Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kakšni so znaki, da te partner vara

kakšni so znaki, da te partner vara

Moj partner se zadnje čase čudno obnaša. Večinoma je hladen, ali pa celo zadirčen in pripravljen na prepir. Do sexa pride če dam jaz pobudo, večkrat tudi reče, da se mu ne da. Bulji v tisto svojo tv, gleda nogomet. Saj ne rečem, doma vse postori, za otroke tudi, okoli hiše tudi in opere perilo in tudi skuha kosilo.

Ampak ljubezen do mene kot da je izginila, objame me samo če ga jaz, ko se sprehajamo strmi nekam v prazno, saj je doma in ne hodi ven, ampak gre pa na treninge in v službo. Ne vem več, tako je hladen.

Tisti, ki ste bile prevarani, kakšni znaki so se pojavili preden ste ugotovili, da pa vas vara. hvala.

Povohaj mu tiča vedno, ko pride domov! Pa barva glavice ga bo izdala!!

– če je roza – te ne vara
– če je vijola – te vara.

Ali je glih obratno?? Kera Mona ve???

znaki, da partner vara .. že teoretično obdelano …

Vara te! Al pa ne!
A misliš, da se v službi ne more s katero dat dol? Al pa na treningu? O, še kako lahko. Še v avtu – mimogrede.

Uboga, celo noč nisi spala, navsezgodaj pa odprla temo o toliko prežvečeni temi.
Ni rečeno, da te vara, lahko ima skrbi, ljubezen tudi ni večna, ampak nazadnje postane neka rutina.
Kdo pa še dandanašnji – ne vara? Večinoma vsi, če le imajo možnost. Zato se pa nočem več vezat – po ločitvi. Ja, imela sem varalico – začelo se je pa točno tako!

če pa iz njega delaš babo

https://www.google.si/?gws_rd=cr&ei=J_q_UrHRGIrV4gT-44DADw#q=znaki{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2C+da+te+vara

Znaki so taki da ima tiča v ustih druge.

Si pomislila mogoče, da ima kake druge težave? Težave v službi? Težave doma s tabo? Da je na splošno nezadovoljen? Da je morda strastni spremljevalec nogometa in ga je nogomet popolnoma okupiral?

Jaz sem bila taka, ko sem imela težave v službi, pa sem bila svetlobna leta daleč od varanja. Še dobro, da ima moj mož nekaj pik v glavi in je iskal moj problem, ne pa si izmišljeval sebi probleme.

New Report

Close