Forum.Over.Net

Starševski čvek

Grčija septembra - začetek - kako je

Default avatar

Grčija septembra -Zakintos

tam doli ponavadi z vremenom prvi teden v septembru?

Ker so cene bistveno nižje za hotele bi šla začetek septembra - verjetno takrat tudi ni takšne gneče?

hvala za odgovore
Default avatar

katem

Grčija septembra -Zakintos je napisal/a:
Jaz sem bila v Grčiji vedno prvi teden v septembru in je bilo ful dobro. Ta del Grčije, kamor greš slovi po tem, da ima zelo malo deževnih dni in prepričana sem, da ti bo lepo. To je npr, kot da greš na Hrvaško v sredini avgusta.
Default avatar

kar pojdi

Midva sva bila dvakrat na grških otokih v septembru in je obakrat bilo super. Jopice sploh ne rabiš, razen za letalo. Morje zelo toplo in ni pretirane gužve. Tako da lani, ko smo bili septembra na Braču, sem bila precej razočarana. Sploh ni primerjave.
Default avatar

a kdo

pozna eleon grand resort hotel na Zakintosu?

hvala za odgovore
Default avatar

razumna mama

Jaz poznam Eleon Grand Resort, smo bili z družino na dopustu in smo bili zelo zadovoljni.
Plaža v oljčnem nasadu tik ob morju, sobe tipi top, osebje zelo prijazno, hrana vrhunska. Za otroke poskrbljeno, trije tobogani, animacije...
Default avatar

shashiladl

razumna mama je napisal/a:
hvala..je daleč do mesta? ste šli kam na izletek?
Default avatar

razumna mama

Do večjega mesta je cca. 4 km, do najbližjega malega mesteca pa cca. 15 minut peš.
Za v mesto lahko vzamete taxi, ne pride veliko če ti ga naročijo iz hotela.
Za izlete se pa sami odločite, najbolj se splača najet avto in greste kamor vam paše :)
Default avatar

super je bilo

Tudi bila lani v septembru in ti priporočam. Vreme ravno pravšnjo, mogoče je bilo en dan bolj vetrovno, tudi gužve ni pa še ugodne cene so. Si mi kar lušte naredila po Grčiji. :)
Default avatar

kofetar'ca

Sama sem bila v začetku septembra na Lefkasu in naslednjič bi vsekakor spet izbrala tak termin, niti pod razno ne bi šla julija/avgusta v Grčijo. Je septembra še čisto dovolj toplo in kot je bilo že povedano, nižje cene in manj ljudi, tako da je prav super.
Default avatar

super bo

Začetek septembra je super za Grčijo. Je še vedno poletje, ni nore vročine in tudi gužve ne.

Jonski otoki so mogoče malo bolj nagnjeni k deževnemu vremenu kot kateri drugi, a po drugi strani niso toliko vetrovni. Samo vremensko napoved napovedati je tudi težko, lahko se ti junija ali poleti zgodi isto. Dan je septembra že krajši, zvečer vseeno potrebuješ kakšno jopco, če si bolj zmrzljive sorte:)