Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ljubice-vreče za praznjenje

ljubice-vreče za praznjenje

S čim se ve sploh lahko hvalite. S tem, da čakate ko pes na kost, kdaj bo vaš zaseden lover imel čas za vas. Da se skrivate po temnih kotičkih, ker vas ne upa nikomur pokazat, le tolažite se , da zato, ker se boji, da bi izvedela žena, resnica je ta, da se vas sramuje, s takšnimi ženskami se moški ne kažejo (kažejo se le tam kjer so prepričani, da jih nihče ne pozna), jim je izpod časti in se bojijo, da bi ponižali svoj ego, dobre ste le za praznjenje.
Imam prijatelja, ki ga tudi sračka okrog 100 na uro,pa je mene sram ponovit besede s katerimi opisuje ljubice.
Vsak normalen človek si želi spoštovanja in občudovanja drugih, KDO vas spoštuje in občuduje ljubice vzišene???? Za tistih par minut potešitve in malo razvajanja ste pripravljene zastavit dobro ime in ugled, uničit vse moralne vrednote-uboge puhoglave revice.

Hello, sem ti ravno v spodnji temi odgovorila.
Od kje vam dejstvo, da čakamo in se skrivamo? On se z mano nič ne skriva, sem prekinila z njim pa je iskal načine, da me dobi nazaj, se trudil in osvajal, iskal mi kupoval.
Jaz ga vrtim in on skače, ne zmorete razumet, da je to vaš dobri parter?
Naivnice neumne, drugih besed nimam. Smejala se vam bova pa skupaj 🙂

Avtorica, kar tolaži se, da je tako. To ti tvezi tvoj možiček. Ti mu pa verjameš.
Takrat, ko ti likaš svojemu možičku, ljubica uživa v njegovem objemu. Njen ni treba likat možičku, zato ima več prostega časa.

nova
Uredništvo priporoča

Imaš težave kajne 🙂
Te možek vara pa si taaako prozadete.
Nič ne de,saj na tebi se tudi rad sprazni,pa še vse skuhano,pospravljeno ima ,pa še služkinja za dco si in njemu tudi.
kaj je potem boljšega.
tečna ženska doma ali lepa urejena,dišeča muca ,ki ga čaka in on njo 🙂

saj bo boljše,pojej tist helex

Ja, hudo je to – sem imela v mladosti eno tako prijateljico, ki ga je svirala takole naokrog s poročenimi loverji , celo dosti starejšimi od sebe. In kaj sedaj, pri 40-ih ? Samska, brez družine, otrok, partneja, revi je še posel propadel, pri 40-ih je na ramenih lastnih staršev.. To je zelo sramotno, nizko za eno eodraslo osebo, ki bi pri 40-ih že morala žeti sadove svojega dela in življenje. Je žalostno, da pri zrelih letih pristaneš na ramenih izgorelih staršev….Mladost, zdrav izgled, napeta koža, jedre prsi vse to je minljivo v 10-ih leth cveta mladosti – odvisno od pogostnosti uporabe in obrabe.

Jaz sem zadovoljna z enim poročenim, za katerega žena nima časa – večinoma ga preživi s svojim ljubimcem (smo se že srečali na fešti). Da bi me skrival? Me ne, še pri njem doma sem večkrat. Sem mu ljubica in tako bom ostala. Se nočem več vezat. Če bo želel kakšno resno zvezo, si bo pač moral poiskati drugo! Zadovoljna? Da te mož vara, pa nisem jaz kriva. Če ni ena, je pa druga – eno bo enkrat našel – brez skrbi.
Moški so lovci – zapomni si – pa ne vsi – drži se svojega lovca, da ti ne zbezlja.

Uf ja in zaradi tega je samska in ji je posel propadel 🙂

Ti si pa hecna no

S kolkimi te je prevaral tvoj? Sprašujem avtorico članka 🙂 Se vidi, da si zafrustrirana. Najbolj mi zmaga, ko si ljudje okoli mislijo, da se ljubice dejansko sekirajo, da si folk misli o njih takšne stvari, pa da se bodo sekirale, če jim bodo ljudje govorili, da so samo vrečke za praznenje. One pač uživajo v seksu in vročih avanturah. Drugo je, če se potem v ljubimca zaljubijo, ampak večinoma gre le za čisti užitek

Me taprave monklje smo iskale takega moža, ki bo predvsem naš oplojevalec in oče našim otrokom. Tako ga zdaj tudi obravnavamo in se zelo bojimo, da mu bo enkrat to kapnilo in bo pobegnil s kakšno ljubico. Me pa bomo ostale brez očeta naših otrok, provajderja in hišnega serviserja. Zato ljubice na smrt sovražimo.

