Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj so za vas lepa in kaj za vas grda stopala?

Kaj so za vas lepa in kaj za vas grda stopala?

Sem zelo pozorna na stopala in me zanima kaj mislite o tem monovci in monovke.

Torej: lepo mi je videt urejene nohte z diskretnim lakom

grda pa so mi široka stopala, najhuje v kombinaciji s kratkimi debelimi prsti.

Sama imam kar lepa in urejena stopala ampak smolo s kostmi (hallux vagus).

Neobrušena koža…

Sexy: Vitki gležnji v visokih petkah

niso mi lepi dolgi prsti, majčkeni so bolj kjut
grdo mi je tudi, če je palec opazno daljši od ostalih prstov
široka stopala me ne motijo, verjetno ker so moja tudi precej široka

nova
Uredništvo priporoča

Ne gledam toliko, mene trda koža ne moti, motijo pa me krompirjasti prsti. Lepe ženske, nalakirane nohte, a taki grdi, debeli prsti. Vse skupaj izpade zelo bedno. Jaz imam lepe prste, nelakirane in je super

še dveh stvari sem se spomnila – precej razmika med prsti in francoska manikura (ali dolgi nohti na nogah nasplošno) fuj

in še dolgi nohti. Nohti morajo biti lepo povsem postriženi.

*francoska pedikura 🙂

Hahahah, meni pa vse ravno kontra – lak mi je všeč da je živahen, sploh poleti mi je všeč, da je vsak noht druge barve, širina ali ozkost stopal me ne moti oz. ne opazim, dolgi, tanki prsti so mi malo scary, najgrša možna varianta pa so mi štrleče kosti in deformirani prsti zaradi preozke obutve.

Vem, kaj je lepa in grda pič.ka, stopala pa ne.

meni so pa lapa ozka stopala, urejeni nohti in poleti zivahen lak, pa peta brez kaksne debele koze.

Biti morajo urejena, čista, nohti lepo postriženi, ženski nalakirani v katerikoli barvi skladni z ostalo opravo, moški nelakirani, gladka lepa koža, brez suhe kože, brez trde kože, brez štrlečih dlak (tudi moška, seveda dlakava, ampak brez tistih štrlečih dolgih dlak).
Sama oblika, velikost, širina stopal in dolžina prstov je pač nepomembna stvar, oziroma vsak ima po svoje, tako kot oči, ušesa, lase, dlani, …

Rumeno rjavi podplati,ki prikazujejo kako mračna oseba si.Od takih čimprej vstran.

Hahahah, meni pa vse ravno kontra – lak mi je všeč da je živahen, sploh poleti mi je všeč, da je vsak noht druge barve, širina ali ozkost stopal me ne moti oz. ne opazim, dolgi, tanki prsti so mi malo scary, najgrša možna varianta pa so mi štrleče kosti in deformirani prsti zaradi preozke obutve.[/quote]

Tudi meni so grdi krevljasti prsti, dolgi in kosti. Grdo mi je če je 2. prst daljši od palca. Sama imam kratke prste, moj pravi kot bi mi jih nekdo zabil nazaj, ampak kriva pa nisem sama. Zaradi majhnim prstov imam tudi majhne nohte, tako da je skoraj nemogoče kaj dosti lakirati, priznam pa da po 40+ tega niti več ne počnem. Pa še stopalo se mi je po 40 spremenilo, pa še se bo.

Včasih na busu gledam koliko različnih stopal, pa me nekatera res kar šokirajo. V grobem, vsem nekaj fali, komaj kakšne pa so zares urejene: brez trde kože, lepi prsti in lepi nohti.

Uffff, kakšni kriteriji…

Meni so grda samo zanemarjena stopala. Umazana, polna glivic, z nevzdrževano trdo kožo, ipd.
Na obliko se ne da kaj veliko vplivati, zato se mi zdi neprimerno se opredeljevati glede tega, pa tudi v resnici me nič ne moti. Prej so mi izrazito nenavadne oblike stopal zanimive.

men tudi ni lepo ce je 2 prst daljsi od palca. ali pa ce je vseh 5 prstou na nogi enako dolgih. hehe mi je smesno.
najbolj mi je pa ogabno ce so zadebeljeni, rumeni nohti (se posebej na palcih).
ali pa okrusen lak.. to mi je pa tok ogabno. 😀

lp.

Meni je pa najbolj grdo in ogabno, ko nekdo napiše PRSTOUUUUUU !!!!!

Meni je pa najbolj grdo in ogabno, ko nekdo napiše PRSTOUUUUUU !!!!![/quote]

prstov 😉 se opravicujem.

Meni je edino grdo, ce so prsti zverizeni in deformirani zaradi spicakov.

In kako, po vašem, naj si spremenim obliko stopal in prstov v vam všečno???? Babe smotane.

Enako. Pa brez nalakiranih nohtov, natur.

Sploh ne vem, kateri bedak si je izmislil to štrihanje nohtov…..

Recimo od Redne so mi zlo grda! sploh tisti čevapasti prsti na nogah k se na daleč vidi, da nosijo takšnega zavaljenega pujsa, da ti slabo postane.

upam da si si jih naložila na računalnik da boš čez par dni odprla temo o Redni spet…..

hahaha kok sem se zdajle nasmejala, ko je ena zgoraj pisala da ji je grdo če ima nekdo vseh 5 prstov enako dolgih. Sem gledala svoja stopala in videla da če bi hotela imeti mezinec v enaki dolžini kot palec, bi moral biti mezinec še malo več kot enkrat daljši, kot je sedaj, se pravi da bi morala imeti res loooong mezinec, nadnaravno dolega :)))) Drugače pa sama niti ne gledam stopal od drugih ljudi, razen če ima ženska obute res kakšne hude čevlje oz. sandale. So mi pa nekako edino lepa stopala od mladih ljudi, pri starejših ( 30 oz. 35+) mi pa od nobenega niso preveč všeč, pa tudi grda ne … saj pravim, redko gledam povprečnega človeka v stopala.

Si mi vzel besede iz ust 🙂

New Report

Close