Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

krilo v bež barvi,kaj zraven?

Default avatar

rabimnasvet--

živjo

imam bež krilo ki je dolgo malo čez kolena.povrhu bi oblekla črn puli s kratkimi rokavi.a bo to šlo skupaj?
kaj pa hlačne nogavice,črne ali bež?

prosim za nasvet

hvala
Default avatar

petrca74

k bež barvi men osebno bolj paše temno modra kot črna barva - hlačne nogavice pa obvezno kožne barve, čist tanke 8 DEN :)
Default avatar

rabimnasvet--

najlepša hvala.aha,čevlji so pa v barvi kivija s polno peto.a bi to šlo?
Default avatar

leelee_

Ni slaba ideja, ampak bež-črna se meni osebno zdi zelo zimska barvna kombinacija. Za poleti imam raje bež-belo. Zakaj boš puli oblekla, mi pa sploh ni jasno, razen če kakšen ljubezenski ugriz na vratu skrivaš :)
Default avatar

rabimnasvet--

leelee_ je napisal/a:
Ni slaba ideja, ampak bež-črna se meni osebno zdi zelo zimska barvna kombinacija. Za poleti imam raje bež-belo. Zakaj boš puli oblekla, mi pa sploh ni jasno, razen če kakšen ljubezenski ugriz na vratu skrivaš :)
hehe,ne nič ne skrivam.puli ima kratke rokave.nimam nič drugega pametnega,pa sem pomislila na ta puli.pa še vroče ni zdaj.
Default avatar

karmin

Lepo se poda zraven rdeča, morda tudi v kombinaciji z rdečo torbico, čevlje bež in "nevidne" nogavice. Letos so moderne žive barve, k bež barvi se pa tako podajo vse kontrastne, močne barve.