Uf ja in zaradi tega je samska in ji je posel propadel 🙂

Ti si pa hecna no[/quote]

Ne narobe sklepaš. Samska je zato, ker je njen vlak odpeljal ( zaradi posledic igračkanja z dvema poročenima ljubimcema je naredila dva splava, žal potem ni mogla več zanositi -jo je zelo huda kazen doletela).

Posel ji je pa propadel, ker je bila zelo naivna – verjela je obljubam tako svojih ljubmcev kot ljudi, ki so jo scuzali finančno in psihično.

Uf ja in zaradi tega je samska in ji je posel propadel 🙂

Ti si pa hecna no[/quote]

Ne narobe sklepaš. Samska je zato, ker je njen vlak odpeljal ( zaradi posledic igračkanja z dvema poročenima ljubimcema je naredila dva splava, žal potem ni mogla več zanositi -jo je zelo huda kazen doletela).

Posel ji je pa propadel, ker je bila zelo naivna – verjela je obljubam tako svojih ljubmcev kot ljudi, ki so jo scuzali finančno in psihično.[/quote]

Ti si pa res zelo za luno. Kako pa veš vse te detajle? Si preskusila na sebi?
Si že slišala za kontracepcijo? Misliš, da so ljubice tako nore, da bi brez kondomov seksale z moškim, ki je poročen? Se lahko kaj nalezejo od njegove žene.

Aja, saj razumem, ženska je ljubica tvojega moža in zdaj si vsa srečna, ker je brez službe. Daj na začetku povej, da te je tvoj varal z njo in da si zato tako zlobno nastrojena.

Uf ja in zaradi tega je samska in ji je posel propadel 🙂

Ti si pa hecna no[/quote]

Ne narobe sklepaš. Samska je zato, ker je njen vlak odpeljal ( zaradi posledic igračkanja z dvema poročenima ljubimcema je naredila dva splava, žal potem ni mogla več zanositi -jo je zelo huda kazen doletela).

Posel ji je pa propadel, ker je bila zelo naivna – verjela je obljubam tako svojih ljubmcev kot ljudi, ki so jo scuzali finančno in psihično.[/quote]

Se ti zdi, da si želi otrok? Verjemi, da nismo vse ženske take, da bi iskale oplojevalce. Tvoj edini smoter življenja je bil roditi otroke. Ona pa si otrok več kot očitno en želi. Lahko to razumeš? Zato pa je bila s tvojem možem, ker ni želela otrok. Če bi želela otroke, ne bi bila s tvojim možem, bi si našla samskega.

Uf ja in zaradi tega je samska in ji je posel propadel 🙂

Ti si pa hecna no[/quote]

Ne narobe sklepaš. Samska je zato, ker je njen vlak odpeljal ( zaradi posledic igračkanja z dvema poročenima ljubimcema je naredila dva splava, žal potem ni mogla več zanositi -jo je zelo huda kazen doletela).

Njen vlak je odpeljal? Oh ti uboga ženica,ki te možek vara,njen vlak ni nič odpeljal. pravega bo že srečala .
Potemtakem je tudi tebi že zdavnaj vlak odpeljal in si bo speti tvoj našel ljubico .
Splavi pa tudi nimajo veze 🙂
če si ne želi otrok jih ne rabi imeti,ni pač kot ti,ko misliš da moraš imeti potomce

Posel ji je pa propadel, ker je bila zelo naivna – verjela je obljubam tako svojih ljubmcev kot ljudi, ki so jo scuzali finančno in psihično.[/quote]

Saj takšnih je mnogo in.Tudi poročenih ,tko da….
ne bluzi 😉

Ne narobe sklepaš. Samska je zato, ker je njen vlak odpeljal ( zaradi posledic igračkanja z dvema poročenima ljubimcema je naredila dva splava, žal potem ni mogla več zanositi -jo je zelo huda kazen doletela).

