Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spodnje perilo za oblikovanje postave

Spodnje perilo za oblikovanje postave

Živijo,

katera uporablja tako spodnje perilo ? Sem videla v Lidlu, da ga prodajajo, pa še cena je ugodna …samo mi je material malce hecen, dost debel…

Namreč, kupila bi si eno tako kombinežo za pod letne obleke, da malce stisne in da se ne vidi vse skozi, pa so me že v parih trgovinah prodajalke pisano pogledale, ko sem jih vprašala, če imajo tako kombinežo 🙂

Mogoče se temu zdaj drugače reče, ne vem….zasledila tega pa nisem tako, v prosti prodaji, se pa dobi na netu, samo je cena kar visoka……pa se ne bi preveč skeširala za nekaj, kar ne vem, če deluje…

Hvala in lp,

naredi kaj zase, da boš ponosna in ne bo treba nobenega perila….

In kako naj te kombineža stisne?!?! Ni čudno, da so te debelo gledale 🙂
Za oblikovanje psotave imaš lahko bodi, lahko imaš spodnje hlače vse do višine prsi, lahko imaš le nek tak pas za čez trebuh.

Vidiš, tud se pa motiš. Imam doma eno tako “kombinežo”, je kot ena ful ozka oblekica do tam nekej sredine stegen. In stisne ful i je neprimerljivo bolj uporabna in nemoteča kot razni le stezniki, hlačke ipd., saj ni nikjer možno, da kaj pogleda za robom ven.

Drugače je pa tako, tele lidl, hofer variante so bolj tako tako. inimalen učine, če sploh. za kaj več bo treba seči globje v žep. Pa ne nosit vsak dan, ker škodi prebavilom in prekrvavitvi. za poleti pa absolutno to ni. No, je, če se odločiš, samo kako boš vročino in potenje prenašala, ne vem.

– kdo pravi, da nisem ponosna nase ?
– rabim da me malce stisne ( trebuh ob porodov ) in pa da se NE vidi skozi obleko, ker sem mnenja, da prozorna oblačila ne sodijo na delovno mesto ampak na plažo. So pa poletne oblekice na žalost vse prosojne,pri ostalih letnih časih nimam tega problema…
– zato pa sprašujem, če kdo pozna te zadeve in lahko svetuje

Pred nakupom pomeri.

Prijateljica je naročila po neki reklami na tv. Njena številka ji je bila premajhna. Tudi meni, pa sem imela tri številke manj.
Pri pomerjanju sem dobila občutek, da špeh(sorry) nekje pride ven. Prestavi se npr.iz pasu na del, kjer se hlačke ali kombineža končajo. Špeh ne izgine, samo prestavi se.

Res pred nakupom pomeri in se poglej v ogledalo. Mislim, da boš vrgla denar stran, kako kot smo me vrgle tiste hlačke za oblikovanje postave.

poznam te zadeve…to ala kombinežo oz. oblekico imajo recimo v nami, ampak je okrog 100 eur. super pa se obnesejo hlače oz. pajkice do kolen, ki ti lepo oblikujejo boke, rit in trebuh – iz prve roke, kupljene v HM, cena cca 12 EUR.

moji mlajši sestri, ki ima viška kg tako perilo absolutno ne pristoji, saj se pol vidijo robovi perila oz. odvečne obloge, medtem pa se jaz v njem odlično počutim, ker samo “zgladijo” kožo in vsaka poletna oblekica potem super pade. pozimi mi je pa kul, ker mi te hlače grejejo ledveni predel.nisem lih suhica, mam viška ene 3 – 4 kg.

V Woman’s secret v cityparku! Cene so normalne. Dobiš sp. hlače z visokim pasom, samo body, neke vrste kombinež, poglej si. Sama sem to začela nosit po prvem porodu, ker mi je šel ohlapen trebuh neznansko na živce, pomagalo je, da so se stvari prej postavile nazaj na svoje mesto (plus telovadba). Nosim te zadeve še zdaj, posebej pod ozkimi oblekami. Moja mama recimo, ki je močnejša, pravi, da ji je to brezveze, ker jo vse veže in reže, meni je ok. Samo toliko, da malo zgladi linije in oblačila lepše padejo.

Živijo,

hvala za odgovore. Ja, to bi jst rada, da mi zgladi kožo, pa stisne trebuh.

V HMju sem sicer spraševala za sp. kiklo al pa kombinežo, pa mi je ena punca rekla: to je pa moja stara mama nosila 🙁

Bom šla v NAMO, pa probala. V Lidlu mi ni ravno za probavat take stvari.

Zato pa nisem hotela kupit preko neta, cene so malce visoke, da bi kar na blef kupila.

Res hvala, ja.

Kupi si navadno kombinežo, pa se tudi ne bo videlo skozi.
Da boš pa v vročini hodila v praktično dveh oblekah, vsa stisnjena, da se ti ne bo videl trebuh, saj te bo kap, boš znorela od vročine. Če imaš trebuh, ga imaš, raje kaj naredi, da ga ne bo več.
Pri oblikovanju telesa pa zelo lepo pomaga redna telovadba.

New Report

Close