Forum.Over.Net

Politični čvek

Kaj se dogaja na politični sceni? Če so že naši voditelji, se lahko o njih in njihovem delu tudi pogovarjamo, saj je politika del našega vsakdana in zaradi nje smo tam, kjer smo. Skupaj smo v dobrem in slabem.
Forum je nemoderiran in uredništvo ne odgovarja za komentarje, si pa pridržuje ppravico tudi do izbrisa tem brez obrazložitve.

Zakaj so na državne proslave vabljeni zagovorniki totalitarizma in rdeče zvezde?

Default avatar

Svinjarija in provokacija

Ne pomnim, da bi v Nemčiji na državnih proslavah videli svastiko.
Default avatar

veteran,.,.

Od kod pa je bilo na referendumu okrog 96 procentov ljudi za odcepitev.in od teh 96 procentov je bila večina,ki so slavili zvezdo.da ne boš rekel,da so desničarji 96 procent slovenskega prebivalstva.
Default avatar

nora država

Na uradni proslavi Dneva državnosti v Ljubljani so paradirali častilci poražene JLA z zastavami propadlega režima, zaslužni za samostojno Slovenijo je pa v ječi
Default avatar

simpl k jabuk

to delajo levičarske vlade zgolj zato, da provocirajo državljane. zato je prav, da se ignorira takšne "proslave" na katerih plapolajo zastave z rdečo zvezdo. če oblast ne vidi ali noče videti, da slovenci ne trpimo rdeče zvezde, bomo pač imeli svoje proslave, na katerih bosta plapolali zastavi slovenije in eu.
Default avatar

janoš

Če kdo provicira,provocirate plačanci SDS-A,in kvizlingi,bolj provocirate več ljudi vas ne mara-tudi zvezda je del zgodovine slovencev!
Default avatar

Roki +

janoš________ Dobršen del najslabših cajtov Slovencev , ki nas spominjajo na komunistični zločinski totalitarizem.
Rdeča zvezda v Sloveniji je zato teror nad tistimi, ki so pod to zvezdo trpeli . Čemu vsiljevati nekomu v demokraciji nekaj kar ne more in noče sprejeti ??

Seveda pa zate to nevelja, ker si pod to zvezdo izdajal udbi svoje bližnje, prijatelje in znance. Ste SRAMOTA Slovenije !
Default avatar

JANŠEKI!!!

To je za vas!!!
Priponke

59032_JANŠIZEN.jpg
0 (186.39 KiB)

59031_RESNICA O KRŠČANSTVU.jpg
0 (99.57 KiB)

Default avatar

janoš

ROki sram naj te bo ti presranec boš ljudi obsojal da smo izdajali udbi samo domobrani in sds znate tako poniževat in obtoževat ljudi!Samo vi ste brezgrešni z firerjem na čelu in tako svojat naj bi volili-nikoli.Nikoli nisem bil ne v partiji niti blizu zvezdi ,toda raje bom volil njih kot pa take brezobrazneže.!!
Default avatar

GANGES

Enim je pa res težko živeti brez drobtinice pameti!!!

""Rdeča zvezda v Sloveniji je zato teror nad tistimi, ki so pod to zvezdo trpeli . Čemu vsiljevati nekomu v demokraciji nekaj kar ne more in noče sprejeti ?? "
Priponke

59034_JANŠA Z ZVEZDO!.jpg
0 (46.79 KiB)

Default avatar

Andrej Deb.

GANGES je napisal/a:

""Rdeča zvezda v Sloveniji je zato teror nad tistimi, ki so pod to zvezdo trpeli . Čemu vsiljevati nekomu v demokraciji nekaj kar ne more in noče sprejeti ?? "
Otrok, če ne veš, smo morali v Jugoslaviji obvezzno služiti vojsko. Tudi sam sem jo takrat imel na kapi in čeladi, ker sem jo moral. Zdaj, ko vem kakšni zločini so se izvajali v imenu te rdeče zvezde, jo pa preziram.
Default avatar

Andrej Deb.

tudi tebe sem branil leta 91 pred JLA, če si bil sploh že rojen. S ponosom sem bil pripadnik teritorialne obrambe. toliko o tvoji nesramnosti.
Default avatar

BOREC

""tudi tebe sem branil leta 91 pred JLA, če si bil sploh že rojen. S ponosom sem bil pripadnik teritorialne obrambe. toliko o tvoji nesramnosti. ""

saj vas razumemo, da ste na koncu ampak takšnih burk, da ste vi kogarkoli branili pa res ns stresat!
Tukaj nas je veliko ki vemo kaj je bila JLA ne samo iz opripovedk, tako kot ti in veliko tistih, ki smo bili v vojni za Slovenijo dolgo časa, ne samo deset dni in ne v zaklonišču CD kjer se je res tažko boriti!!! Zdaj pa cucelj, mleko in takoj spat!!!
Default avatar

člen 133

janoš je napisal/a:
Če kdo provicira,provocirate plačanci SDS-A,in kvizlingi,bolj provocirate več ljudi vas ne mara-tudi zvezda je del zgodovine slovencev!
Tudi svastika je del zgodovine Nemcev. Zato naj jo ponosno nosijo ob različnih priložnostih!
Default avatar

obvezno

člen 133 je napisal/a:
janoš je napisal/a:
Tudi svastika je del zgodovine Nemcev. Zato naj jo ponosno nosijo ob različnih priložnostih!
Ti kar, pa še kam v tujino pojdi z njo, te bodo lepo sprejeli.
Sicer ti pa priporočam:
knajpanje
Default avatar

Roki +

janos-ić________ hehehe...to pa nam ja ni treba razlagati koga boš ti volil !?>))))
Default avatar

člen 133

obvezno je napisal/a:
člen 133 je napisal/a:
janoš je napisal/a:
Ti kar, pa še kam v tujino pojdi z njo, te bodo lepo sprejeli.
Sicer ti pa priporočam:
knajpanje
Funkcionalno nepismen "obvezni knajpar" iz mojega posta ne zna razbrati, da sem mislil na Nemce. Jaz nisem Nemec.
Boš moral v šolo na učenje pismenosti in smiselnega branja napisanega. Pa pridno se uči, da bo iz tebe še kaj nastalo!
Default avatar

terorr

GANGES je napisal/a:

Saj teror je še večji,ko branite ljudem nosit rdečo zvezdo.
Default avatar

člen 133

terorr je napisal/a:
GANGES je napisal/a:

Saj teror je še večji,ko branite ljudem nosit rdečo zvezdo.
Torej nad Nemci zganjajo teror, ker so nacistični simboli prepovedani?
Default avatar

janoš

Rok-ić tudi za tebe se ve iz katerega legla si,bolje ič kot pa privrženec kolaborantov..
Default avatar

zvezda,,,

Nacistični simbol je svetovno prepovedan v nasprotju z zvezdo.in ne more peščica izdajalske bele garde pisat pravila kaj je dobro in kaj ni.v 2.svetovni vojni je bilo nešteto priložnosti nagnat fašiste ampak beli jih niso hoteli ,sedaj pa nekaj stokajo.da se razumemo ,vsa čast nemcem niso slabi .naši domači izdajalci so bili slabi.