Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek jutranji sex

jutranji sex

Evo, pri nam se je zaključil. Kako je pa kaj pri vas z jutranjim sexom? A ga prakticirate in kako pogosto?

Danes bom cel dan dobre volje…hehe

Midva tudi že nekaj let 99 procentov zjutraj.le redko kako drugače.

To je tko kot bi šel laufat takoj ko ustaneš. Skratka, čist neki na silo. Bolje kavica in časopis na jutranjem sončku.

Ne bo držalo.najprej se dobro razbudiva.jaz si ponavadi spijem tudi kavico,moja še spi in tam okrog devetih sva popolnoma razbujena in ,če se nama zalušta se ne dava motit.

Jaz hodim laufat zjutraj, ko še vsi spijo. Ja, je na silo, cela muka, ker je treba vstat. A že med tekom ti postane dobro, si poln energije, tečeš ob reki, gledaš vzhajajoče sonce, vse diši in dehti, navadno srečam še kakšnega konja ali osla.
Potem sem cel dan dobre volje in polna energije.

Nekako tako je tudi z jutranjim seksom. Ni slabo, čeprav mi osebno bolj prija dopoldanski, tam nekje med 11 in 14h.

Tako super je bilo da si ob pol sedmih že na MON-u …

Tega pa jaz ne razumem. Kako na silo? Meni bi bilo na silo kvečjemu potem, ko se že vstanem in začnem opravljat kaj drugega, takrat se vsa “noč” že razblini. Jaz sem zjutraj vsa mehka, voljna, vlažna, popolnoma sproščena in samo začutim njegov dotik, že na pol orgazmiram. On pa moški kkot moški, jasno čist trd že zbudi. Zelo dober seks, bolj hiter, a bolj strasten.

Tako super je bilo da si ob pol sedmih že na MON-u …[/quote]
Ja popolnoma se je razbudila… vidiš kako paše, boš morala tud ti probat. 🙂
Sicer je pa jutranji sex fajna zadeva, edino kar je je dobro imeti kakšne žvečilne pri roki 🙂

Zjutraj je itak najlepše. Je pa res, da je na žalost skoraj vedno samo zjutraj … in skoraj vedno samo v postelji … in premalokrat:). In ja lepšega dneva si ni mogoče zaželeti kot to, da se začne s kakšnim dobrim in intenzivnim orgazmom:).
Glede teka pa je tako pri nas. Tudi jaz grem rad zjutraj tečt in če pridem nazaj še predno se ona zbudi, se stuširan uležem k njej in se takrat dogaja. Po navadi je jutranji tempo teka hitrejši, če vem, kaj me čaka na koncu. Motivacija je dobra:).

Jutranji sex bi moral biti obvezen. Men je zakon.

Men je pa lepš zvečer, pa da pol objeta zaspiva…kot pa da morm prec skočit u luft in laufat pod tuš…ampak kakor komu paše…verjetn pa tud zato, ker ustajam ob zame nehumani uri…

..pa zjutraj ne moraš še dilc štet, ko si še vsa zaspana.

http://www.youtube.com/watch?v=ypTvpQkySDI

..in se vrne direndaj med gričke…………

_________________ [sub]Življenje je prekratko, da bi ga jemali resno[/sub]


Ko je treba vstat so vse ure nehumane;-)

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Tako super je bilo da si ob pol sedmih že na MON-u …[/quote]
Ja popolnoma se je razbudila… vidiš kako paše, boš morala tud ti probat. 🙂
Sicer je pa jutranji sex fajna zadeva, edino kar je je dobro imeti kakšne žvečilne pri roki :)[/quote]

jaz bi rajši uživala v naročju, skupaj pila kavico, … siguno ne bi letela pisan na MON. Halooo.
Al je bilo zanič, ali pa je vse njena domišljija. Takšno je moje mnenje.

jaz sem pa en tistih, ki to lahko samo sanjam… uzivajte


Ja popolnoma se je razbudila… vidiš kako paše, boš morala tud ti probat. 🙂
Sicer je pa jutranji sex fajna zadeva, edino kar je je dobro imeti kakšne žvečilne pri roki :)[/quote]

jaz bi rajši uživala v naročju, skupaj pila kavico, … siguno ne bi letela pisan na MON. Halooo.
Al je bilo zanič, ali pa je vse njena domišljija. Takšno je moje mnenje.[/quote]
Jaz se v ozadje tega sploh ne spuščam 🙂 ker isto tako kot tebi, mi je glupa že sama misel, da bi to šel pisat na MON. Pač folk je prtegnjen.
Ma enkrat v življenju je nekaj doživela in pol misli, da mora vesoljna Slovenija o tem brat

New Report

Close