Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Festival družin – ste že bili?

Festival družin – ste že bili?

Ste že kdaj bili na festivalu družin? Naslednji vikend je na Otočcu, to je na našem koncu.

Je kak pogoj? OK, 2 moška brez otrok bi tam verjetno gledali postrani, to razumem. Kaj pa npr. oče, 2 otroka?

Kaj pa mama?? Bo doma likala, sesala, pomivala, pospravljala… ??

Kaj pa mama?? Bo doma likala, sesala, pomivala, pospravljala… ??[/quote]

Mama je moja bivša 🙂 Festival družin se mi zdi prijetna prireditev, zato bi šli.

nova
Uredništvo priporoča

Kaj pa mama?? Bo doma likala, sesala, pomivala, pospravljala… ??[/quote]

Mama je moja bivša 🙂 Festival družin se mi zdi prijetna prireditev, zato bi šli.[/quote]

sam po mnenju nekaterih niste družina…

Pa ne vem, zakaj bi kdo koga postrani gledal. Spet predsodki. Pač. Eni ste zelo nasilni s tem, ko drugim kratite pravico do tega, da imajo svoje mnenje in jih nato označite najmanj z “postrani gledali”, v resnici pa sami postrani gledate. Daj zadihaj no, “niste.”.

Avtor, če ti paše, vas je lahko 5 dedcev, pa samo en otrok, če se boste tako organizirali in vam tako ustreza. Je pa program, kolikor sem videla, kar v veliki meri namenjem otrokom, vsaj glede na to, da so Ribiča Pepeta povabili 🙂 Tak da otroke vzemi s seboj v vsakem primeru. Za moško družbo je pa vseeno, kdo kgre s teboj, da se boš le dobro počutil. Itak bo nekaj gužve in polno otrok. Misliš, da bo kdo pozoren na to, ali je tvoja družba ljubimec, babica, žena, brat, kolega iz službe…? Nič ne skrbi. Samo veliko imej s seboj za pit, če bo topel dan, to je pa tudi vse.

Sama še nisem bila, ker je vsako leto sovpadalo z našim dopustom (ki smo ga rezervirali že veliko prej). Bi pa tudi sama šla kdaj pogledat. Me zanima…

Mama je moja bivša 🙂 Festival družin se mi zdi prijetna prireditev, zato bi šli.[/quote]

sam po mnenju nekaterih niste družina…[/quote]

Po Zakonu o zakonski zvezi in družinskih razmerjih se za družino šteje tudi oče in otrok ali mati in otrok.

Kar pogumno očka…. Otroka se bosta imela fino, ti se pa vključi v kakšno aktivnost ali predavanje za starše, pa bo koristno za vse.

Jaz bi šla, ker sem tudi na “našem” koncu, pa nimam ne moža, ne otrok 🙁

že večkrat.

In je krasno, motivacijsko, za vsakogar nekaj. In nikogar se ne gleda tako ali drugače. Komur je do tega, naj gre!

Super je, mi smo že bili na Rogli 2x (kjer je bilo prejšnja leta). Komaj čakam Čušina!

New Report

Close