Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek tableti za prestavitev

tableti za prestavitev

Ali katera kdaj uporablja tablete za prestavitev manstruacije? Ugotavljam, da jo bom dobila ravno na morju, kar pa ni najbolj prijetno, pol še seksat ne morva. So tableti Primolut Nor ok? Sem klicala ginekologinjo in je rekla, da vse skupaj pride 15€. A ni to nekam drago?

jaz jo prestavvim vsako leto s tableti Primolut Nor.
nobenih težav .Pa nič ne plačam. Tableti so na recept.

Kontracepcijske tablete jemlješ, te dobiš pa zastonj, če ti je 15 EUR preveč.

mogoče malo smešno vprašanje ampak sem neizkušena v tem. tablete ti lahko predpiše samo ginekolog ali lahko tudi splošni zdravnik ?

te za prestavitev mislim

Tudi splošni zdravnik.

hvala

A ljudje res ne znate sklanjati besede “tableta”? Za pomoč ti prilagam sklone v množini:

tablete
tablet
tabletam
tablete
o tabletah
s tabletami

TOREJ: Jaz jo prestavim vsako leto s tabletami Primolut Nor. Nobenih težav. Pa nič ne plačam. Tablete so na recept.

mene je stalo cca 5 EUR (Primolut Nor na bel recept), ampak mal oklevam ali naj jih vzamem, ker so se pred dnevi na eno temo javile tri take, ki so imele po njih hude zdravstvene težave.

Naj se javi še katera z izkušnjami, prosim.

Potem pač ne plačaj, pa sexala tudi ne boš.

A na morje se gre seksat? A doma tega ne počnete?

V glavnem, jaz sem dva meseca nazaj jemala primolut nor, da sem si prestavila menstruacijo zaradi gin pregleda (moj ginekolog dela samo enkrat mesečno, žal). Nisem imela nobenih težav. Ne vem pa, če ti to kaj pomaga. Za poletje mi je pa za prestavirev napusal orgametril. Zaradi seksa mi je sicer vseeno, lahko seksam doma ali na morju, ker imam moža vedno ob sebi:) Sem pa rada no dopustu komot. Rajši z otrokom čofotam v morju kot pa da se ukvarjam s precej obilno krvavitvijo.

New Report

Close