Posel ji je pa propadel, ker je bila zelo naivna – verjela je obljubam tako svojih ljubmcev kot ljudi, ki so jo scuzali finančno in psihično.[/quote]

Se ti zdi, da si želi otrok? Verjemi, da nismo vse ženske take, da bi iskale oplojevalce. Tvoj edini smoter življenja je bil roditi otroke. Ona pa si otrok več kot očitno en želi. Lahko to razumeš? Zato pa je bila s tvojem možem, ker ni želela otrok. Če bi želela otroke, ne bi bila s tvojim možem, bi si našla samskega.[/quote]
Ma kokola – daj si še enkrat preberi, o čem pišem… o prijateljici, ki je bila nekoč moja dobra prijateljica – sva se pa oddaljili, ker ga je začela srat s poročenimi moški, je stran vrgla 20 let svojega življenja. In se mi smili, ko naju primerjam – kaj sem si uspela ustvariti jaz, česar žal ne ona, pa je bila zelo inteligentna, razgledana, šola nobenih problemov – žal se je zaplezala, izgubila v svetu in 20 let je bila samo ljubica poročenim moških To me je zelo prizadelo, ker je bila na odlični življenski poti, pa se je zaplezala s poročenci, ki so ji obljubljali marsikaj, vse kar so rabili, je bila pa vreča za praznenje. Ji tudi tista zlatnina, pa druga darila ne pomenijo nič, je že vse likvidirala.

Tale odgovor je tudi zate, hgfdhgfhgf.

Hahahaha, bravo!

Aha, PRIJATELJICA je bila, pa je res bila? Namreč iz tebe kar sije nevoščljivost in privoščljivost.
To ti je prijateljica ja. Nevoščljiva si ji bila, ker je ji je šlo fajn. Zdaj si pa srečna, ker ji gre slabo.

Kaj si pa ti ustavrila? Meni se zdi, da si kaj takega ustvarila, da bi ti moral biti kdo nevoščljiv?
Jaz ne vidim nič takega, kar bi ti bila lahko jaz nevoščljiva. Nekako imaš prazno življenje, vsaj tkao je videt.

Se ti zdi, da si želi otrok? Verjemi, da nismo vse ženske take, da bi iskale oplojevalce. Tvoj edini smoter življenja je bil roditi otroke. Ona pa si otrok več kot očitno en želi. Lahko to razumeš? Zato pa je bila s tvojem možem, ker ni želela otrok. Če bi želela otroke, ne bi bila s tvojim možem, bi si našla samskega.[/quote]
Ma kokola – daj si še enkrat preberi, o čem pišem… o prijateljici, ki je bila nekoč moja dobra prijateljica – sva se pa oddaljili, ker ga je začela srat s poročenimi moški, je stran vrgla 20 let svojega življenja. In se mi smili, ko naju primerjam – kaj sem si uspela ustvariti jaz, česar žal ne ona, pa je bila zelo inteligentna, razgledana, šola nobenih problemov – žal se je zaplezala, izgubila v svetu in 20 let je bila samo ljubica poročenim moških To me je zelo prizadelo, ker je bila na odlični življenski poti, pa se je zaplezala s poročenci, ki so ji obljubljali marsikaj, vse kar so rabili, je bila pa vreča za praznenje. Ji tudi tista zlatnina, pa druga darila ne pomenijo nič, je že vse likvidirala.

Tale odgovor je tudi zate, hgfdhgfhgf.[/quote]
ja ustvarila si zagotovo takšen biznis ,ki full laufa imaš otroke,moža…
Ker pač takšne pišeš,te verjetno partner vara 🙂 samo priznati si nočeš:)
Aja vreča za praznjenje je bila. kako pa ti veš?
Torej ona sploh ni htela seksati z njim 🙂
In kao je zapravila oz. njen vlak je odpeljal ? Oh draga moja njen vlak šele počasi prihaja.
tebi pa žal odhaja


ja ustvarila si zagotovo takšen biznis ,ki full laufa imaš otroke,moža…
Ker pač takšne pišeš,te verjetno partner vara 🙂 samo priznati si nočeš:)
Aja vreča za praznjenje je bila. kako pa ti veš?
Torej ona sploh ni htela seksati z njim 🙂
In kao je zapravila oz. njen vlak je odpeljal ? Oh draga moja njen vlak šele počasi prihaja.
tebi pa žal odhaja[/quote]

Meni se zdi, da ji ni jasno, da če je njen dosežek življenja previjanje otrok, da njeni ‘prijateljici’ pa mogoče ni do brisanja ritk. Je pa raje ljubica njenega moža 🙂

Ste mi hecne,ko tako napadate avtorico. Večina žensk, ki jih imajo deci za seks je za njih itak samo to- seks igrača ali grdo povedano k…u..a. sicer se nekateri v ljubice res zaljubijo,ampak takih je bolj malo.

