Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vaginalno vnetje

Vaginalno vnetje

Že tri mesece imam vaginalno vnetje (glivično verjetno). Med menstruacijo je mir, okrog 10.dne v ciklusu pa spet začne srbet. Spolovilo imam rdeče in otečeno. Tudi nekaj izcedka imam, z grudicami (a ne smrdi). Nobena krema ali vaginaleta mi ne pomaga. Jem zdravo, tak da hrana nebi smela bit kriva. Jutri si grem po probiotični jogurt – namočen tampon v jogurt in vstavljen v nožnico za 30min bi naj pomagal..bomo videli..

Slišala sem, da bi naj pomagalo mehansko čiščenje nožnice. A to ginekologi neradi delajo, saj jim vzame preveč časa. Ali je bila katera že na tem čiščenju?

Naj povem, da delava na naraščaju. Do sedaj neuspešno.. Sexat itak ne moreva, če me vse pol peče 🙁

Prosim, za kakšen dober recept, kako se za vedno znebit teh vnetij.

Pa prosim, da se vzdržite neprimernih komentarjev!!!

Hvala 😉

1. Obisk ginekologa.

2. Zdraviti se mora tudi partner.

3. Ne uporabljaj tamponov.

Pri glivičnem vnetju se partner ne rabi zdravit. Ginekologu se grem jutri naročit. Čeprav sem že dvakrat bila pri njej zaradi tega..če mi nič ne pomaga 🙁 Tamponov pa ne uporabljam, sam zdaj sem mislila poskusit s tamponom namočenim v jogurt.

“ne mine NITI EN DAN”, zakaj si se sploh mogu oglasit v tej temi..že naslov ti vse pove..če te kaj moti, NE beri takšnih tem…na forumu je nešteto tem, ki so 1000x bolj nesmiselne kot tale.. Tako da…OBVOZ!!

Pojdi k h ginekologu. Tako dolgotrajno vnetje bos tezko pozdravila sama. Najprej se je treba vprasati za vzrok. Jes antibiotike, uporabljas sinteticno ali pretesno spodnje perilo? Imas diabetes, jemljes kaksna druga zdravila, kontracepcijo? Jes res zdravo hrano, jes prevec sladkarij, pijes gazirane pijace, saadne sokove? Imas premalo spanja in prevec stresa? Vse to ti lahko povzroci porast glivic in vnetje. Ce vzrokov ne odpravis, se ti bo vedno znova ponavljalo.

Vcasih alergija zgleda kot glivicno vnetje. Lahko bila alergija na kozmeticni produkt, milo, spodnje perilo? .

Predvsem pa pojdi k zdravniku.

Ali je možna alergija na spermo? Ker to se pojavlja zdaj zadnje čase, ko sva brez zaščite, saj želim zanositi.

Drugače pa..pijem samo vodo (sokov sploh ne), tu pa tam pojem kaj sladkega, nosim bombažne spodnjice, dovolj spim, stresa nimam, nimam diabetesa, jemljem zdravila za ščitnico. Za intimno nego ne uporabljam mila, samo vodo.

Poišči z Googlom: koloidno srebro. Je naravni antibiotik.Nekatere so si s tem pozdravile glivice. Poskusi, škodit ne more.

deklica, odkar sem črtala z jedilnika mleko, sir in ostale mlečne izdelke, ….sploh ni nobenih težav več. učinki so se pokazali po cca 10 dneh in tako je že dobro leto. Občasno malo ovčjega ali kozjega jogurta, izdelkom iz kravjega mleka pa sem rekla adijo.

Punce, punce … ni vsako vaginalno vnetje pa kar glivično vnetje. Zelo pogosto vzroka niti določit ne morejo, nemalokrat stres povzroča take spremembe, lahko … In ja, tudi alergija na spermo je možna.

Zakaj bi pa prav glivice bile. Lahko imaš kako drugo bolezen, zato pojdi k zdravniku.

Jaz sem se celo leto mučila s takimi in podobnimi zadevami. Pazila na hrano, jedla vsake 14 dni drugi antibiotik,…na koncu sem bila že skoraj brez las in nohtov. Kaj je pomagalo? Šla sem na pregled za SPB. Tam so končno ugotovili, katero vrsto “infekcij” imam, predpisali pravo zadevo in voila, eno leto sem brez težav. No, s tistim, s katerim sva seksala brez kondoma, sva narazen že več kot eno leto, to je najbrž tudi pomagalo.

Pomaga krema tea tree od Just.

ja sej ni čuddn da mate take probleme če ene seksate po dolgem pa po čes se gonte k psi

Tvoj komentar je totalno neprimeren!!!

New Report

Close