Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Maldivi

Maldivi

Šla bi na Maldive. Moja želja že 20 let. Denar imam prišparan. Partnerju ni do tega, zato bi šla sama. Je kdo že bil solo? Kakšne so izkušnje?

jaz bi šla na Bali, pa moj noče, tudi razmišljam, da grem sama

če bi čakala mojega niti do Ljubljane ne bi šla.

Nisem bila ( še ) na maldivih. SEm pa bila lani na kubi. Sama.

Načrtujem Tanzanijo.

Kako je pa to izgledalo, da si šla sama?

Sama pa ne bi šla za noben denar, če mi plačajo. To je pa najbolj bedna reč. Če si stara med 20-25 potem OK, ampak kasneje je pa bedno. Ne vem, jaz bi se počutila kot zadnji drek.

Jaz sem bila na Maldivih z možem. Tja moraš v paru, kajti drugače se boš dolgočasila. Na Maldivih je zelo mirno in tja hodijo večinoma pari, tudi otrok je bolj malo. Na Maldivih ni nočnih zabav in ni trgovin, da bi šla naokoli. Na izlet lahko greš na sosednje otoke, ki pa so večinoma vsi približno enaki. Meni so zelo všeč in bom tja sigurno še šla. Hišice kjer bivajo turisti, so vrhunsko opremljene, okolica je pa kot v raju. Potrebuješ samo kopalke, kakšno lahkotno oblekico ali kratke hlače. Otočki so večinoma tako majhni, da jih prehodiš kar bos, ker je pesek in je to najboljše. Zdaj sem se pa razpisala, se opravičujem, ampak res mi je bilo tako všeč, da bi lahko obujala spomine v nedogled 🙂

midva sva razmišljala, mauritius in maldivi…sva šla mauritius…dosti več za videt…maldivi so za penzioniste ali pa totalne zaljubljence…sicer moj bi vseeno šel na maldive, ker bi jih rad enkrat videl, ampak meni res ni do tega.,,zdaj imava še dva majnha otroka in raje grem nekam, kamor lahko gremo vsi…na maldivih se jaz s svojima otrokoma in može ne vidim…pa se odlično razumemo…po moje bi nam ratalo dolgčas…

Nekako tako je, če si res želiš na Maldive in partner ne želi, potem poskušaj najti kakšno prijateljico. Če ti ni do tega in greš lahko sama, potem vsekakor pojdi. Morda pokličeš v tole agencijo: http://www.rajski-maldivi.si/[/url] in vprašaš, če organizirajo kakšne izlete za skupine, da se jim pridružiš in potem ne bi bilo bojazni za kakšen dolgčas. Sicer ne vem, če to nudijo, je pa mogoče največ opcije pri njih, glede na to, da zgleda, da so kar specializirani za Maldive.
Meni osebno se Maldivi zdijo povsem rajski

New Report

Close