Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Partnerko zalotila z drugo

Partnerko zalotila z drugo

Včeraj pridem pozno zvečer domov, iz službene poti prej, kot sem napovedala, in mojo partnerko najdem v najini postelji z drugo. Želodec se mi je obrnil, danes po službi se bova pogovorili, kako razdeliti sveti, ki sva jih kupili v skupnih treh letih in adijo. Groznoooo mi je.

še dobro, da si jo odkrila sedaj, očitno te ni vredna, krizica bo trajala pol leta potem boš pa na novo zadihala, ne daj se, samo naprej. Naženi jo.

Dobra zgodbica.

AHAHHAHA kera dobra provokacija :=)

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

Redna, po mojem to ni provokacija. Realno življenje, ki v SLO ni redko, samo da včasih nismo vedeli, koliko lezbik je med nami.
Sicer pa: žal mi je ker si zgubila ljubezen. Kjer se ena vrata zaprejo, se druga odprejo. Srečno!

kje jaz živim

10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} populacije je homoseksualne…redna misliš da med istospolno usmerjenimi ni varanja? in onadva osebka zgoraj…kaj mislita isto za vse, ki se razlikujejo od večine? recimo tiste, ki se rodijo s šestimi prsti…slepi,…s večjim nosom od večine…so to vsi spaki? se vama vsi gabijo? kaj sta v osnovni šoli?

ja no sej verjamem da je veliko lezbične popoulacije ampak po mojm ne na monu haha 🙂
kakorkoli že,avtorici želim da čimprej preboli. srečno!

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

Pusti redno. S svojimi izjavami samo dokazuje, zakaj je na socialni. Živi v nekem svojem svetu, kar vedno znova dokazuje

Tu je svega i svašta…

pred leti je tu redno sodelovala..mi je nick z glave padel…ena zelo razgledana in pametna lezbijka…

no pomagajte mi…mon je kar veliko izgubil z njo..no mogoče se pa javlja s črnim nikom..

Tu je svega i svašta…

pred leti je tu redno sodelovala..mi je nick z glave padel…ena zelo razgledana in pametna lezbijka…

no pomagajte mi…mon je kar veliko izgubil z njo..no mogoče se pa javlja s črnim nikom..[/quote]

janis je bla:-)

A se ponamo?Jelena soseda v Trnovem,a si to ti?Ker sem včeraj slišal eno kreganje.

A se ponamo?Jelena soseda v Trnovem,a si to ti?Ker sem včeraj slišal eno kreganje.[/quote]

Siu sličal kaj drugega. Jaz se nimam kaj kregat. Ko te oblijejo solze, si itak na tleh, a naj tulim na njo? Kaj bi mi pomagalo? Oni dve sta itak nadaljevale.

A se ponamo?Jelena soseda v Trnovem,a si to ti?Ker sem včeraj slišal eno kreganje.[/quote]

Siu sličal kaj drugega. Jaz se nimam kaj kregat. Ko te oblijejo solze, si itak na tleh, a naj tulim na njo? Kaj bi mi pomagalo? Oni dve sta itak nadaljevale.[/quote]

Ni bilo kreganje kot žalitve,ampak so se slišale glasne besede: Zakaj,kaj sem ti naredila,pa oprostimi,ni hotela,da ima obe rada,…

Pol pa nisi ta prava soseda.

A se ponamo?Jelena soseda v Trnovem,a si to ti?Ker sem včeraj slišal eno kreganje.[/quote]

Siu sličal kaj drugega. Jaz se nimam kaj kregat. Ko te oblijejo solze, si itak na tleh, a naj tulim na njo? Kaj bi mi pomagalo? Oni dve sta itak nadaljevale.[/quote]

Zakaj se jima pa nisi pridružila? Vzela bi tist pas, ki ima penis gor naliman in bi obe izmenično cepala, evo, tako bi bile vse tri potešene. No, ko tolko jokaš, pazi, da se ne utopiš v solzah, včeraj je bilo itak preveč dežja.

Siu sličal kaj drugega. Jaz se nimam kaj kregat. Ko te oblijejo solze, si itak na tleh, a naj tulim na njo? Kaj bi mi pomagalo? Oni dve sta itak nadaljevale.[/quote]

Zakaj se jima pa nisi pridružila? Vzela bi tist pas, ki ima penis gor naliman in bi obe izmenično cepala, evo, tako bi bile vse tri potešene. No, ko tolko jokaš, pazi, da se ne utopiš v solzah, včeraj je bilo itak preveč dežja.[/quote]

Polezbati se, ravno gledam, če je ta glagol v sskj-u.!!!!
1.primer: Moja partnerka se je polezbala z mojo prijateljico!
2.primer: Moja bivša partnerka je polezbala muco moje bivše prijateljice!
3.primer: Jaz sem polezbala mojo partnerko in njeno ljubico!
itd.

New Report

Close