
Default avatar

On_

Goldfish je napisal/a:
Spodaj so mlajši.... ;)
Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš.
(Galvin K.)
Default avatar

On_

Meni niso zanimivi ne tisti pred 39., niti tisti po 39.....
Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš.
(Galvin K.)
Default avatar

seba111

niso več privlačni! je napisal/a:

Zdaj imam pa dovolj teh Slovenskih novic. Tožil jih bom! :D
Default avatar

Matkic

Goldfish je napisal/a:
Vsaj to, ti si dolgočasna :)
- Rick Warren
Default avatar

Goldfish

Matkic je napisal/a:
In ti bel po glavi:). Si razmišljal o barvanju? Ker pri tvojih letih to sploh ni šarmantno.
Default avatar

Dater

Ce pa so vprasali mlade zahodnjakinje. Ko bi vedeli, kako se celo karierno uspesne vzhodnjakinje limajo na bogate 60-letnike, lol.