Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Naval prodaje stanovanj v Kosezah – Terasasti bloki!

Naval prodaje stanovanj v Kosezah – Terasasti bloki!

Baje da je toplotna in zvočna izolacija v teh blokih katastrofa… Da ne govorimo o posedanju in zamakanju teras in izgleda teh blokov!

Pa tisti, ki živijo tam, si svojih otrok, ne upajo same pustit se zunaj igrat.
Kljub temu, da je tam prepovedan promet, se vsi veselo vozijo z avtomobili…
Pa tudi na videz je to postalo eno samo sračje gnezdo z nedovoljenimi posegi na balkonih, terasah…

Za ogrevanje gre premoženje.

ne pretiravi no

bolniki, ki ne živijo v Kosezah. Je pa res, da so od leta 1996, ko so se začeli vračati južbni bratje , tisti, ki so pobegnili in potem so postali prebrisani, okupirali Koseze s ssvojo žlahto vred. Postale so precej nemarne, brača , po tri četeri , sešetajo i jako na glas pričajo rođeni jezik…Baš nam je lepo!! Opet se rađa bratstvo, jedinstvo!!

…pa so še vedno ful draga, držijo ceno!

meni terasasti bloki delujejo zelo cigansko. Vsak po svoje preuredi teraso, eni so brez obcutka za estetiko- Naselje samih upokojenih jugo oficirjev, z dobrimi penzijami. Eni drugim gledajo v stanovanja , večina atrijev in teras je katastrofa .

meni terasasti bloki delujejo zelo cigansko. Vsak po svoje preuredi teraso, eni so brez obcutka za estetiko- Naselje samih upokojenih jugo oficirjev, z dobrimi penzijami. Eni drugim gledajo v stanovanja , večina atrijev in teras je katastrofa .

imam eno kolegico tam in mi je ful všeč. Terase so zakon, 100x boljše kot balkon ali pa te novodobne lože, s katerimi nimaš kaj počet. Mogoče zgleda lepše od zunaj, ampak so pa čisto neuporabne.

in tisto prometu – v katerem novem naselju pa ni avtomobilov in kje sploh še pustijo otroke same zunaj? Ti časi so minili…

v soseski Mostec, le 1000 m stran 🙂
tam že vrtčevske otroke puščamo same zunaj…

Prodaja se je povecala, ker ti bloki nimajo dvigal, stanovalci se ne morejo zmenit za vgradnjo dvigal, prebivalstvo pa se stara.
Drugace so ti bloki cisto ok, terase pa so super, ogromne, pravi mali vrt sredi bloka. Meni osebno je vsec, da je vsaka po svoje, da ni neke dolgocasne stance. Otroci so normalno zunaj, kot po vseh soseskah.

BOLJ CIGANSKEGA NASELJA ŠE NISEM VIDELA , TUDI NOVA FASADA NE POMAGA

Baje da kar zamaka, gradnja je baje tudi slaba, plus pa je, da so avti umaknjeni in spodaj, dvigal seveda ni, kar je danes podstandard, neki jugo oficirjev pa ni videti. Je pa smešno, ker ljudje stojijo v vrstah na tržnici kot v Moskvi leta 1987.

 

Ideja naselja ni slaba sicer, če mene vprašaš (pa čeprav nisem ljubitelj socializma) so titoistični terasasti bloki boljša izbira kot Mostec, terasasti so bili, vsaj za Slo, desetletje ali celo več pred časom, Mostec je pa že ob nastanku izgledal, kot da smo leta 1995.

Odgovor na objavo uporabnika
Dvigala, 21.06.2014 ob 09:46

Prodaja se je povecala, ker ti bloki nimajo dvigal, stanovalci se ne morejo zmenit za vgradnjo dvigal, prebivalstvo pa se stara.
Drugace so ti bloki cisto ok, terase pa so super, ogromne, pravi mali vrt sredi bloka. Meni osebno je vsec, da je vsaka po svoje, da ni neke dolgocasne stance. Otroci so normalno zunaj, kot po vseh soseskah.

Ja res je.

Soseska ni nevarna, je mirna.   Mikro lokacija je ena najboljših v LJ.

Edino kar moti je tole preurejanje teras in oken, ampak tako je po vseh blokih v naši državi.  Vsak menja okna po svojem okusu, montira klimo….  Balkan pač, ampak drugod po SLO je enako.

Meni se zdi, da so novi bloki še slabše narejeni.

