Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ječmen na očesu

ječmen na očesu

Ali res drži, da pomaga trdo kuhano jajce, če imaš ječmen na očesu? Je to že kdo preveril? A to se da gor samo enkrat ali večkrat na dan? Hvala.

Nekaj toplega si daj na oko, meni je pomagalo.

Pomaga materino mleko. Če poznaš kakšno žensko ki doji – prosi za pomoč 🙂

Pomaga, da greš k zdravniku in ti on predpiše mazilo in kapljice.

Preverjeno, mnogokrat. Dovolj je le enkrat za nekaj minut. Kuhano jajce je super, ker dolgo ohrani toploto. Nslednji dan morda le ponoviš, a pri nas ni bilo treba. V lekarni zdravila za ječmen ni. Zdravnik ti lahko predpiše le antibiotik mazilo v pimeru okužbe, vendar nikakor ne odpravi te neznosne bolečine.

Kot najstnici se mi je ječmen ponavljal, tako, da sem že imela napotnico za operacijo. Potem pa mi je babica dejala, naj poskusim mazati s slino. Naj bi jo poskusila spraviti tudi v oko. Samo to mi je pomagalo.

Preverjeno, mnogokrat. Dovolj je le enkrat za nekaj minut. Kuhano jajce je super, ker dolgo ohrani toploto. Nslednji dan morda le ponoviš, a pri nas ni bilo treba. V lekarni zdravila za ječmen ni. Zdravnik ti lahko predpiše le antibiotik mazilo v pimeru okužbe, vendar nikakor ne odpravi te neznosne bolečine. res,ne odpravi bolečine ?? Ti pa res kvasiš neumnosti. Avtorici pa pojdi do zdr. ti da mazilo tobrex ,ostali dan pa obkladke. [/quote]

New Report

Close