Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaksna je za vas idelalna zenska na pogled?

Kaksna je za vas idelalna zenska na pogled?

Zanimajo me nasledni podatki:
Barva las?
Ravni, skodrani lasje?
Dolzina (do riti, do sredine hrbta, do ramen,…)?
Visina?
Recmo…povprecno kile?
A vas kaj motijo ocala?
Pout (bela-porcelanasta, zagorela- rjavkasta, nekaj vmes)?
Lahko se kaj dodate 🙂

važn da ne kadi, pa da ni tetovirana

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Rjava
Rahlo valoviti
Malo čez ramena
165-170
55-60
ne
nekaj vmes

Pout? Resno?

ja pa da ma od kruglce podn namest očal me ne moti tko kot ti verjetno hahahhaaa

vse kar si naštela so samo zunanji dejavniki…najbolj pomembno je da ima strast v življenju torej da ljubi življenje, da ljubi delo, ki ga upravlja, da je sposobna, da je komunikativna….kar si ti naštela je samo balast…

Lahko kadi…pravzaprav je to zelo zaželjeno oz. je kar pogoj. 🙂

– nepomembno
– nepomembno
– nepomembno
– višina – nad 155
– ITM 18 do 22 je fajn, ni pa zelo pomembno
– očala ne motijo – če jih zna nosit
– nepomembno

Pozabila si pa vse, kar JE POMEMBNO: energija, pogled na svet, pogled na odnose, komunikativnost, držanje besede, itd.

– nepomembno
– nepomembno
– nepomembno
– višina – nad 155
– ITM 18 do 22 je fajn, ni pa zelo pomembno
– očala ne motijo – če jih zna nosit
– nepomembno

Pozabila si pa vse, kar JE POMEMBNO: energija, pogled na svet, pogled na odnose, komunikativnost, držanje besede, itd.[/quote]

Pa ti si za ožent 🙂

ja pa seveda ja. Bi ga rad videl kako bi se zaljubil v tako z energijo, pogled na svet, pogled na odnose, komunikativnost, držanje besede, ki ima 120 kil, je grda ko smrt, ji smrdi iz ust, ima mastne lase in se umiva 1x tedensko.

Mislim resno no, koga farbas? Sebe ali druge? Ker za 99,9{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moskih velja prvo zunanji izgled, sele potem se dalje pogovarjamo. Seveda pa obstajajo tudi taki nesrecnezi, ki zaradi lastne neatraktivnosti pri zunanjem izgledu ne morejo izbirat. Taki so potem prisliljeni gledat notranje vrednote. In se tolazijo: ja saj, zunani izgled tak ni pomemben. Ja seveda ja, tolazi se brate, doma pa drka na lepotice, ki so mu nedosegljive.

Vse to vemo, ampak je vseeno lepo, če ti reče, da ni s tabo zaradi zunanje podobe. In tak, ki to reče, bo eno lušno prej dobil kot ti.

verjetno ima eno tako doma zato pa povdarja notranje vrednote. Kislo grozdje!

jaja, tolazi ga se ja. Jaz na sreco lahko izbiram med dobrimi komadi. Kaj ti mislis da so lepe iz lune padle? Njim je kristalno jasno da mi palimo prvo na njihovo zunanjost, sele potem pride vse ostalo. Ko jim en rece: ves kaj, saj nisem s tabo v prvi vrsti zato ker si tak hudo lepa, ampak zato ker imas rada cucke, pa ker mi je vsec da ves ki je nova zelandija, pa ker znas dobro pometat…. si mislijo oh kako lepo, potem pa daj ne bluzi v tri krasne, jasno mi je da palis na moj vrhunski stel in lep obraz

verjetno ima eno tako doma zato pa povdarja notranje vrednote. Kislo grozdje![/quote]

rok ima eno luštno in pametno, zato tako neobremenjeno piše 🙂

pa naj sam pove da se mi ne matramo in ne ugibamo.

Jaz vsekakor padam na blondinke z modrimi okicami. Pa ne sme bit prevelika ker sem tudi jaz pod 180


Lahko si popolna na pogled, če te zaradi zaradi karakterja ne morem prenašat, te vseeno ne bom.
(Ok tebe mi itak ni treba, ampak saj veš kaj hočem povedat)

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

– nepomembno
– nepomembno
– nepomembno
– višina – nad 155
– ITM 18 do 22 je fajn, ni pa zelo pomembno
– očala ne motijo – če jih zna nosit
– nepomembno

Pozabila si pa vse, kar JE POMEMBNO: energija, pogled na svet, pogled na odnose, komunikativnost, držanje besede, itd.[/quote]

Kaj to pomeni, da zna očala nosit?

– nepomembno
– nepomembno
– nepomembno
– višina – nad 155
– ITM 18 do 22 je fajn, ni pa zelo pomembno
– očala ne motijo – če jih zna nosit
– nepomembno

Pozabila si pa vse, kar JE POMEMBNO: energija, pogled na svet, pogled na odnose, komunikativnost, držanje besede, itd.[/quote]

Kaj to pomeni, da zna očala nosit?[/quote]
:-)))))

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Kaj to pomeni, da zna očala nosit?[/quote]
:-)))))[/quote]

Ja, povej, a ne? A jih ne sme imeti na koncu nosa? A jih ne sme nositi okoli vratu? A se morajo skladat z obleko, torbico in obutvijo? Jaz sem namreč vedno mislila, da moškim ženske z očali niso všeč in da zato vse nosijo leče (ker hočejo biti lepe).


:-)))))[/quote]

Ja, povej, a ne? A jih ne sme imeti na koncu nosa? A jih ne sme nositi okoli vratu? A se morajo skladat z obleko, torbico in obutvijo? Jaz sem namreč vedno mislila, da moškim ženske z očali niso všeč in da zato vse nosijo leče (ker hočejo biti lepe).[/quote]
To ženske mislijo da z očali niso lepe. Meni so všeč. Ene vsaj zgledajo pametne:-)))

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Ja, povej, a ne? A jih ne sme imeti na koncu nosa? A jih ne sme nositi okoli vratu? A se morajo skladat z obleko, torbico in obutvijo? Jaz sem namreč vedno mislila, da moškim ženske z očali niso všeč in da zato vse nosijo leče (ker hočejo biti lepe).[/quote]
To ženske mislijo da z očali niso lepe. Meni so všeč. Ene vsaj zgledajo pametne:-)))[/quote]

Saj si se sam odločil, da so tvoj izbor kokoši. :)))) Spet avatar.


:-)))))[/quote]

Ja, povej, a ne? A jih ne sme imeti na koncu nosa? A jih ne sme nositi okoli vratu? A se morajo skladat z obleko, torbico in obutvijo? Jaz sem namreč vedno mislila, da moškim ženske z očali niso všeč in da zato vse nosijo leče (ker hočejo biti lepe).[/quote]

Ene jih iz čisto praktičnih razlogov…šport, npr.

Ja, povej, a ne? A jih ne sme imeti na koncu nosa? A jih ne sme nositi okoli vratu? A se morajo skladat z obleko, torbico in obutvijo? Jaz sem namreč vedno mislila, da moškim ženske z očali niso všeč in da zato vse nosijo leče (ker hočejo biti lepe).[/quote]

Ene jih iz čisto praktičnih razlogov…šport, npr.[/quote]

To mi je razumljivo, ali pa, če ima policistka na terenu leče. Jaz jih npr. nosim in se prav čudno počutim, ker sem ena od redkih z očali.

Hm, jaz tudi nosim očala, pa se sploh ne počutim čudno.

Bravo, dekle! 🙂

New Report

Close