Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kkao naj ugotovim od kod sosedom denar?

Kkao naj ugotovim od kod sosedom denar?

Naši sosedi oba imata povprečne službe z povprečnimi plačami ona niti to ne, ampak prej minamalca, trije otroci živijo pa kod lordi. Oba imata svoj avto pa kupili vikend na morju zdej so pa kupili še vinograd na Dolenjskem in sta zidala vikend. In vsak vikend grejo tja al tja. Pa ona se ful rihta, otroci tud oblečeni tipi topi. Le od kod jim denar? Sumim, da prodajata drogo ali pa se ona prodaja za denar, kaj druga ne more bit, ker od takih plač ne moreš tako živet. Kaka ideja kako naj ugotovim?

Včasih kdo tudi kaj podeduje.

_________________ [sub]Življenje je prekratko, da bi ga jemali resno[/sub]

Na lotu sta zadela. Zdaj pa bodi fouš pa še frustrirana, ker jima nič ne moreš.

Vprašaj?

a so teb pokradl, da te to tolk hebe v butarco?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Meni je pa všeč, ko se z drugimi tako matrate, da vam časa za vas zmanjkuje. Le kaj bi počeli sami s seboj, če ne bi bilo sosedov, sodelavcev, žlahte, tašč ipd..

Me žalosti, da so nekateri pozabili v vrsto, ko so talali pamet, razum oz. možgane, če jim že ni bilo ob rojstvu prizanešeno.

Sigurno so nekadilci.Zato pa imajo toliko,ker ne mečejo denarja za cigarete.

Pa kaj te briga, a te tok zanima zivljenje drugih al kaj…prav sovrazim take zavistne ljudi, brigaj se zase….

Če bi bili ljudje bolj dovzetni za očitne ‘mutne posle’ in jih striktno prijavljali na policijo, bi bilo veliko manj kriminala ….

Zato avtorica kar tako naprej!

idej, kako ugotoviti od kod drugim premoženje je ogromno ☺

ampak nobena ne pomaga, da se ali znebiš foušije ali pa, da tudi sam7a toliko zaslužiš

Sem sosedo že večkrat kaj tako bolj na hec vprašala pa se samo nekaj hinavsko smeji in reče, da jim denar na drevesu raste in dvigne nos. Primitivka! Ampak bom že ugotovila brez skrbi, imam sorodnico na občini.

Sem sosedo že večkrat kaj tako bolj na hec vprašala pa se samo nekaj hinavsko smeji in reče, da jim denar na drevesu raste in dvigne nos. Primitivka! Ampak bom že ugotovila brez skrbi, imam sorodnico na občini.[/quote]

mater, to je pa res slovenski hudič, da ma en nekej več od tebe, pr teb štartano z možganovino, k jo ma ta soseda več od tebe, posledično pa še cekinčkov več…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

[/quote]

Če bi bili ljudje bolj dovzetni za očitne ‘mutne posle’ in jih striktno prijavljali na policijo, bi bilo veliko manj kriminala ….

Zato avtorica kar tako naprej![/quote

Se strinjam. Eni imajo prikazano minimalno, velja za podjetnike denarja pa kot pečka:)
Bi bilo zanimivo raziskovat.
Da ne pozabim, otroci teh imajo največje OD in štipendije, kar očetu in materi, ki pošteno delata ne uspe.
Sami lopovi so žal, s poštenostjo ni še nihče prišel visoko.
Pa saj tudi za take palica raste, brez skrbi.
Delava z možem, oba in sva pridna, pa vem koliko kaj stane in najin evro ni vreden nič manj ne več kot od drugih in vsaj približno veva kako poteka biznis in zakoni:)
Avtorica, če kaj sumiš kar prijavi, ker smo zaradi mutnih poslov vsi v riti, najbolj pošteni seveda.

Sem sosedo že večkrat kaj tako bolj na hec vprašala pa se samo nekaj hinavsko smeji in reče, da jim denar na drevesu raste in dvigne nos. Primitivka! Ampak bom že ugotovila brez skrbi, imam sorodnico na občini.[/quote]

lepo povej celo zgodbo, da je zvečer prišel sosed in te tako nategnil, da si mu plačala
tvoj desc pa mora zato delati nadute, da imaš ti 3x/teden dober naskok.

Blagor ubogim na umu.Zdaj ko so Janša zaprli,se boste obsedenci spravljali na sosede.

Ja glej, dva sta pa imata kar 3 službe… jasno potem, da imata denar.
Veš kaj, najprej se pisat nauči, potem se oglašaj, zavist zelena!

Na spletni strani e-davki izpolniš en obrazec – poizvedbo o premozenju bližnjega soseda. In ti davčna pošljhe izpis domov. To lahko vložiš samo za ljudi, ki živijo v isti ulici kot ti, ne glede na oddaljenost. Boš pa seveda plačala takso. To je malo znana možnost, ki jo je uvedla Janševa vlada.

Kje dobiš ta obrazec? Ali sosed ve, da si se zanimal za njegovo stanje?

Sem sosedo že večkrat kaj tako bolj na hec vprašala pa se samo nekaj hinavsko smeji in reče, da jim denar na drevesu raste in dvigne nos. Primitivka! Ampak bom že ugotovila brez skrbi, imam sorodnico na občini.[/quote]

Potem pa še njo prijavi, ker izdaja podatke nepooblaščenim osebam. Bodi tolk dobra, če že red delaš, da ga bomo še ostali pri vaši sorodnici, ki dela na občini, zraven pa še sebe navedi, da bo koza cela in volk sit.

hahahhahaha …….kako naj ugotovi od kod sosedom denar……. hahahah pa ne me jebat ej…..faušija ne pozna meja

Jau pa kaka si ti mona.moji sosedi včasih kopljejo okrog bajte ob enih zjutraj pa najbrž dnar zakopavajo.mi je pa všeč,da imajo.pr nas je pa tako.jaz nisem v službi ,žena dela,imava ganc novo bajto,dva avta,vinograda in vikenda smo se komaj znebili,pa smo ga imeli.na morje greva pa tako.na semaforju vrževa kovanec in ta odloči kam.vikend na morju je za revne.raje hodim vsakič drugam na morje.
Pa nisva ne kradla,ne varala .znava pač vsak evro obrnit.
In kaj te sploh briga kaj delajo sosedi.jaz mam moje sosede rad in so res bogati.

Za konkretni primer ne vem, ampak, gunar, če kdo od države krade (sociala, neplačevanje davkov in podobno), potem, ja, tudi meni (in tebi) krade.
Kdaj vam bo to jasno? V prvi vrsti seveda tajkuni in vsa ostala zaščitena vrhnja golazen, na drevo z njimi, itak!, a tudi mali lopovi niso nič drugačni.

Bodi tudi pripravljena,da te bodo sosedje tožili zaradi blatenja,laganja o njih in izmišljevanju.

Minimalno 12 mesecev zapora pa še odškodnina in bodo kupili še dva avta in hišo na morju.

Bodi na vse pripravljena.Da ne boš pol jokcala,kaj storiti.Tako da že varčuj denar,da jim poplačaš škodo.

Ker če bi sosedje bili v kakih mutnih poslih,pol jih že policija,kriminalisti opazujejo.

Kje dobiš ta obrazec? Ali sosed ve, da si se zanimal za njegovo stanje?[/quote]
adijo pamet no, zabit, zavisten, naiven, zahrbten in še strahopetec povrhu. lepa naša deželica polna takih sosedov

Hahahahaha, tanartabolša danes :-)))))))))))))))))).

Živi in pusti živeti

New Report

Close