Lej, ne smeši se po forumu s takimi zapisi, ker misliš, da lahko napišeš nazaj karkoli izleti iz tvoje glave, pa čeprav ne gledaš sogovornikom v obraz.

Kaj sem ustvarila? Ustvarila sem lep dom, skupaj z možem sva ga, sva vzgled svojim potomcem, vse kar imamo, je plod dela najinih možganov in rok. In najlepše je, da lahko svojim otrokom nudiš lep vzgled, vrednote, jih naučiš zrelega odnosa in naučiš, kje so pasti žiljenja od rane madosti.

Bila je moja odlična prijateljica, žal jo je potegnilo v krog odvisnosti od poročenih ljubimcev – 20 let je to počela. Takrat sem se od nje distancirala, ker tega nisem odobravala nikoli.
Žal mi je zanjo, ničesar ji ne privoščim, sploh v teh letih, ko je mimo nje vse tisto, česar ne bo mogla več izkoristiti ( materinstvo, roditi otroka – saj posvojiš lahko kadarkoli, noben problem, pa še lepše življenje omogočiš otroku, ko ga rešiš iz negotovosti, nesreče, ampak roditi otroka je krona neke lepe srečne zveze, ki je skupek lastnosti od obeh partnerjev. nekaj najlepšega!
In ta prijateljica tudi ve, da sem ji danes v zrelih najinih letih na voljo za pomoč. Me je zadnjič prosila za nasvet… Z veseljem sem ji pomagala. Kaj bi torej še ti rada? Kdo si ti, da si drzneš sodelujoče za nore tukaj okarakterizirat? Poglej se v ogledalo, prosim.

saj se je zdaj izkazalo, da pod nekaj psevdonimi piše ena in ista ljubica :))))))

In potem sklepaš, če si ti želiš otroke, da si jih vse druge ženske želijo?
Glej, dojemi, da ta tvoja ‘prijateljica’ niti pod razno ne hrepeni po otrocih. In jo je groza, da bi morala roditi. Zakaj ti je to tako težko dojeti?
Ona pa o tebi piše kako si uboga, ker moraš svoje življenje posvečat otrokom, ona pa lahko kar hoče počne.
Uboga ženska, da ima tebe za prijateljico. SI predstavljam kako to zgleda. Nesrečne mame kar naprej težijo samskim ženskam, da naj imajo otroke, kako je to super in oh in sploh. Ene grede še tako daleč, da take stvari razlagajo po netu.
Dojemi že enkrat, da ene ženske preprosto nočejo imeti otrok. Tebi je to super. Fajn, uživaj v tem. NIhče ti ne brani. Samo pusti ljudem njihovo življenje. Vbij si v glavo, da nekatere ženske nikoli ne želijo imeti otrok. Še manj pa želijo, da jim ti težiš na polno glede otrok.
Ta tvoja ‘prijateljica’, ki jo tule blatiš, se pa tebi čudi kako si daleč padla, da moraš rojevat otroke. Si kdaj pomsila, da ona razmišlja tako?

Uf kako se motiš. Ti sploh ne veš, da ženske tudi uživamo v seksu. Sploh z moškim, ki pride ves dišeč, zlikan od svoje žene. Pride, uživata, jesti in prati pa spet domov k ženi.

Aja, pa ja grdo je nekoga obtožiti, da je nor. Ampak vseeno manj grdo kot blatiti ‘prijateljico’

Ma dej, preberi si še enkrat, pa ne goni od zgonjenega ponavljanja to svoje nebulozenje neprestano no! Prijateljica si je želela otroke, pa jih ni mogla več imeti, ko si jih je želela – po dveh splavih to ni bilo več možno, pejdi no – preberi še enkrat tudi tisto, kar je bistveno, pa ti nočeš prebrat…. Ta-Ta Clarice – any clue now?
Ahhh, ste ene tukaj bukove, pa svoje gonite u nedogled, ko mislite kako prav imate. Saj, čez 20 let se spet javite, pa da vidimo 😀

New Report

Close