Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Popoldansko varstvo otroka

Popoldansko varstvo otroka

Ali lahko upokojenka varuje otroka vsak dan popoldne nekaj urc, dokler se starsi ne vrnejo iz sluzbe. Placana na uro, denar na roko. Ali v primeru da ne, kaksna je lahko kazen oz. ali kdo to sploh kontrolira?

Samo morate malo pogoljufati…..zaradi sosedov!

Vsekakor se (če kdo gaj firbec pase) označite, da ste v žlahti. Da je to vaša sestrična ali polsestra ali nekaj…..

NIKOLI IN NIKDAR NAJ NIHČE NE OMENJA DENARJA!!
_____________________________________________

Otročika čuva zato, ker ste v sorodu! ZASTONJ! V glavnem, čim manj govorite!

…saj lahko reče, da je njen vnukec.

Pri vsem tem denarju, ki so ga pokradli za vile in bazene, za izlete v tujino…LAHKO! Brez vsake slabe vesti!

Ne sme, tudi inšpekcija ni več tupasta, pa sosedje so nevoščjivi. Laganje da pazite vnuka, nečaka ali kr neki se bo obneslo dokler otrok ne pade in se rani, potem bodo pa starši zagnali vik in krik

Kaj je s tabo? Kdo ti lahko prepove “obisk”?? Pa magari vsak!!

Nikjer pa ne piše, kje bo upokojenka pazila otroka! Lahko tudi na njegovem domu. Pač ona pride na obisk!

JAOOOO, toliko denarja so pokradli……..in zdaj pametujete, da ena gospa ne sme čuvat otroka brez da…

– prijavi popoldansko obrt?
– odpre SP
– odvaja davek……

OOOOO BOH, KAM SMO PRIŠLI V TEJ BEDNI, ZAPUFANI, BUTASTI, MAFIJSKI ZLOVENIJI !!!

Hja, če ste pametni ga lahko, če ste pa glupi in imate predolge jezike pa seveda ne. Že to, da sploh sprašuješ to na tem forumu mi je jasno v katero izmed teh dveh skupin spadaš. Torej si najdi nekoga z prijavljenim varstvom, ker tam se otrokom kot mislijo nekateri seveda ne more zgodit nič hudega, kaj šele kakšna nesreča. Zanimivo, da poznam osebo, ki je imela otroka v takšnem varstvu “po reglcih in zakonih” pa je ugotovila, da so jim dajali uspavala, da so večino časa prespali. Ampak kot pravite, le in izključno v prijavljena varstva, bog ne daj kakšna upokojenka, se bo 1000{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} kaj naredilo……

A kar eni bi dala otroka merkat, da ga fila z uspavali? Ali pa da cuza dudo namočeno v žganje?

Zakaj spreminjaš bistvo? Ziher avtorica ne bo dala v varstvo otroka eni pijanici klošarski! Kaj ti vse veš in “čula sem, …” ohrani zase!

Nas so zajebavali zaradi varstva leta 1985. Še ni bilo jasli….nič! Samo vrtec od 6 – 15 in ADIJO! Midva sva pa delala dopoldan, popoldan , ponoči, nedelje!!! In dobiva krasno družino, sploh ‘ata’ je bil tipični dedek, ki je vse znal. ‘Mama’ je kuhala naj naj – vse domače. Polno živali (zajčki, piščančki, muce, kuža, koze….
SAMO ENO NAPAKO SO IMELI. BILI SO POBOŽNI. Vsako nedeljo k maši……

Zelo zelo zeloooooo težko smo se zedinili, da sta otroka lahko pri njih v varstvu!

DANES TA BANDA, KI JE BILA TAKRAT TAKO ZELO ‘NA OBLASTI’, TAKO PROTI, TAKO DVOMLJIVA IN ZAJEBANTSKA…..

vsa čepi v cerkvi!!

In ti pajaci, ki si pišejo Zakone tako, da imajo zaščiteno svojo kožo……

. MA GA NI BOGA, DA NE BI KLENI SLOVENCI DELALI MIMO NJIH!! Naj si v rit vtaknejo vse obljube! Vse, kar požrejo od NAŠIH ŽULJEV! Sami ne ustvarjajo NIČ!!

Samo zdrahe in sodišča in tožbe in grožnje! To je vse!

Hahahahaha, norec tisti, ki upošteva zakone! Pa zdaj njihove bedne obljube! KAKO JIH NI SRAM?? Ene in iste zblojene, lažnive face!!

Inšpekcija naj gre v rit.Sosedje pa se naj pojedo.

A ti se pa nikoli ne zlažeš?

Sigurno se ! 10x na dan najmanj!

starši in upokojenka pač naj dosledno trdijo, da ga čuva, vendar zastojn. Jaz tudi grem vsak dan starejši sosedi zastojn v trgovino, včasih jo peljem k zdravniku ali skočim po zdravila – nikoli mi ni dala evra, samo kavico, marmelado, pa maline in češnje. Meni ni odveč, njeni so daleč stran. Kdo naju lahko prisili, da si morav to računat. Sosedje natolcujejo kako ji kradem, kake denarje mi daje,itd. Glavno, da jaz, ona in njeni otroci vemo, da je res vse zastoj in zato ker sama močno pogrešam svojo babico, ki je bila njena naj prijateljica.

Tako se dela!

New Report

Close