Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek invalidi III.kategorije in odpoved rednega delavnega razmerja iz poslovnih razlogov rabim pomoč

invalidi III.kategorije in odpoved rednega delavnega razmerja iz poslovnih razlogov rabim pomoč

Če je slučajno kdo izmed vas bralcev spada v to kategorijo invalidnosti in ga je doletelo točno to kar bo kot kaže mene,prosim,oglasite se mi,rabim nekaj pomoči…lp

Imam jaz.Kaj te zanima?

Vsaj nekoč je bilo tako, da invalidi niso dobivali odpovedi delovnega razmerja iz poslovnih razlogov, pač pa samo iz razloga nesposobnosti. In še to nesposobnost je bilo težko dokazati.

Ne gre tako enostavno, kot si predstavlja delodajalec http://www.mddsz.gov.si/si/delovna_podrocja/delovna_razmerja_in_pravice_iz_dela/komisija_odpoved/

IMAM JAZ:je možen kontakt preko mejla?

BARCA:hvala za link sem že čekirala

NEKOČ V KADROVSKI:tokrat napačno predvidevas garantiram

Ma poskušajo delodajalci na vsak način se znebiti invalidov in posledično 4 urnih delavcev, ampak ne gre tako zlahka…ne podpiši ničesar, dokler se ne posvetuješ z pravnikom in ne daj se…želim ti da rešiš zadevo in drži se, saj ti to zmoreš, kot vedno.

Jaz delam v kadrovski in imam nekaj izkusenj iz druge strani. Smo odpustili nekaj invalidov, vendar je bilo dogovorno – so zeleli iti na zavod. Tako da sam postopek dobro poznam, lahko mi pises na [email protected]

New Report

Close