Ženski in Moški čvek

Ko zenska osvaja...

Default avatar
Za zacetek eno mnenje. Velika vecina zensk o osvajanju pojma nima.
Default avatar
samo ne z besedami, ampak z dejanji. Samo noge opazuj. Ko jih da narazen, veš, da je pripravljena.
Kako bodo pa drugače osvajale? Ko odprejo usta, bi jih človek najraje "začepu".
Osvajajo tiste bolj mirne - z očmi. Ko opaziš, da te katera gleda in ko jo pogledaš nazaj, bo odmaknila oči.
Takšni si sigurno všeč, samo preveč je sramežljiva.
Če bi te pa katera osvajala ustno, ali z dotikom, bi pa rekel - ta je sigurno kurbica, ki se ponuja.

Ženske - osvajanje - ja, res je - ne znamo, ker ste od vedno in boste vedno VI lovci! Pa zadnje čase tudi vi ne veste nič o osvajanju - po domače - POJMA NIMATE!
Default avatar
Zadnjič gledal nek jutub video, kjer je nek tip razlagal, da osvajajo več ali manj samo možače. Taka bo dlje časa strmela vate, se ti nasmihala, morda kar sama od sebe pristopila k tebi in te vprašala za številko. Ostale, tiste bolj ženstvene, so pa bolj sramežljive sorte. Npr. te pogleda, ko gledaš stran, ko se obrneš k njej, pa kao zaposlena, na mobitelu sms piše, brska po torbici ipd. To se mi je že večkrat zgodilo.
Default avatar
Ti si pa najbrz zenska. :)

Torej taksne subtilne geste so tvoj domet? Kaj pa ce z njimi tipa ne zainteresiras? Kaj pa potem? Ha?

V bistvu sem temo odprl, ker sem naletel na eno, ki se na to nekaj malega celo spozna. In me je spomnila na armado tistih, ki le nekaj gledajo, smeskajo se, prestopajo in drugace na mestu mancajo, lol.
Default avatar
Sicer pa, saj ni osvajanje le zacetni kontakt. Tudi kasneje je treba zadevo speljati v zeljene vode. Kako tipa zanimirate, da vam na utece?
Default avatar
Hehe to je res. Sem sramežljiva in če mi je kdo všeč, ga večkrat pogledam in potem pogledam stran...
Default avatar
Dater je napisal/a:
Velika večina žensk pa nima pojma o fuzbalu. :)
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar
Marko je napisal/a:
Nisem niti jaz na tekocem. Ni ne kaze, da bi mi skodilo, lol.
Default avatar
Dater je napisal/a:
No, lepo da si dojel. :)
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar
Marko je napisal/a:
Saj, katera dobi kar zeli brez vsake muje, blagor njej. Samo kaj ko v nasprotjo s tvojim prdpricanjem taksne punce ni. ;) :D
Default avatar
Dater je napisal/a:
Kakšne, da ni? Vse sorte imaš. Ene znajo pecat in dobijo (zmazek), druge ne znajo in dobijo (kvaliteto). Ni pravil. Prav tako lahko prve dobijo kvaliteto in druge zmazek.
Default avatar
Dater je napisal/a:
Večina res ne. Potem pač izberejo enega iz množice lolekov, ki skačejo okoli njih.

Če hoče ženska kvaliteto, se pa mora tudi sama malo potruditi. Tistim bolj pametnim je to jasno in to tudi realizirajo.
Default avatar
kruto in resnično je napisal/a:
Samo to potem pomeni, da ta moški, ki ga ona izbere pač vzame eno "loliko", ki skače okrog njega. Nekako pri tebi ni pravega recepta, da vsaj eden ne bi bil lolek. :)
Default avatar
Ne, ženske niso lolike.

Internetni hrošč, puščam te v tvojem naravnem okolju, dovolj pozornosti sem ti naklonil za to prijetno soboto..
Default avatar
kruto in resnično je napisal/a:
To je pa zelo, zelo res.
Default avatar
le redke znajo osvajati
večina jih iz obupa ponuja
Default avatar
Npr. Margot for example.
Default avatar
Aja, da nimamo pojma:)). A ti čakaš, da te ženska začne osvajat? Šalabajzer...
Default avatar
Goldfish je napisal/a:
Naj se ženske potrudijo, če hočejo moškega. Če ne, pa naj bodo samske. :)
Default avatar
Dater je napisal/a:
Te noče nobena osvajat, jah j** ga, lep bi bil. :D
Mojega hudiča sem prodal svoji duši.