Ženski in Moški čvek

I wonder why?

Default avatar
Mi lahko kdo razloži zakaj punce pravijo, da "koliko sex partnerjev si imel ni pomembno...preteklost je preteklost" medtem, ko so zgrožene in te grozno obsojajo ter izgubijo interes, ko izveje, da si 21 letni devičnik?
A moram začet lagat al kaj?
Default avatar
123pan je napisal/a:
Aja, večina žensk je tako neposredno bebavih, da te direkt vpraša, namesto pozdrava, če si devičnik? :)
In ženske kažejo interes za moškimi, ki so imeli cel kup spolnih partnerk, ker jih možnost okužbe s spolno prenosljivimi boleznimi in suhoparnost moškega, ki se lahko poistoveti le s svojim penisom, dodatno seksualno podžigajo? :D
Mojega hudiča sem prodal svoji duši.
Default avatar
Laganje ni pravi izraz. Samo prikroji malo resnico :)
Ženske ne vedo kaj bi rade... zato potrebujejo tipa, da so lahko potem pametne.
Tvoj primer je očiten dokaz te babje nezadovoljnosti. Zato pametno izbiraj kaj boš povedal...
Če te vpraša koliko si jih imel in si star 21. Začni zelo previdno. Kao saj ni pomembno... ti si mi važna... bla bla... itak da bo hotla vedet, samo najprej se izmotavaj na 100 načinov. Bolj ko se boš, bolj bo težila in bolj ji boš zanimiv. No potem pa začni z 1 in jo glej v oči.. če ji je premalo pa 2... tko počasi doziraj, dokler imaš občutek, da je njej sprejemljivo. Še bolje pa, da s takimi butastimi vprašanji najprej ti napadeš njo, potem pa svoje odgovore prilagodiš njenim. simpl :)
Default avatar
Aja no... Matjažko je še iz 18 stoletja, tak da .... :)
Default avatar
Seveda. Ko zagledam dobrega tipa me najprej spreleti misel: koliko spolno prenosljivih bolezni skriva njegovo izklesano telo...
.....

Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.
Default avatar
Margi... pozabla si dopisat. Sarkazem off :)
Default avatar
123pan je napisal/a:
To verjetno trdi tista, ki ima sama pestro preteklost. :)
Default avatar
Margot- je napisal/a:
Margo, kako pa učiš ali boš učila hčerko, da naj s prvim kretenom, ki ima "izklesano telo" smukne v posteljo? :)
Default avatar
matjazko je napisal/a:
Če sem čisto iskrena me bolj skrbi, da se mi ne zgodi zet, kot si ti...
Najbrž bi v tem primeru naredila harakiri. Nemudoma.
.....

Default avatar
123pan je napisal/a:
Tri pravila. Z zenskami ne bodi nikoli 100% iskren. Ne verjemi vsega kar pravijo. In zavedaj se da jih ima veliko na lagerju rezervnega kandidata. Ce bos uposteval super, ce ne se bova tukaj se dolgo citala.
Default avatar
Margot- je napisal/a:
Jaz sem s katoliške družine. Bi jo še molit naučil, če je že ti nisi! :D
Default avatar
še skiroja nihče ne kupi neke znamke, ki mu je ni kdo priporočil ali pa nima večjega tržnega deleža ☺

itak pa bejbe najbolj rajca, da drugi speljejo tipa ☺ ... ane Margot- ☺
Default avatar
Prasc je napisal/a:
A to se spet igraš igrico pitam se, pitam?
Itak, da je tko, prasc. :))
.....

Default avatar
Margot- je napisal/a:
Moram priznati, da so mene že tudi takšne misli spreletele...pa še kakšna ;)
Default avatar
Kot da ženske počnejo še kaj drugega kot širijo laži naokoli. Ne boš valda odkrit z njo in igral nekega poštenjaka lol. Reci ji, da si spal že z desetimi, briga te.
Default avatar
@Enostavno bog

Sam res
Default avatar
Enostavno Bog je napisal/a:
Iste ptice skupaj letijo.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar
Calypso je napisal/a:
Ravnokar gledam na 24ur sliko najlepšega kriminalca in se tudi sprašujem Zakaj???

Jeremy
.....

Default avatar
Margot- je napisal/a:
Včasih mi je kakšen moški všeč, ampak tale mi pa ni ... sploh
Default avatar
enTip je napisal/a:
Sej jz vem da si ti bl fejst no, sam tvoje slike pač nimam :))))
.....