Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Alternativa Zdravilstvo Zeolit in kotracepcijske tablete

Zeolit in kotracepcijske tablete

Živjo.
Pred nekaj dnevi sem se odločila, da bi zaradi splošno dobrega počutja ter potrebe po očiščenju telesa, začela jemati zeolit. Brala sem dosti člankov na to temo. Naletela tudi, da lahko sočasno jemljemo antibiotike, oziroma predpisana zdravila, samo da mora biti časovni razmik dve uri. Mene pa zanima kako zeolit vpliva na jemanje kontracepcijskih tablet? Koliko in če je potreben časovni razmik med uživanjem kt in zeolita.

Lepo prosim za mnenje.

Lep pozdrav.

Spoštovani!

Zeolit nima nikakršnega vpliva na jemanje kontracepcijskih tablet. Po informacijah, ki jih imamo, tudi časovni razmik pri uživanju, ni potreben.

Lep pozdrav!

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

Pozdravljeni!

Mene pa zanima ali zeolit ugodno vpliva tudi na multiplo sklerozo?

Lp

nova
Uredništvo priporoča

Spostovani!

Zeolit predlagamo za razstrupljanje organizma, zelo pozitivno deluje ob obremenitvah crevesja ali kadar se zelimo razstrupiti po dolgotrajnem jemanju zdravil. Seveda pa je pomembno, da je funkcija jeter in ledvic dovolj stabilna.

Lep pozdrav!

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]
Objava čaka odobritev

New Report

Close