Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske si brijete roke

Ženske si brijete roke

Je to v redu? Enkrat sem si jih, sicer je bilo lepo, ampak vraščene dlake so me odvrnile od tega.

Ja, redno. Meni je grdo videti, da ima ženska kosmate roke. Se mi ne zdi higiensko, posebno še, ko se vrti okrog hrane in loncev.

Ne, tega ne počnem. In je kar zanimivo, ker noge ja, redno in povsem in zelo težko “vidim” žensko s poraščenimi nogami, priznam. Po drugi strani pa mi roke, ki so pobrite ali raje depilirane izgledajo zelo zelo čudno, ne znam povedat. Ok, če ima katera ful črne in dolge dlake, drugače pa raje ne.

Pa tvoj mož? Si tudi brije roke? Ker, hmmm….. on šele mora izgledati nehigiensko, glede na to, da je sigurno bolj poraščen kot ti.

Jaz nisem nikoli razumela zakaj si ženke brijejo noge in se jim recimo groteskno zdi ko vidijo kosmato žensko nogo, na rokah se jim pa zapestnice v kocine zatikajo.
In ja brijem roke. Še nikoli imela vraščenih dlak, nikjer. Delam reden piling.
Za druge me ne briga kakšne hodijo, mi je pa grdo videt kosmate ženske roke. No in noge :).
Moške imam pa raje kosmate. Sem diskriminatorna :P.

ja, posebej higiena je pri dlakan na rokah bistven razlog… NOT!

Pa kaj vam je, no. Kakšna higiena? A z rokami po juhi šariš al kaj? Al se umit po kuhanju ne znaš? Ali pa imaš kak drug pameten razlog, zakaj bi bile dlake na rokah nehigienične iz vidika kuhinje… ojoj…

Pa s kje ste vi? Pa sej dlake na rokah se skoraj ne vidijo, poleti se pa čisto pobelijo. V življenju mi še na misel ni prišlo kaj takega.

Roke si brijete? Na kateri razvojni stopnji pa ste, če smem vprašat?

Jaz z depilacijsko kremo in nimam težav z vraščanjem dlak.

Aja, pa tudi bodem ne 🙂

nikoli ne brijem nikjer.Sem packa?Še nihče mi ni tega rekel,pa delam v moškemu kolektivu.Tako,da malo razmilislite,če ste všeč moškim.Prav drugačne komentarje slišim.

Saj na nogah tudi pri nekaterih pa se vseeno ženske brijejo 🙂

Sem že pomislila na to ampak na rokah dlake pustim, ker so tako tanke in svetle. Me ne motijo. Zdi se mi brezveze matrat še s tem, če niso zelo opazne.

Je pa res zanimivo, da me na rokah dlake manj motijo kot na nogah. lol

Meni se zdi, da se poleti svetle dlake na zagoreli polti še bolj vidijo kot temnejše pozimi. In ja, brijem si roke, noge, pod pazudhami, bikini predel in pulim del obrvi. Parkrat letno mi kozmetičarka populi tudi dlačice nad ustnico, čeprav so skoraj nevidne, tam pač so in je lepše brez njih. To naredim enkrat tedensko in imam ves čas gladko kožo, brez dlak, kar mi je top. Razmišljam o laserju, samo je malo drago, glede na to, da je IPL pri kozmetičarkah lari fari in je treba na OH laser ali podobne k zdravniku, kar pa ni prav poceni.

Moške imam pa, tako kot “nikoli razumela”, tudi jaz rada poraščene. No, razen po hrbtu.

Pa tvoj mož? Si tudi brije roke? Ker, hmmm….. on šele mora izgledati nehigiensko, glede na to, da je sigurno bolj poraščen kot ti.[/quote]
Verjetno ima prepoved zadrževanja v kuhinji. 🙂
V stik s hrano pa mu je dovoljen le z zaščitnim kombinezonom, da se ohrani sterilnost. 🙂

Ne vem, kdo je ljudem vcepil bo bolano obsesijo in strah pred dlakami…..Sigurno proizvajalci raznih depilacijskih in razkužilnih sredstev.

Kakšne pa? Joj poglej uno k ma pobrite roke! Ogabno! Take?
Ker delam kot edina ženska v kolektivu s samimi moškimi (čez 50) pa še nikoli nisem slišala kaj takega 🙂
Slišala sem že ker so mel kakšno v zobeh ki je bila res izrazito poraščena, drugače pa nimam občutka da bi take stvari sploh opazili. Tako kot ne opazijo populjenih obrvi, nove barve senčila za oči, novo postriženih 3cm konic na laseh ipd., 1kg pridobljene teže….. 🙂
Se ne spuščajo v take podrobnosti kot se ženske. Njim al je ženska ok ali jim pa ni. Tako da če si “puščaš” dlake na rokah zaradi moških….:)
Jaz se brijem zaradi sebe, ni boljšga filinga kot met čist gladko kožo. Moram rečt da večina moških ne opazi da nimam kocin, opazi pa da imam mehko gladko kožo na telesu (no pri bolj bližnih srečanjih).

Tiste ki jih brijete – do katere višine pa jih pobrijete? Le podlakt ali do rame?

Brijem ne, depiliram pa z voskom.

No, jaz se v druge ne vtikam. Zaradi mene ste lahko kosmate kot medvedi. A vam se zdi lepo videti snežno bele roke, gor pa dolge,črne dlake? Meni to ni lepo. Manj me motijo kosmate noge, še posebej če nosiš dolge hlače in jih ni videti.

Ti imaš dolge črne dlake na beli polti?

Nisem nikoli pomislila na britje dlak na rokah … sem pa, priznam, podlegla modi in se marsikje drugje brijem.
In britje nima ravno veze s higieno, dišiš lahko tudi dlakav, le umiti se moraš.

Meni jih ni potrebno odstranjevat, za kar sem hvaležna materi naravi. Obdarila me je s čisto in lepo poltjo in komaj nekaj zlatih dlačic. Slaba posledica tako šibke dlakavosti pa so lasje, ki so sicer lepi, a žal precej tanki in ne posebno gosti.

Halo, sama sem zelo poraščena, in sem se prav zasekirala… tudi mene dlake na rokah motijo in se zaradi tega neprijetno počutim v kratkih rokavih, se jih celo izogibam, pa mi na misel ne pride, da bi si jih brila.. zakaj? Že tako imam dosti dela z nogami in vsem, to mi vzame sigurno 1 uro ali 2 ko se spravim, in da bi imela isto štorijo še na rokah? Britje si lahko privoščite tiste, ki imate tu pa tam kakšno tanko kocino, pri meni bi pa po britju zrasle tako trde in debele kocine po rokah, da bi se še 3000x bolj sekirala 🙁 Vse kar lahko naredim je to, da si jih pobelim in so tako manj opazne…


Samo po členkih prstov;-)))?

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Kaj pa vosek?

New Report

Close