Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek narocniki na MIKSTONE

narocniki na MIKSTONE

hej, tisti, ki berete mikstone in ste placali mesecno uporabo..kaj pravi on v zadnjem prispevku “tiktak game over jj?? nisem narocen, sam tokrat bi pa vseeeno rad prebral. Sorry Matija, sam nimam za ti placat.
a kdo pejsta gor?

A ne gre drugače, pa si za par šusov delaš tukaj reklamo?

Jaz sem ga vedno rada brala, ampak si tudi ne morem privoščit naročnine. Pogrešam pa njegovo pisanje – sem se večkat tudi nasmejala.

Jaz sem ga vedno rada brala, ampak si tudi ne morem privoščit naročnine. Pogrešam pa njegovo pisanje – sem se večkat tudi nasmejala.[/quote]

Fuj pa drogeraši. Delat se spravte.

Jaz sem ga vedno rada brala, ampak si tudi ne morem privoščit naročnine. Pogrešam pa njegovo pisanje – sem se večkat tudi nasmejala.[/quote]

Fuj pa drogeraši. Delat se spravte.[/quote]

Hahahaha, se vidi, da ti tud znaš koga nasmejat!!! Hvala

Fuj pa drogeraši. Delat se spravte.[/quote]

Hahahaha, se vidi, da ti tud znaš koga nasmejat!!! Hvala[/quote]

Če prebiraš tega drogeraša nisi nič drugačna.

Pa kdo sploh bere taga majmuna? Tip ma neke blodnje, privide ne vem al zarad drog, kakšne psihične bolezni al kaj tretjega. Nima sto pik.

Po tej logiki je imel 100++ pik dokler je za JJ-ja opravljal umazane posle.
Hehe, Janševiki, prozorni ste!

Po tej logiki je imel 100++ pik dokler je za JJ-ja opravljal umazane posle.
Hehe, Janševiki, prozorni ste![/quote]

Točno to! Preveč ve, preveč je info, da bi se vse izmislil….:))

Še z mastnimi slikami ovekovečil! Pa kaj, če je bil (ali je) drogeraš? Zato je pa marsikomu na rep stopil, da so cvilili in ga tožili vsepovprek. Ja, marsikaj VE!

Mikstone je res odličen blog. Posebno fino je, ko on napiše in je čez nekaj časa res tako. Veliko ve, veliko ljudi in ozadij pozna in predvsem pozna veliko svinjarij o jajotu. In očitno je vse to nekam spravil, drugače bi ga že pospravili. Upam, da še dolgo piše.

New Report

Close