Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek na slovensko obalo..

na slovensko obalo..

Kam na slovensko obalo se it kopat za en dan, da je parkirišče in normalna plaža….

se ne splača rinit dol z avtom. Mi smo enkrat z vlakom šli, je bilo prav fino. Pol pa s taxijem na koprsko plažo. Za en dan ne rabiš prtljage kaj dost in si neobremenjen z iskanjem parkinga, pa še spočit, ko ni treba vozit.

Samo pol dneva se cijaziš tja, pol dneva pa nazaj. Tja se greš samo obrnit.

Piči proti morju – po AC – pri Postojni se ti splača že na izvoz in po stari cesti…….ko se ti začnejo kazat table za Koper…… ti čez ene 4 km zavij DESNO za Ankaran!

Je vse označeno – Ankaran – Lazaret….. Rešiš se gužve proti Kopru itd.

Ko prideš v Ankaran, vozi dalje do Valdoltre….tam so že manjši odcepi LEVO proti morju. 100 metrov in si ob morju in čisto okej plaže.
Lahko greš pa do Debelega rtiča – je sploh prima!

To so ture za en dan. Če greš ob pravih urah (ne takrat, ko ves folk rine na cesto) se boš na relaciji LJ – Ankaran zamudila eno uro vožnje.

Samo pol dneva se cijaziš tja, pol dneva pa nazaj. Tja se greš samo obrnit.[/quote]

Ja je treba ponoči na vlak in pozno zvečer nazaj. Na vlaku se komot spi. 😉

Stran od Ankarana. Sama svin.jarija.

pojd v mesečev zaliv v strunjan.

[img]http://www.mko.gov.si/uploads/pics/dp12_kp_strunjan_mesecev_zaliv_BrinaKnez.jpg[/img]

brezp. parkiranje pri cerkvici 🙂

Verjetno imate rajši plaže bolj na samem, samo meni je pa zelo prijetno tudi v Portorožu na mestni plaži, za en dan je prov fajn 🙂 Pa potem še na kepico ali dve v Kakaota:) Parkirišče imaš pa ogromno in zastonj 5 min stran, ob vhodu v marino 🙂 Otrokom prijazen je tudi Simonov zaliv, ampak tam je pa velika gužva, pa tudi parkirišče je za plačat.

pri kateri cerkvici to?

Samo pol dneva se cijaziš tja, pol dneva pa nazaj. Tja se greš samo obrnit.[/quote]

Ja je treba ponoči na vlak in pozno zvečer nazaj. Na vlaku se komot spi. ;)[/quote]

Potniški vlaki, odkar je bil žled, proti Kopru sploh ne vozijo, razen enega, ki pa ima odhod iz Ljubljane zelo pozno.

pri kateri cerkvici to?[/quote]

Cerkev marijinega prikazanja. Edina v strunjanu?
Ko parkiraš pod drevesi, greš samo še peš po poti naprej do križa in potem desno po potki navzdol.

Samotna prodnata plaža.

ker sence ni, rabiš marelo.

jaz bom šla s kopalnim busom… je zelo poceni – 17 eur povratna iz slov. konjic
imaš tudi variante iz MB ali iz CE, LJ.. je treba malo poiskat… če si sama, se to najbolj cenovno izplača, če ste družina, pa seveda ne več…

pri kateri cerkvici to?[/quote]

Cerkev marijinega prikazanja. Edina v strunjanu?
Ko parkiraš pod drevesi, greš samo še peš po poti naprej do križa in potem desno po potki navzdol.

Samotna prodnata plaža.

ker sence ni, rabiš marelo.[/quote]

a je pa urejena plaža?

tušev verjetno ni?

Če boš šla med tednom greš lahko tudi na plažo Svetilnik v Izoli. Parkiraš sicer na plačljivem parkirišču, a stane 2 eura za cel dan (pri ladjedelnici oz. nasproti pokopališča, na vhodu v mesto), potem greš par 100 m peš do plaže.

a ni ena zgoraj pisala, da vlaki od žledi dalje ne vozijo več po tem urniku? Mi smo lani šli s kopalnim vlakom ja, ampak kako je pa res letos s tem?

a ni ena zgoraj pisala, da vlaki od žledi dalje ne vozijo več po tem urniku? Mi smo lani šli s kopalnim vlakom ja, ampak kako je pa res letos s tem?[/quote]

eno je vlak, drugo je bus 😉
avtobusi vozijo, samo pozanimat se je treba… izletnik celje je samo ena izmed variant…

New Report

Close