Pipistrelovi bloki naj bi imeli celo zelenje na balkonih, pa je bil ravno en članek iz Japonske se mi zdi, kako je vse posajeno po balkonih vse zarastlo in so sami žužki in komarji.  Niso vsi za obrezovanje in urejanje. Balkanci bi najbrž vse posekali za žar, kar bi bilo še najboljše.

Ve se me motim imajo plinske pri notri v stanovanju…kako bo z dobavo v prihodnje?

Da ne govorimo o komarjih zaradi Koseskega bajerja…te zime niso več mrzle da pocrka zalega

Odgovor na objavo uporabnika
Js, 30.12.2023 ob 21:13

Ve se me motim imajo plinske pri notri v stanovanju…kako bo z dobavo v prihodnje?

Da ne govorimo o komarjih zaradi Koseskega bajerja…te zime niso več mrzle da pocrka zalega

Tisti komarji predvsem pestijo prebivalce Mosteca, do terasastih najbrž ne pridejo.

Stroški so res kar višji, kolega ima tam stanovanje pa pozimi plača stroške za3 sobno 400 EUR, lahko tudi več, 500 EUR. Jaz živim v Šiški, v 2,5 sobnem pa imamo dosti nižje stroške, nekje na pol njegovih, je pa fasada pri nas 20 cm.  Drugače pa je dobra lokacija, glede zamakanja pa nisem nič slišala .

Odgovor na objavo uporabnika
Jfd, 30.12.2023 ob 21:54

Stroški so res kar višji, kolega ima tam stanovanje pa pozimi plača stroške za3 sobno 400 EUR, lahko tudi več, 500 EUR. Jaz živim v Šiški, v 2,5 sobnem pa imamo dosti nižje stroške, nekje na pol njegovih, je pa fasada pri nas 20 cm.  Drugače pa je dobra lokacija, glede zamakanja pa nisem nič slišala .

KAj spada v te stroske?

Drago nam je. Pa I nama je drago!

 

 

Ful zamaka. Prijatelji imajo dve stanovanji v teh blokih, v obeh stalno nekaj popravljajo, vcasih od njih zamaka, vcasih od sosedov, so tudi ze sanirali fasado, pa spet zamaka.

Meni so stanovanja  Kosezah vsec, terase so pa sploh zakon, so pa precenjena glede na kvaliteto gradnje in bivanja.

Odgovor na objavo uporabnika
zamaka ful, 31.12.2023 ob 08:28

 

Ful zamaka. Prijatelji imajo dve stanovanji v teh blokih, v obeh stalno nekaj popravljajo, vcasih od njih zamaka, vcasih od sosedov, so tudi ze sanirali fasado, pa spet zamaka.

Meni so stanovanja  Kosezah vsec, terase so pa sploh zakon, so pa precenjena glede na kvaliteto gradnje in bivanja.

Stalno zamakanje je zame deal breaker.

V desetletju bivanja je zamakalo dvakrat navzdol po stenah od sosedov.

Tudi na zadnji dan odselitve, ko je bilo vse pobeljeno na sveže.

Prisotni so bili tudi stalni vlomi v garaže, kleti, avtomobile.

Odgovor na objavo uporabnika
PIKULET POWER, 30.12.2023 ob 20:52

Baje da kar zamaka, gradnja je baje tudi slaba, plus pa je, da so avti umaknjeni in spodaj, dvigal seveda ni, kar je danes podstandard, neki jugo oficirjev pa ni videti. Je pa smešno, ker ljudje stojijo v vrstah na tržnici kot v Moskvi leta 1987.

 

Ideja naselja ni slaba sicer, če mene vprašaš (pa čeprav nisem ljubitelj socializma) so titoistični terasasti bloki boljša izbira kot Mostec, terasasti so bili, vsaj za Slo, desetletje ali celo več pred časom, Mostec je pa že ob nastanku izgledal, kot da smo leta 1995.

Je ta moderna rumena stavba, ki je zrasla ob celovski, precej lepsa a ne 🤣🤣🤣🤣 jz sem mislila, da si posta dela novo stavbo 🤣🤣🤣🤣

Odgovor na objavo uporabnika
Vsekakor, 31.12.2023 ob 10:31

Je ta moderna rumena stavba, ki je zrasla ob celovski, precej lepsa a ne 🤣🤣🤣🤣 jz sem mislila, da si posta dela novo stavbo 🤣🤣🤣🤣

Hja, saj jaz sem pohvalil Koseze in skenslal bedasti Mostec, če se prav razumeva?

New Report

Close