Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Kaj menijo ženske o moških in kaj moški o ženskah? Kje tičijo razlike in kje podobnosti med spoloma? Ali smo res ženske z Venere in moški z Marsa?

Je to varanje

Default avatar

TYROLYA

Imam partnerja, ki ga ne vidim pogosto. Ne živiva skupaj.
Ali je to varanje, če si z nekom nasprotnega spola dopisuješ po internetu. Jaz si samo dopisujem z njim, ker mi je dolgčas. Ga ne poznam in ga tudi ne želim spoznati.
Default avatar

enTip

Ne ni varanje. Ampak za tvojega partnerja bo, ko bo izvedel.
Default avatar

Robi...

Vprašanje je, če sploh imaš resnega partnerja. Glede na to, da ga vidiš bolj poredko. :)
Najbolje pa je, da mu to poveš, pa ne boš več v dilemi, če se gre za varanje ali ne.
Default avatar

Goldfish

Zakaj se sploh sprašuješ o tem, če je to varanje? Potem bi bilo vsako srečanje z drugimi moškimi varanje?

Delaj tisto, kar smiliš, da je ok. Če imaš zaradi tega dopisovanja slabo vest, ne počni tega. Nikakor pa ne govorit tvojemu, ker si bo sliko o tem, kaj se dogaja napihnil.
Default avatar

Robi...

Goldfish je napisal/a:
Zakaj se sploh sprašuješ o tem, če je to varanje? Potem bi bilo vsako srečanje z drugimi moškimi varanje?

Delaj tisto, kar smiliš, da je ok. Če imaš zaradi tega dopisovanja slabo vest, ne počni tega. Nikakor pa ne govorit tvojemu, ker si bo sliko o tem, kaj se dogaja napihnil.
Potem pa boš spet spraševala, kaj sta delala, da se po 15-ih letih še vedno ne poznata. :)))
Default avatar

Goldfish

Robi... je napisal/a:
Goldfish je napisal/a:

Potem pa boš spet spraševala, kaj sta delala, da se po 15-ih letih še vedno ne poznata. :)))
Ja, to drži, ampak onadva še začela nista. Če si z nekom v resni zvezi, je pa le malo drugače, se ti ne zdi? To pomeni, da si prisoten.
Default avatar

anja30

Pole te ima samo za ******,pusti ga da zaživi,uživa z drugo,če ti ni do njega-TO ZA MENE BEDASTO!!!!
Default avatar

Robi...

To jaz ne vem ali sta komaj začela....
Če pa bosta živela vsak po svoje, pa bo še ta neresna veza razpadla. Ponavadi pa se začne kar tako malo zaradi dolgčasa, potem pa postaja vedno bolj zanimivo. :)
Default avatar

Goldfish

Robi, povej nam kaj več, kako zelo se lahko zaplete:). Pusti to, da si svojo spoznal na ta način, zanimajo me drugi "primeri", ki so morda še vroči:))).
Default avatar

Marko

TYROLYA je napisal/a:
Imam partnerja, ki ga ne vidim pogosto. Ne živiva skupaj.
Ali je to varanje, če si z nekom nasprotnega spola dopisuješ po internetu. Jaz si samo dopisujem z njim, ker mi je dolgčas. Ga ne poznam in ga tudi ne želim spoznati.
To je varanje samega sebe. Če si z nekom dopisuješ, ga spoznavaš, ti pa praviš, da ga ne želiš spoznati.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

Robi...

Goldfish je napisal/a:
Robi, povej nam kaj več, kako zelo se lahko zaplete:). Pusti to, da si svojo spoznal na ta način, zanimajo me drugi "primeri", ki so morda še vroči:))).
Zaplete se zato, ker samo dopisovanje ne bo zadovoljilo njenih potreb. Niti po dolgočasju ne.
Ko nekoga spoznavaš preko dopisovanja, se ti začnejo odpirati nove možnosti in priložnosti, da izpolniš svoje želje in ob tem nižaš toleranco, da nekoga varaš.
Default avatar

Goldfish

Robi... je napisal/a:
Goldfish je napisal/a:
Zaplete se zato, ker samo dopisovanje ne bo zadovoljilo njenih potreb. Niti po dolgočasju ne.
Ko nekoga spoznavaš preko dopisovanja, se ti začnejo odpirati nove možnosti in priložnosti, da izpolniš svoje želje in ob tem nižaš toleranco, da nekoga varaš.
Možno. A po drugi strani si postavljaš omejitve v spoznavanju drugih, ki so nasprotnega spola.
Default avatar

Robi...

Goldfish je napisal/a:
Robi... je napisal/a:
Goldfish je napisal/a:
Možno. A po drugi strani si postavljaš omejitve v spoznavanju drugih, ki so nasprotnega spola.
Odvisno od samega namena spoznavanja. :)
Je razlika ali spoznavaš zato, da širiš svoj krog znancev in za to vesta oba s partnerjem. Ali pa to počneš brez njegovega vedenja in se sprašuješ, če se gre za varanje. :)
Default avatar

Goldfish

Robi... je napisal/a:
Goldfish je napisal/a:
Robi... je napisal/a:
Odvisno od samega namena spoznavanja. :)
Je razlika ali spoznavaš zato, da širiš svoj krog znancev in za to vesta oba s partnerjem. Ali pa to počneš brez njegovega vedenja in se sprašuješ, če se gre za varanje. :)
Aja, zdaj že popuščaš:)). Saj si rekel, da se lahko to širjenje hitro sprevrže v pretirano spoznavanje in lezenje pod kožo:). Ti svoji vse poveš, za vsako dopisovanje?
Default avatar

Robi...

Ja, TO širjenje, v tem primeru kot ga opisuje avtorica.
Jaz si z nobeno redno ne dopisujem. Tu pa tam kakšen ZS s kakšno MON-ovko. :)
Default avatar

Goldfish

In tvoji pokažeš ZS-je? O tem razpravljata pred spanjem? Bilo bi pošteno, a ne.
Default avatar

Robi...

Goldfish je napisal/a:
In tvoji pokažeš ZS-je? O tem razpravljata pred spanjem? Bilo bi pošteno, a ne.
Ne, ker je ne zanima. Ve pa, da imam tu pa tam kakšen ZS.
Default avatar

Goldfish

Saj ti ne verjamem:))). Ker bolj firbčne ženske od tvoje res težko najdeš.
Default avatar

Marko

Goldfish je napisal/a:
Se pravi sprašuješ, ker ti je dolgčas in ne ker te bi zanimalo? Si kot avtorica. :)
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

Robi...

Marko je napisal/a:
Goldfish je napisal/a:
Se pravi sprašuješ, ker ti je dolgčas in ne ker te bi zanimalo? Si kot avtorica. :)
GF ima vedno prav. :) V tem je vsa umetnot. :)